Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rower stacjonarny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 03-07-2007, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gabi32 napisała:
Ja mam rowerek stacjonarny .

Jeździsz? Cool Może ze względu na praktykę doradzisz na, co należy zwrócić uwagę przy kupnie. Czy warto w ogóle? I najważniejsze - czy one są głośne podczas jeżdżenia? Bardzo szczęśliwa
Pisz zresztą, co Ci pod klawiaturę wejdzie z chęcią przeczytam. A pani moderator może oddzielić tematy Bardzo szczęśliwa.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gabi32

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa napisała:
gabi32 napisała:
Ja mam rowerek stacjonarny .

Jeździsz? Cool Może ze względu na praktykę doradzisz na, co należy zwrócić uwagę przy kupnie. Czy warto w ogóle? I najważniejsze - czy one są głośne podczas jeżdżenia? Bardzo szczęśliwa
Pisz zresztą, co Ci pod klawiaturę wejdzie z chęcią przeczytam. A pani moderator może oddzielić tematy Bardzo szczęśliwa.

Nie sa glosnie aleto tez mozemy uzaleznic od jakosci rowerka . Teraz prawe we wszystkich jest miezenie tetna , spalanie kalori , czas , i kilometry jakie sie zrobilo. Dla mnie osobiscie to mogla bym zamienic ten rower na inna maszyne, poniewaz pacuja tylko nogi .

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam i powiem szczerze, że jeździłam na nim może przez tydzień Bardzo smutna .
Próbowałam sobie jakoś urozmaicić ten czas oglądając telewizor, słuchając muzyki, ale nic nie pomogło. Znam sporo osób, które z początku wiele sobie obiecywały, ale nic z tego - rowery się teraz kurzą. Pewnie to jest zależne od motywacji i od tego, czy ktoś spędzał czas aktywnie. Dla mnie jazda w domu jest nudna. Niezdecydowana

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam rowerek.Faktycznie teraz sie kurzy Bardzo szczęśliwa
Kiedys miałam zapał na schudniecie, więc sobie kupiłam. Pomógł mi, w ponad miesiąc zrzuciłam 8 kilo oczywiście plus dieta. Nogi mi sie troche wypracowały.
Mój niestety jest głośny, bo kupiułam uzywany, fajne jest to co napisała Gabi-mierzy puls, prędkość jazdy, ilość kilometrów i ile sie spaliło kalorii.

Ja zawsze wsiadałam na M-jak miłośc i nawet nie wiem kiedy przejechałam sporo kilometrów Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gabi32 napisała:
Dla mnie osobiscie to mogla bym zamienic ten rower na inna maszyne, poniewaz pacuja tylko nogi .

Jak tylko nogi? Podejrzliwa Zszokowana
Na rowerze pracują nogi, plecy i co najważniejsze brzuch!!!

Jeździłam kiedyś na rowerze stacjonarnym i powiem, ze jest to dosyć fajna sprawa,tylko wiadomo nie dla leniuchów. Zakłopotana
Najlepiej czym sie zając w międzyczasie, pomysł Wiki z MjM jest wyborny! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak, brzuch obrywał po mięśniach Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też mamy rowerek stacjonarny, kiedyś na nim jeździłam a teraz oczywiście się kurzy.

W tym momencie bym nie kupiła! Strata pieniędzy, zapał szybko mija niestety Bardzo smutna
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stanowczo jak w domu polecila bym co innego niz rower.
Albo zakupic pare rolek i to lepiej dziala . Ja tak zrobilam .

Podpis ''
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tzn. u mnie zapał jest, bo często biegam, ale ze względu na kolana i kostki chciałam zmienić na rower. Przewraca oczami
Jeszcze pomyślę. Dzięki Puszcza oko .

Uluniuś masz rację czytałam gdzieś na jakiś stronkach, że pracuję uda, łydki i brzuch również. Dodatkowo podobno nieźle redukuje takie coś cellulit.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 07-07-2007, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś przywiozłam sobie od B rowerek stacjonarny z zamiarem codziennego jeżdżenia. Oczywiście jeździłam tylko przez kilka pierwszych dni, a potem rower stał i się kurzył Śmiejąca się
Nie dla mnie takie jeżdżenie. Co innego jazda na prawdziwym rowerze- na świeżym powietrzu, widoczki się zmieniają, wiaterek wieje w twarz Puszcza oko
Podziwiam osoby, które się tak mobilizują i jeżdżą same w domu Zwycięzca

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Sob 07-07-2007, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rower zwykly to zupelnie cos innego . Mnie jakos stacjonarny fascynowal i to nie jest to samo . Wole juz pobiegac czy w tenisa pograc .

Podpis ''
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 07-07-2007, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie miałam w domu miejsca na taki rower to kupiłam sobie steper - używałam go 2-3 miesiące i teraz stoi w firmie, bo w domu już przeszkadzał.

Rower stacjonarny kupiłam dziadkowi - miał straszne kłopoty z nogami i w ten kontrolowany sposób może je w miarę własnych możliwości rozruszać na nim - ma już go 1,5 roku i wiem, że jest codziennie używany.

Więc może tak jest, że gdybyśmy naprawdę potrzebowały takiego sprzętu to byśmy go używały codziennie...
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam ani roweru stacjonarnego, ani żadnego podobnego domowego sprzętu, bo znam swój słomiany zapał do tego rodzaju ćwiczeń i wiem, że długo by to nie było u mnie popularne. Puszcza oko Zdecydowanie wolę tradycyjny rower. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 5:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sobote bylam na normalnym rowerku , moj T . wyciagnol mnie i tak mnie przegonil ze nie moglam siedziec Uśmiechnięta).

Podpis ''
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 17-07-2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w domciu rower stacjonarny jest, to znaczy był bo pożyczyliśmy go. Na początku mama na nim jeździła tylko potem jakoś zapał do tego znikł i zaczął służyć jak wieszak Puszcza oko

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: