Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rower stacjonarny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 02-02-2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze a ja zaniedbalam ostatnio jezdzenie! Jest mi strasznie wstyd bo widze efekty. Zakłopotana Ale nie popuszcze i bede dalej jezdzila!!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 16-02-2009, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mimo bolących plecków jeździłam dzisiaj 30 minutek i spaliłam ponad 100kcal. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii, Suzi jeździcie jeszcze? Podejrzliwa
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 24-05-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja troszkę jeżdżę. Przed zajęciami z pilatesu, mam zawsze 20-30 minut czasu i wtedy wsiadam na rowerek.

Nie wiem czy to dobra kolejność Złośliwa Może się kiedyś kogoś dopytam Puszcza oko Na razie jeździłam ze 4 razy raptem. Całkiem mi się podobało i poczytać mogłam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 26-05-2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Katii, Suzi jeździcie jeszcze? Podejrzliwa

Ja jezdze teraz codziennie na normalnym rowerze. Mam wiecej motywacji na taki rower niz na stacjonarny.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielica napisała:
Ja troszkę jeżdżę. Przed zajęciami z pilatesu, mam zawsze 20-30 minut czasu i wtedy wsiadam na rowerek.

Nie wiem czy to dobra kolejność Złośliwa Może się kiedyś kogoś dopytam Puszcza oko Na razie jeździłam ze 4 razy raptem. Całkiem mi się podobało i poczytać mogłam Bardzo szczęśliwa

Anielica skąd jesteś? Podejrzliwa Gdzie chodzisz na ten pilates?`
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia - mieszkamy w tym samym mieście Puszcza oko

A gdzie, to napisałam Ci na PW, bo nie wiem czy to nie będzie reklama.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakupiłam nowe pedało do roweru, i po przerwie znowu zaczynam jazdę Bardzo szczęśliwa
Już sie cieszę bo stęskniłam się za ruchem innym niż chodzenie Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

anilorak

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 25-07-2009, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam pytanie, czy jazda na rowerze stacjonarnym pomaga również na pośladki?
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, wiecie może gdzie można kupić takie plastikowe paski do pedałów w rowerze stacjonarnym?
Urwały mi się i nie mogę ich nigdzie dostać i niestety nie mogę teraz jeździć. Smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

tajemniczasaga

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-06-2015, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, wiem ze wątek staroć ale mam podobną sprawę wiec podbijam:) chcialam zaczac cwiczyc w domu (z pewnych powodow nie moge teraz chodzic na silownie) i chcialam kupic jakis w miare niedrogi sprzecik, pomyslalam o rowerku tylko troszke mam teraz dylemat czy warto bo glownie bym chciala jednak zrzucic brzuszek, nogi raczej tylko wysmuklic (nie sa jakies bardzo grube) i nie wiem czy to dobry pomysl:// czy taki rowerek wgl cos na ten brzuch da czy lepiej robic brzuszki itd
Powrót do góry

silverkaa

PostWysłany: Pon 15-06-2015, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak na brzuch to brzuszki raczej nie zaszkodza tylko pomoga, nie wiem czy na rowerku jakis super efekt bedzie. mi sie fajnie wyrzezbily uda ale w sumie to je glownie chialam cwiczyc bo brzuszek mam plaski ^^
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 16-06-2015, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musisz pamiętać, że niezależnie od rodzaju aktywności fizycznej tłuszczu nie spalasz miejscowo, ale z całego ciała. Każdy rodzaj ćwiczeń aerobowych w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą pomoże Ci zrzucić niechciane kilogramy. Ćwiczenia siłowe z użyciem obciążeń, brzuszki czy gotowe programy treningowe pomogą Ci natomiast wzmocnić mięśnie.

Myślę, że w twoim wypadku rowerek będzie dobrym rozwiązaniem:) Chętnie pomogę Ci wybrać odpowiedni model, nie wiem tylko jakim konkretnie budżetem dysponujesz.
Powrót do góry

tajemniczasaga

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 17-06-2015, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje wam pieknie za wypowiedzi, jesli chodzi o budzet to hmm tak chyba z 500 zł max? Wiecej pieniazkow raczej nie uzbieram:(
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 18-06-2015, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W podanym zakresie cenowym mogę zaproponować Ci np. rowerek Sapphire Cayman - posiada napęd magnetyczny, 8-stopniową regulację oporu i 7-kilogramowe koło zamachowe.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: