Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rower stacjonarny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milk

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
U mnie w domciu rower stacjonarny ... zaczął służyć jak wieszak Puszcza oko

Hehe, u mnie podobnie Uśmiechnięta Kupiłam sobie taki jakiś czas temu. Ze dwa razy pojeździłam oglądajac ''M jak Miłość'' i ochota przeszła... Nadal stoi i gościom się chociaż podoba... zawsze jest na czym powiesić torebkę Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 36 sekundach:

Zdecydowanie wolę zwykły rower!

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze ze my nasz rowerek dostalismy,przynajmniej nie mam wyrzutow sumienia ze wydalam kase a rowerek stoi. Puszcza oko Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niewątpliwie jego głośność zależy od tego ile w niego zainwestujesz;)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja według mojego rowerkowego licznika przejechałam 15 km i spaliłam 130,6 kcal. rower2 Radość
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

OK ! miałam dzisiaj odpuścić bo urodzinki - ale jak czytam to kładę dzieci, włączam zmywarkę i zapierdzielam na rowerek i jak zejdę przed upływem 30 minut do niech mnie gęś kopnie Zszokowana
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 14-01-2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Unifine i jak jazda na rowerku? U mnie 30 minutek to takie minimum. Wcale nie jest dużo. Uśmiechnięta A ilość spalonych kalorii zależy od tego jaki "bieg " ustawię. Im wyższy, tym ciężej się "pedałuje".
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 14-01-2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny ja bede cwiczyc z wami ale zaczne od jutra. Bede jezdzila tak jak kiedys 2 razy dziennie po 30 min na poczatek.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 14-01-2009, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi fajnie, że do nas dołączysz. Bardzo szczęśliwa Ja brykam na rowerek, potem napiszę jak mi poszło. Uśmiechnięta

Dołączone po 52 minutach 35 sekundach:

Ja już pojeździłam - 30 minut, spalone 110 kcal, przejechałam ponad 12 km. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny zaczelam!! Narazie tylko 30 min ale ciezko bylo jak... po 15 minutach myslalam zeby juz skonczyc bo nie moglam. Przejechalam 11km i spalilam 200 kalorii. Jestem zadowolona!!! Wieczorkiem kolejne 30 min.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi brawo. Tak trzymaj! Super! Klaszcze
Ja dzisiaj zobaczę, ale może troszkę więcej pojeżdżę. Napiszę pod wieczór jak mi poszło.

Dołączone po 4 godzinach 15 minutach 13 sekundach:

A ja dzisiaj jeździłam 41 minut, spaliłam 200 kcal, przejechałam ponad 17 km. I byłam cała mokra. Śmiejąca się Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niesteywieczorkiem jezdzilam tylko 15 min. Smutna Jutro postaram sie to nadrobic.
Katii swietnie Ci idzie!! Na jakm poziomie jezdzisz bo ja na 3.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi najwięcej na dwójce , ale jak chcę więcej kalorii spalić, to jeżdżę na trójce. Potrafię też na chwilkę włączyć czwórkę, ale wtedy jest bardzo ciężko.
Powrót do góry

aczek

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tez mamy rowerek stacjonarny... ale tez go pożyczyliśmy bo i tak nie był używany Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa no w pierwszy dzień jedynie... a potem to już tylko przez dzieci dla zabawy Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Suzi najwięcej na dwójce , ale jak chcę więcej kalorii spalić, to jeżdżę na trójce. Potrafię też na chwilkę włączyć czwórkę, ale wtedy jest bardzo ciężko.

Dla mnie na jedynce i dwojce za duzo sie trzeba namachac. Puszcza oko Caly czas jezdze na trojce,na czworce jeszcze nie jezdzilam,chyba by mi bylo za ciezko.
Dzisiaj znow kolejne pol godz. pojezdzilam. Spalilam 208 kal. i przejechalam 14km.
A Jak tam u Ciebie Katii???
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi ja jeżdżę pod wieczór. Bo po jeździe normalne - trzeba wziąść prysznic. A nie chcę po prysznicu wychodzić zaraz na dwór, bo się przeziębie. Także na razie tylko wieczorkiem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: