Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rower stacjonarny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tajemniczasaga

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 19-06-2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm a myslisz ze moja mama tez by mogła na nim cwiczyc..? Jest troszke “wieksza” ale tez nie jakas bardzo gruba wiec chyba to nie bedzie problem, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

silverkaa

PostWysłany: Pon 22-06-2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co z tego co ja kojarze to te rowerki wytrzymuja dosyc duze obciązenie, wiec jesli twoja mama nie ma jakiejs powaznej otyłosci to chyba powinno byc spoko.
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 24-06-2015, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopuszczalna waga użytkownika to w przypadku tego modelu 120 kg. Ze względu na charakter ćwiczeń (niewielkie obciążenie dla stawów) rowerek będzie odpowiedni dla osób z nadwagą.
Dla pewności twoja mama może skonsultować się z lekarzem bądź fizjoterapeutą czy w jej przypadku ten typ ruchu również będzie wskazany:)
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-07-2015, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musisz dobrze poszukać, bo ja kiedyś nie chciałam za dużo kasy wydać na rower i kupiłam taki nie drogi, i po pewnym czasie już nie działał tak jak powinien, także czasem lepiej zainwestować
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aktualnie mój rowerek stacjonarny to najnowszy model nowoczesnego wieszaka na ubrania Złośliwa .
Powrót do góry

KarolinaStokrotka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 06-06-2016, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój rowerek też jest używany jako wieszak Puszcza oko
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 28-06-2017, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie pewnie też by się tak skończyło. Ćwiczenie na rowerku stacjonarnym jest dla mnie bardzo nużące.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamiast rowerka kupilam orbitrek, podobno jest lepszy bo angazuje do pracy wiecej miesni.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: