Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rolki- sezon rozpoczęty.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniq

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na dniach planuje zakup rolek. Być może nawet dzisiaj Uśmiechnięta
Dawno nie jeździłam ale w tym roku mam wyjątkową ochotę do tego wrócić.
Myślę, że z większą chęcią będę jeździć na rolkach aniżeli na rowerze...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam rolki w zeszłym roku, wcześniejsze się rozpadły Puszcza oko
W sumie to jezdze już 15 lat Uśmiechnięta
Ale w tym roku moje ścięgno achillesa jest w tak złe formie, że moge sobie pomarzyć Smutna
Powrót do góry

Sensi

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi wczoraj kupił Mój Mężczyzna rolki..
Tylko pogoda nie za ciekawa.. ciągle pada Smutna
Już się nie mogę doczekać aż się ociepli.. ^^,

Podpis Ten świat, który dobrze znasz.. w nim trwasz, aż odnajdziesz swoje SZCZĘŚCIE.. Mam Cię .. ^^,
Powrót do góry

moniq

PostWysłany: Pią 07-05-2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już jestem w rolki zaopatrzona Uśmiechnięta
Niestety narzeczony sobie nie kupił bo rozmiaru nie było. W innym sklepie miała być dostawa i miały być w jego rozmiarze tylko, że trochę droższe. Zobaczymy może w przyszłym tygodniu uda się kupić.
Na razie i tak pogoda nie sprzyja a też już nie mogę się doczekać żeby pojeździć Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sensi

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Nie 09-05-2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczęściara ze mnie, bo już 2 razy byłam na rolkach, pomimo tego, że w tv trąbią o deszczach i burzach. Mi jakoś udało się wstrzelić w tę porę niedeszczową. I jak najbardziej na plus. Frajda niezła, a efekty odczuwalne.. Najbardziej stawy skokowe.. No ale cóż trzeba ćwiczyć kondycję.. już się doczekać nie mogę kiedy następny raz się wybiorę.. ^^,

Podpis Ten świat, który dobrze znasz.. w nim trwasz, aż odnajdziesz swoje SZCZĘŚCIE.. Mam Cię .. ^^,
Powrót do góry

moniq

PostWysłany: Pon 10-05-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Było trochę problemu ale dzisiaj udało się K. kupić rolki i jak tylko wróciliśmy ze sklepu poszliśmy je przetestować Uśmiechnięta
On ze swoich zadowolony. Ja troszkę mniej bo moje coś się trochę tłukły. Jak wróciliśmy do domu od razu kazałam K. żeby sprawdził kółka i ewentualnie je dokręcił. Okazało się, że mają sporo luzu więc może stąd się tłukły. Przekonamy się przy następnym wypadzie Uśmiechnięta
Nasz wypad był króciutki ale i tak się zmęczyłam. Jak Sensi napisała kondycję trzeba ćwiczyć więc też czekam na następny raz Uśmiechnięta
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam rolki, daje mi to wiele radości Uśmiechnięta ale z tego co ostatnio zauważyłam to moje w porównaniu z obecnymi na rynku są "przeżytkiem" chociaż dobrze mi się na nich jeździ.
Ostatnio jak byłam z koleżanką w parku pojeździć, to na chwilkę zamieniłyśmy się rolkami (a ona ma już te nowszej generacji ) i muszę przyznać że mają o wiele lepsze przyspieszenie, czasem aż trudno wyhamować, ale ja w sumie lubię szybką jazdę Złośliwa
Także porównując moje rolki z jej, to ja muszę się nie źle namachać żeby jechać w miarę szybko Puszcza oko
....chyba też się w nowsze zaopatrzę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nutella

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rolki to świetna sprawa:) szczególnie dla tych z Was, które chcą poprawić kondycję. Podczas jazdy intensywnie pracują uda i pośladki, również mięśnie brzucha i pleców.

Jazda na rolkach to naprawdę świetny sposób na utratę zbędnych kilogramów. Mi się udało - jeżdżę już drugi sezon (u mnie to kwiecień - październik), udało mi się zgubić parę kg (jem i piję wszystko na co mam ochotę). Poza tym zniknęły problemy z zaparciami, które mi się wcześniej zdarzały.
Początkowo wychodziłam na rolki 2 razy w tyg. i robiłam w godzinę ok 5 km, teraz w tym samym czasie robię już 10 km i nie czuje zmęczenia. Dodam, że miałam ponad 10-letnią przerwę w jeżdżeniu. Nauczyłam się jeździć jako dziewczynka, więc niestety nie wiem co poradzić uczącym się. Jedynie poradzę, by nie zniechęcać się po paru pierwszych upadkach:) no i dobrze znaleźć sobie towarzystwo, wtedy dobra i zdrowa zabawa murowana:)
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 15-02-2013, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam temat.
Jak tylko będzie troszkę cieplej i warunki do jazdy to chcę zacząć sezon rolkowy Bardzo szczęśliwa.
Tylko jest mały problem, muszę zaopatrzyć się w najważniejsze - rolki Uśmiechnięta.
Na co zwracać uwagę? Nie chcę za drogich, chcę żeby dobrze się w nich jeździło ale też żeby nie zepsuły się po pierwszej wyprawie Złośliwa.
Proszę o porady Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

finka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 13-03-2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Odświeżam temat.
Jak tylko będzie troszkę cieplej i warunki do jazdy to chcę zacząć sezon rolkowy Bardzo szczęśliwa.
Tylko jest mały problem, muszę zaopatrzyć się w najważniejsze - rolki Uśmiechnięta.
Na co zwracać uwagę? Nie chcę za drogich, chcę żeby dobrze się w nich jeździło ale też żeby nie zepsuły się po pierwszej wyprawie Złośliwa.
Proszę o porady Uśmiechnięta.

Ja również planuję zakup, także podbijam temat... Uśmiechnięta
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-03-2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rolki mam tylko nie bardzo jest w nich gdzie jeździć. Ulica opada a wszędzie jest kostka brukowa.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-03-2013, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio myślę o zakupie rolek, tylko zastanawiam się czy nie obciążają za bardzo kolan. Myśli
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 25-03-2013, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Ostatnio myślę o zakupie rolek, tylko zastanawiam się czy nie obciążają za bardzo kolan. Myśli

Obciążają kolana, bieganie też obciąża.
Wszystko zależy od tego, jakie masz problemy z kolanami. Ja np. jestem po artroskopii kolana i jeżdżę, tylko przed powrotem do jazdy byłam u ortopedy na konsultacji.

sunflower napisała:

Pytanie pierwsze: jak chcesz jeździć i gdzie?
Drugie pytanie: jaki masz budżet, bo dla każdego "drogie" oznacza co innego?

Nie polecam zakupu rolek z Allegro za 150-250 zł. Jeśli upatrzyłaś sobie jakieś w sklepie stacjonarnym i wiesz, że znajdziesz je na Allegro taniej, kup. Tylko pamiętaj o tym, że rolkę trzeba przymierzyć. Ładne rolki niezbyt często idą w parze z wygodą użytkowania.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-03-2013, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
Pytanie pierwsze: jak chcesz jeździć i gdzie?
Jak chcę jeździć, tak żeby się nie zabić Złośliwa, a tak na poważnie, to nie codziennie, tylko góra 8-9 godzin w tygodniu. Amatorsko Uśmiechnięta. A gdzie, to po asfalcie, nie po chodnikach.
Cytat:
Drugie pytanie: jaki masz budżet, bo dla każdego "drogie" oznacza co innego?
Tak do 180zł. W sumie dobry pomysł, iść do sklepu przymierzyć i zobaczyć na allegro.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: