Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rossmann
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak dziewczyny,byłyście po lakiery?
Ja w końcu sobie darowałam, bo stwierdziłam że tak i tak mam za dużo lakierów, więc nie ma sensu kupować nowych.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata byłam, ale kupiłam 3 inne niż chciałam. Nie było z Lovely Baltic sand w kolorze błękitu. Smutna Nawet mamę wysłałam do innego Rossmanna i tam też jeszcze nie dotarły. Smutna
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam trzy lakiery Rimmela, ale ogólnie jakiegoś wielkiego szału nie było. Puszcza oko
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Agata byłam, ale kupiłam 3 inne niż chciałam. Nie było z Lovely Baltic sand w kolorze błękitu. Smutna Nawet mamę wysłałam do innego Rossmanna i tam też jeszcze nie dotarły. Smutna

Ja byłam i kupiłam własnie 2 piaskowe. Jeden błękitny, a drugi niebieski.

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Agata byłam, ale kupiłam 3 inne niż chciałam. Nie było z Lovely Baltic sand w kolorze błękitu. Smutna

Blondynka ja ostatnio Baltic Sand widzę tylko brązowy, jeśli w ogóle jakiś jest. Niezdecydowana Babci kupiłam ten czerwony, a na paznokciach jest taki czerwono-różowy i też nigdzie nie mogę go dostać. Niezdecydowana
Ja do Rossmanna nawet nie szłam, bo przywiozłam sobie z Niemiec trzy lakiery, w tym piaskowy złoty, i na razie starczy. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 08-05-2014, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia u mnie były wszystkie Baltic Sand oprócz najnowszego błękitu. Smutna Mam z tej serii czerwony i jestem z niego zadowolona (o ile pomaluję moje obgryzione pazury Złośliwa ).
EgzystencjalnyPaw zazdroszczę tego błękitnego! Uśmiechnięta Ja tak sobie myślę, że skoro to nowość jest (wyczytałam w majowym Skarbie) to może jeszcze nie dotarł do mojego Rossmanna? Poczekam. Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 9 godzinach 55 minutach 57 sekundach:

Mama dzisiaj była w Rossmannie i kupiła mi błękitny Baltic sand. Trzęsie sie ze śmiechu Cieszę się jak dziecko. Bardzo szczęśliwa Jutro go dobiorę. Puszcza oko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 09-05-2014, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez zaszalalałm: kupiłam dwa lakiery z Lovely oraz błyszczyk z Wibo.
Ludzi jak mrówków Bardzo szczęśliwa, pusta półka była z Sally Hansen, tez chcialam jedna odzywke kupic ale nie bede jezdzila po wszystkich Rossmannach Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Bartma

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w swoich okolicach hurtownię chemiczną, na szczęście są tam rzeczy o wiele taniej niż w Rossmanie. Ale do niego też zaglądam. Zazwyczaj, gdy czegoś nie ma w hurtowni Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkopuje.

Musialam kupic peeling do twarzy i padlo na rossmannowski, cena. Puszcza oko
No i jest rewelka. Przy mojej skorze musze bardzo uwazac, ale ten ich peeling jest super.
Moze sie skusze na ich kremy? Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki to peeling? Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Jaki to peeling? Podejrzliwa

Pozniej zrobie fote to pokaze. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez bylabym zainteresowana, bo obstawiam, ze u nas tez jest. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 17-01-2015, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obiecana fotka.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 17-01-2015, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie te rossmannowskie kosmetyki są bardzo dobre i skład mają bardzo fajny. No i przy okazji cena to marzenie Puszcza oko.

Tego peelingu chyba u mnie nie widziałam, muszę dokładnie się przyjrzeć Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Właśnie te rossmannowskie kosmetyki są bardzo dobre i skład mają bardzo fajny. No i przy okazji cena to marzenie Puszcza oko

Ja właśnie nie mogę się przekonać, wydaje mi się, że są słabej jakości. Nie wiem skąd mi się wzięło takie przekonanie, bo nawet niczego nie kupilam, nie przetestowałam. Zawsze szkoda mi pieniędzy żeby coś kupić, bo wydaje mi się, że zaraz pójdzie do kosza. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Skocz do: