Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Robicie zakupy przez katalog Bon prix lub Quelle?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarah

PostWysłany: Pią 28-05-2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

geniusia- usunęłam już jakiś czas temu link z podpisu....

Sorka za bezpośredni link.
Czytałam na różnych forach różne opinie... Halens to stary Quelle a zdarzyło mi się natknąć na jakieś niezadowolone użytkowniczki. Ale zdaję sobie sprawę, że wszystkim się nie dogodzi.

Zastanawiam się, czy jakościowo ich ubranka są ok, jak z numeracją, zawyżona, zniżona i jak długo czeka się w praktyce na przesyłkę.

Podpis Regulamin
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 28-05-2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah musisz sama się przekonać. Zawsze masz możliwość odesłania towaru. Traci się wtedy tylko na przesyłce (niestety), no ale jak chce się zaryzykować, trzeba to po prostu mieć na uwadze.

Co do rozmiarówki Quelle ma moim zdaniem zawyżoną i to sporo. To są niemieckie rozmiary i nijak się mają do naszych. Uśmiechnięta

Na przesyłkę czeka się bardzo różnie. Najdłużej czekałam 3 tygodnie.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

waga30

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 14-06-2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilka lat temu bardzo dużo kupowałam przez bon prix, niestety teraz nie moge sobie dobrac rozmiaru, bardzo rzadko wystepuje 36, najczęściej jest to 36/38 i wtedy wyglądam jak w "workach"...Ale jakościowo polecam, można śmiało prac w automacie, nic się nie dzieje. Na dzień dzisiejszy kupuję pościele, reczniki i buty.

Podpis "Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."

Peter Drucker
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Wto 15-06-2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupowałam w katalogu Halens i jestem zadowolona. Jest tam masa różnych markowych rzeczy więc zawsze jestem spokojna o jakość ubrania. zresztą co jakiś czas są fajne promocje cenowe.
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrzcie, a ja nawet nie wiedziałam, zę quelle się zmieniło! Zacofana jestem równo! Dobrze, że Was mam;)

Swoją drogą, to zmiana na lepsze zdecydowanie, bo jeszcze wiecej ciuszków mi się teraz podoba Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Diablica, z tego co mi wiadomo Quelle jakiś czas temu splajtowało Puszcza oko Więc zmiana wymuszona była Puszcza oko

Jakoś nigdy nie miałam zaufania do sprzedaży wysyłkowej ... I obojętnie czy to były ciuchy czy kosmetyki ... Jak wydaję pieniądzę chcę znać jakość tego, co kupuję, przez katalog nie "pomacam" Śmiejąca się
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Splajtowało? Raczej rebrending mieli...

Ja kiedyś z Bon Prixa zamówiłam i tak, średnio byłam zadowolona. Ale z powodzeniem czasem kupowałam na Allegro. Tutaj nie miałam problemów.

Podpis Regulamin
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, czy mogę, w razie czego proszę o usunięcie ... Z tvn 24: http://www.tvn24.pl/12692,1604430,0,1,bankrutuje-niemiecki-gigant-handlowy,wiadomosc.html
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas Quelle juz nie ma,zato zostalo otto,bon prix itd.
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
U nas Quelle juz nie ma,zato zostalo otto,bon prix itd.

No nie ma quelle bo zmieniło inwestora i nazwę- teraz nazywa się halens Bardzo szczęśliwa Na stronie ich jest sprostowanie i wyjaśnienie dla klientówPuszcza oko w najczęściej zadawanych pytaniach Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupiłam w Bon Prix koturny na lato, wysyłka była bardzo szybko, buty nie były drogie, a są naprawdę ładne i co najważniejsze.... wygodne Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio złożyłam zamówienie w Bon Prixie na parę rzeczy, ale paczka szła miesiąc Diablica lub Bardzo wściekła i stwierdziłam, że jej nie odbiorę. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moreover napisała:
Ja ostatnio kupiłam w Bon Prix koturny na lato, wysyłka była bardzo szybko, buty nie były drogie, a są naprawdę ładne i co najważniejsze.... wygodne Uśmiechnięta

A wrzucisz fotki, zobaczymy jak się ma realne foto do zdjęcia w katalogu...
czy ktoś zamawiał z Halensa (stare Quelle) ?

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się te gladiatorki podobają i właśnie się zastanawiam czy je zamówić...
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Ja ostatnio złożyłam zamówienie w Bon Prixie na parę rzeczy, ale paczka szła miesiąc Diablica lub Bardzo wściekła i stwierdziłam, że jej nie odbiorę. Puszcza oko

Hehe, u mnie była podobna sytuacja i też nie odebrałam Śmiejąca się .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: