Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rossmann
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth napisała:
Astor BB pomarańczowy z SPF 15. Jak dla mnie jest idealny! A przetestowałam już wszystkie od zwykłych z biedronki po te z Vichy. Dzisiaj jest chyba -49% na kolorowe kosmetyki do makijażu, ale tego to mam na kilogramy Złośliwa.

Słyszałam, ale obecnie mam uzupelnioną kosmetyczkę. Mnie wystarcza na rok jedno opakowanie. Puszcza oko Co do Astora, to nie wiem na ile zwracasz uwagę na takie rzeczy, ale zawiera on filtr przenikajacy. Puszcza oko

Ja dzis skoczę do rossmanna po proszek, bo w promocji jest.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Pachnace worki na smieci? Podejrzliwa To jest jakis produkt z linii Rossmanna?

Nie, to jest jakaś firma, ale już etykietę wyrzuciłam. Na opakowaniu są zdjęcia cytryny i limonki. Ja w formie reklamówek kupiłam, bo mam malutki kosz, ale i normalnej wielkości, z porządnymi taśmami są takie worki.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Słyszałam, ale obecnie mam uzupelnioną kosmetyczkę. Mnie wystarcza na rok jedno opakowanie. Puszcza oko Co do Astora, to nie wiem na ile zwracasz uwagę na takie rzeczy, ale zawiera on filtr przenikajacy. Puszcza oko

Nie wiedziałam Zszokowana , ale teraz stosuje bb z Garniera, bo akurat mam rozpoczęty. Czekam na pierwsze promienie słoneczne i żadnego nie będę używać. Tylko jak ja będę opalać jedynie samą twarz Złośliwa.

Z rossmana mam oliwkę dla mam i powiem, że spisuje się całkiem znośnie. Wchłania się dość szybko i utrzymuje nawilżenie do 12h.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth napisała:
Nie wiedziałam Zszokowana , ale teraz stosuje bb z Garniera, bo akurat mam rozpoczęty. Czekam na pierwsze promienie słoneczne i żadnego nie będę używać. Tylko jak ja będę opalać jedynie samą twarz Złośliwa.

Z rossmana mam oliwkę dla mam i powiem, że spisuje się całkiem znośnie. Wchłania się dość szybko i utrzymuje nawilżenie do 12h.

Garnier chyba też je ma, ale to musiałabyś zobaczyć. Generalnie używam kosmetyków normalnie jak kiedyś, ale jak o tym poczytałam, to troche mnie zniechęciło. Puszcza oko

Ewelka nie wiedzialam, że na śmieci takie worki są. Uśmiechnięta Do tej pory słyszalam o takich do pieluch.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 28-04-2014, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj -49% na turze do rzęs Uśmiechnięta. Kupiłam sobie Bourjois na spróbowanie.
A za tydzień lakiery do paznokci, wtedy to dam czadu Puszcza oko.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

PostWysłany: Pon 28-04-2014, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś byłam i kupiłam tusz, eyeliner, lakier do paznokci, 2 kredki do oczu i 2 błyszczyki.Uśmiechnięta

W Naturze jest -40% na kosmetyki kolorowe, także można poszalec!

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 28-04-2014, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja idę jutro po tusz, bo dzisiaj się nie mogłam zebrać. Liczę, że coś jeszcze zostało do wyboru, a nie wszystko przebrane. Puszcza oko Chcę albo Rimella albo Astora. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 28-04-2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja kupiłam tusz w okazyjnej cenie.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."

Ostatnio zmieniony przez Anna26 dnia Wto 29-04-2014, 7:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Margoth

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 29-04-2014, 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuje dzisiaj tusz i może jakiś róż jak będzie objęty promocją Uśmiechnięta.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 29-04-2014, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja skorzystałam z promocji i kupiłam na wypróbowanie tusz Scandaleyes rockin` curves oraz cień do powiek Rimmel Scandaleyes srebrny.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-04-2014, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dzisiaj w Rossmanie, tusze były bardzo przebrane, ale mimo to udało mi się kupić dla teściowej na urodziny tusz Bourjois Uśmiechnięta.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od dzisiaj do 11 maja jest -49% na szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci. Bardzo szczęśliwa Taką informację dostałam na e-maila.
Na pewno dzisiaj pędzę po jakieś lakiery. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to aż się boję wchodzić do Rossmanna jak są takie promocje, bo te szalone kobiety są zdolne do wszystkiego. W zeszłym tygodniu jak byłam po tusz i eyeliner we wtorek, to już były tak przebrane, że udało mi się jedno i drugie upolować ostatnie w czarnym kolorze. Szminek nie używam, a lakiery mam swoje sprawdzone, ale w R. ich niestety nie ma, więc ten tydzień promocji chyba sobie odpuszczę. Wczoraj za to kupiłam dwa kremy z AA w bardzo przyzwoitej cenie.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jejku, a ja już nie pamiętam kiedy byłam w Rossmanie. Muszę zajść i wziąć kartę Rossnę.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w Rossmannie byłam ostatnio jak było to -49% na podkłady, niestety mojego nie udało mi się zdobyć. Chyba szybko się rozszedł.

Generalnie ostatnio rzadko i tak tam bywam, no chyba, że akurat jakaś fajna promocja jest.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Skocz do: