Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rossmann
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek ja mam podobnie. Malo kosmetykow probowalam od nich to moze dlatego. Mam teraz odzywke do wlosow Rossmanowska to tak srednio jestem z niej zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek no wlasnie mi bylo szkoda kasy na eksmerymenty z drogimi peelingami i zaczelam tanio. I bardzo dobrze, bo mi bardzo odpowiada. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 19-01-2015, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam jakiś czas temu peeling Alterra z papają i kokosem. W bonusie jest to, że nie ma parabenów i jest w 100% ekologiczny. Cena zachęcajaca, ładnie pachnie i jest wydajny. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 19-01-2015, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A skoro widzę alterrę to pomadki rumiankowe są ekstra Bardzo szczęśliwa.

Dzastku
pomyśl sobie, ze rossmann to niemiecka firma, a Niemcy raczej słyną z jakości Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 19-01-2015, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ten peeling z kokosem zupelnie sie nie sprawdził. Jak nie peeling. Niezdecydowana
ALterra generalnie mnie rozczarowala.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-01-2015, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aaa, ten peeling to miałam, ale nie zwróciłam uwagi, że to Rossmanowskie. Złośliwa

Ale kicha totalnia, rzadki jak woda, dużo się zmarnowało, bo się rozlewał, zapach chemiczny i w ogóle działanie takie żadne. Niezdecydowana
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 21-01-2015, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam peeling do twarzy Synergen i jest ok. Dość wydajny jest. Puszcza oko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 21-01-2015, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupiłam produkty do zmywarki rossmannowskie i nie polecam. Niby czyszcza ok ale mają bardzo intensywny, drazniacy zapach.
Powrót do góry

Tabita

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 22-01-2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ja ostatnio kupiłam produkty do zmywarki rossmannowskie i nie polecam. Niby czyszcza ok ale mają bardzo intensywny, drazniacy zapach.

Z tymi zapachami to chyba oni coś mają.... Bo ja ostatnio kupiłam krem do rąk. W sklepie wydawało mi się, że pachnie przyjemnie, ale jak posmarowałam w domku nim ręce to nie mogłam znieść jego intensywnego zapachu! Czuję, że się zmarnuje... Ale całe szczęście grosze kosztował Złośliwa
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ja kupiłam jakiś czas temu peeling Alterra z papają i kokosem. W bonusie jest to, że nie ma parabenów i jest w 100% ekologiczny. Cena zachęcajaca, ładnie pachnie i jest wydajny. Uśmiechnięta

Miałam ten peeling, cena faktycznie zachęcająca. Moim zdaniem kosmetyk do codziennego stosowania, gdyż ma bardzo "małe" drobinki, które lekko złuszczają martwy naskórek. Miałam do niego tylko jedno ale, a mianowicie, okropnie zapchał mi skórę, ale moja skóra to całkiem inna bajka Uśmiechnięta .

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szampony z Altterry są bardzo dobre - są w miarę tanie, mają niezłe składy (bez SLS), ale nie są zbyt wydajne i to ich główna wada:/
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 20-03-2015, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aletra ma SLS ale ma składniki je łagodzące.
Natomiast przynajmniej dla mnie są wydajne
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W najbliższych dniach promocja Od 2.11-06.11 rabat -49% na szminki, błyszczyki, kredki, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci. Od od 7.11-13.11 rabat -49% na tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu i eyelinery.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawe czy tym razem L4L wejdzie na promocję.
Bo bym się skusiła,...
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O fajna promocja Uśmiechnięta
Ostatnio odkryłam mydełko i krem na niepogodę z serii Babydream Uśmiechnięta.
Mydło nie wysusza, skóra jest bardziej nawilżona Uśmiechnięta. Kremu jeszcze nie mogę zareklamować bo używam go dopiero od dwóch dni.
Wyrobiłam sobie karte rossne i mam znizki na dzieciece produkty Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: