Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rolki- sezon rozpoczęty.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beapie

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co myślicie o dobrych wrotkach, za dziecka jeździłam, a teraz mam takie marzenie żeby kupić sobie i dziecku 4 letniemu. Raz jeździłam na rolkach, jazda była nieporadna, ale nie upadłam co wybrać wrotki czy rolki?

Ostatnio zmieniony przez beapie dnia Pią 17-07-2009, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

beapie nie wiem co jest lepsze. Jeździłam tylko na rolkach a z wrotkami nigdy nie miałam nic wspólnego .
Gdy moja bez mała czteroletnia córka widząc mnie na rolkach też zapragnęła takie mieć to się przestraszyłam. Sama nie wiem czy to dobry pomysł kupować rolki tak małemu dziecku? Ja to już od razu wszystko czarno widzę.
No ale w sumie to od jakiego wieku można uczyć dziecko jeździć na rolkach?
Co o tym myślicie?
W zeszłym roku coś mnie napadło i kupiłam sobie rolki. Na początku dużo jeździłam a potem mi się znudziły . Leżą teraz gdzieś na półce i się kurzą bezużyteczne. Może by je tak wyciągnąć?
Fajna zabawa. Nie powiem , żebym miała jakiś wielki talent do rolek . Ale jakoś sobie radzę. No i te zakwasy następnego dnia...
Tak to jest jak człowiekowi ruchu na co dzień brakuje Bardzo szczęśliwa

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla ja bym się bała czteroletniemu dziecku założyć rolki. Jak dla mnie to za małe dziecko.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sylla

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Sylla ja bym się bała czteroletniemu dziecku założyć rolki. Jak dla mnie to za małe dziecko.

Też jestem tego zdania. Jeżeli już musiałabym to zrobić to chyba obłożyłaby je całe poduszkami Bardzo szczęśliwa .

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla ja bym zaczekala, niech mała towarzyszy Ci na rowerku jak chce Puszcza oko.
Myślę że 6-7 latek to już taki w miarę dobry wiek, np na rozpoczęcie od wrotek Puszcza oko.

A ja nie mogę jeździć tu, bo nie wzięlam swoich rolek ;(.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój siostrzeniec zaczął jeździć w wieku 6 lat i szło mu nieźle. Teraz śmiga szybciej niż moja siorka. Bardzo szczęśliwa
Ale z rowerkiem to niezły pomysł.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzeczywiście wrotki które mnie interesują zaczynają się od rozmiaru 31, właśnie teraz sprawdziłam, a mój synek ma dopiero 27, więc musimy jeszcze poczekać. Sobie na razie nie kupię ponieważ nie mam z kim jeździć, mąż nigdy nie miał na nogach wrotek ani rolek i nie chce.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 18-07-2009, 3:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny spadłyście mi z nieba z tym wątkiem, bo niedawno kupiliśmy z mężem rolki! Jak na razie testowaliśmy je raz - masakra! Nie spodziewałam się, że tak trudno się jeździ, a jeszcze trudniej hamuje!! Ja zaliczyłam 2 upadki, mąż - jeden, ale mamy ochraniacze, więc obyło się bez obdartych łokci. Najdziwniejsze jest to, że jeździłam na łyżwach i na wrotkach, a na rolkach nie potrafię w ogóle. Przewraca oczami
A jakie były Wasze początki? Ile czasu się uczyłyście? My jak na razie jesteśmy lekko podłamani. Bardzo smutna
Powrót do góry

sylla

PostWysłany: Sob 18-07-2009, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha nie zniechęcaj się . Ja też mistrzem nie jestem . Po prostu za mało ćwiczę. W dzieciństwie jeździłam trochę na łyżwach taty. Oczywiście były sporo za duże . Miałam dużo determinacji i jako tako się nauczyłam jeździć . Teraz bardzo mi się ta wiedza z dzieciństwa przydała w temacie rolek.
A tak w ogóle co jest najważniejsze w jeździe na rolkach? Chyba to żeby umieć sie przewracać! Tak więc ptycha Ty sie tego bardzo szybko uczysz. Bardzo szczęśliwa .
Wyobraź sobie , że jedziesz z całym pędem na wielkie drzewo to chyba lepiej jest się przed nim przewrócić niż w nie dobić Puszcza oko .

Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 18-07-2009, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jezu Maria, teraz jestem jeszcze bardziej przerażona! cz_rozpacz Crazy Upadki mnie przerażają.
Dziewczyny, a używacie kasków?
Powrót do góry

sylla

PostWysłany: Sob 18-07-2009, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Jezu Maria, teraz jestem jeszcze bardziej przerażona! cz_rozpacz Crazy Upadki mnie przerażają.
Dziewczyny, a używacie kasków?

W zasadzie kask i ochraniacze to podstawa. Niestety ja nie mam ani jednego ani drugiego. Nie kupiłam od razu a teraz wątpię , żeby mi się przydały. Chyba nie będę jakoś nadzwyczajnie dużo zażywać tego sportu.
Napiszę Ci , że bardzo bałam sie jeździć bez ochraniaczy . A w kasku jeździłabym bezpieczniej i pewniej. A tak to cały czas miałam wrazenie , ze sobie coś złamię albo (odpukać) rozbije głowę.
Warto się w to wszystko zaopatrzyć!

Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 18-07-2009, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na szczęście mam ochraniacze. No nic, będę próbować i zdam relację z moich wyczynów. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lemonka

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już by mogło słoneczko tak dogrzać żeby rolki poszły w ruch, razem ze mną oczywiście;)
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tej wiosny ja i mój (już nie mój Smutna) M. mieliśmy kupić sobie rolki i jeździć Uśmiechnięta niestety to też pozostanie niespełnionym marzeniem.
Ale wg mnie sport godny polecenia! Osobiście dla mnie lepszy niż rower Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

LemonIceTea

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dołączam do grona "rolkowiczów" Co prawda jestem początkująca ale napalona na jazdę na maxa Bardzo szczęśliwa
Narazie jeżdziłam na pożyczonych żeby zobaczyć jak mi będzie szło , ale już mąż szuka mi w necie jakiś Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: