Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Robicie zakupy przez katalog Bon prix lub Quelle?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patulka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 23-03-2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamowilam 6 marca suknie wieczorowa i nadal czekam...

Podpis Moj ślub 22.08.2009 r
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 23-03-2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zrobilam dzisiaj dosc duze zakupy w otto. Ciekawe jak dlugo bede na nie czekac.
Powrót do góry

beapie

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 19-07-2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię kupować w Quelle, właśnie czekam na paczkę, szlafroczek i koszulki nocne z wyprzedaży. również często kupuję zabawki dla swojego dziecka. Ja osobiście nigdy się nie zawiodłam, paczki szybko dochodzą, jeżeli nie ma jakiegoś produktu to wysyłają później bez dodatkowych kosztów.
Powrót do góry

Angel

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 24-07-2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z siostrą tylko raz zamówiłam coś z bon prixu i już tego nie zrobię, dostałam płaszczyk za duży i nie w tym kolorze, moja siostra piżamkę za dużą, a bluzka przyszła dopiero po miesiącu, koszmar. Raz zamówiłam i już się sparzyłam Niezdecydowana, (może tylko ja mam takiego pecha)
Jednak polecam allegro, mam bardzo dużo ciuchów z allegro, nigdy się nie zawiodłam.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 03-09-2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja znow zamowilam ciuchy w Otto. Zamowilam przedwczoraj a dzisiaj juz przyszly. Zszokowana
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sob 05-09-2009, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I co i co i co? zadowolona jestes?

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Nie 06-09-2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To byly ciuski dla meza. Uśmiechnięta Ale on jest bardzo zadowolony. Ja tez ze mu sie podobaja.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 16-09-2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pytanko do tych z Was, które zamawiają przez Bon Prix. Wypatrzyłam sobie śliczny sweterek, ale nie wiem jak będzie z jego jakością. Sweterek jest i z bawełny, i z poliamidu. Trochę się obawiam jak będzie wyglądał, jaki będzie w dotyku... Zamawiałam kiedyś koszulkę z tego katalogu i było wszystko ok, ale to zwykła koszulka. A sweterek niezwykły. Normalnie się zakochałam w nim, ale wydać ok 100zł. i nie być zadowolonym to już nie dla mnie Puszcza oko (60zł. sweter+ przesyłka+ członkostwo). A nigdy mi się nie chciało bawić w zwroty itp.

A sweterek wygląda tak:

Podsumowując mój wywód- jakie macie wrażenia po zakupach z Bon Prix-u???

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia Ja zamawialam chyba tylko raz z bon prixa plaszczyk,bylo to z 3 lata temu. Bylam z niego bardzo zadowolona,no nadal jestem bo sie nie zniszczyl tylko ze wisi juz nieuzywan. Puszcza oko No ale gdy cos zamawiam i mi nie pasuje to ide odeslac bo to nic nie kosztuje a poczte mam blisko. Ty ewentualnie mozesz sprzedac sweterek gdy nie bedzie Ci sie podobal. Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Suzi Uśmiechnięta. Chyba poczekam do wypłaty i zaszaleję, bo inaczej nie będę mogła żyć Bardzo szczęśliwa Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 21-09-2009, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prosze! Bardzo uśmiechnięta
A poza tym bardzo fajny sweterek!! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 26-05-2010, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś jak chodziłam jeszcze do podstawówki, to mama zamawiała mi i siostrom raz w miesiącu jakieś ubranko z Bon Prixu, mieszkałyśmy w małej miejscowości, więc to była dla nas duża atrakcja.
Ja sama osobiście w liceum zamówiłam sobie bluzkę, była fajna, ale niestety już jest na mnie za mała.
A pod 18 kwietnia zamówiłam tunikę, i w połowie maja dostałam list, że jej nie mają i doślą za 2 tygodnie, ale nadal ani widu ani słychu Przewraca oczami . A tak mi się podoba Uśmiechnięta.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 26-05-2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś bardzo często zamawiałam rzeczy z Bon Prixu dla siebie i dla mamy, miałyśmy duże zniżki , nie które rzeczy były super ale nie które to szkoda słów jakiś dziwny materiał i zawsze odsyłałam.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Czw 27-05-2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzięki za przekierowanie mnie na ten wątek i wybaczcie dublowanie...

Czy ktoś korzystał już i zamawiał z/LINK!/ ?
Chciałabym zakupić piękną tunikę, jednak nigdy nie robiłam takowych zakupów i mocno się zastanawiam...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Podpis Regulamin

Uwagi  Reklama na forum zabroniona!

gieniusia.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-05-2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah a jakie masz wątpliwości?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Skocz do: