Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rozkładane kanapy do spania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 13:44    Temat postu: Rozkładane kanapy do spania. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedługo czeka nas przeprowadzka i będziemy musieli kupić łóżko do sypialni. Jest ona niestety bardzo mała i nie mamy możliwość wstawienia dużego łóżka do sypialni, dlatego chcemy kupić rozkładane. Pokój przez najbliższe lata będzie służył również naszemu dziecku, jak już się pojawi, więc chcemy żeby w ciągu dnia było w nim troszkę więcej miejsca.
I zastanawiamy się jaką kanapę kupić- żeby była wygodna i trwała (żeby chociaż 4 lata wytrzymała).

Teraz w pokoju śpimy czymś w tym stylu:

Rozkłada się fajnie, jest stabilna i bardzo wygodna, nie ma spadów tylko wszystko jest na równi. Musimy jednak kupić nową, bo ta już zniszczona.

Ale zastanawiałam się nad rozkładanymi w ten sposób, nie wiem jak z ich wytrzymałością:

Albo tradycyjnie rozkładana wersalka:

Z tym, że tutaj chyba nie uniknie się ukosa i jest dziura w środku.

Możecie coś doradzić?

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
22.09.2012 Najcudowniejszy dzień w naszym życiu;*
NAPRAWDĘ nie mogę zapamiętać tego słowa!;]
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ogarnieci.pl
Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taką jak na 2 zdjęciu ma moja siostra i uważam, że to świetne rozwiązanie. U niej sprawdza się super. W dzień mało miejsca zajmuje, a na noc wygodnie i stabilnie. Uśmiechnięta

My kiedy mieszkaliśmy w 3 w jednym pokoju mieliśmy coś takiego typu:

I też uważam, że to był bardzo dobry wybór. Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam wszystkie te rodzaje kanap, obecnie mam rozkładaną tak jak ta na zdjęciu nr 1 i nie zamieniłabym tego systemu na inny. Puszcza oko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bardzo podobną do smerfetki. Służy nam od stycznia 2011 roku. Nic się z nią nie dzieje. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetko- właśnie taką mam teraz, tylko pokrytą sztuczną skórą. Nie mogłam znaleźć miejsca. Ją się rozkłada tak, że przesuwa do przodu tą dolną część, a górną przykrywa się miejsce na pościel? Chyba tak, bo nawet nóżki mam takie.
I też jestem zadowolona, ale pomyślałam o tej wysuwanej nr 2.
Czy na pewno jest wytrzymała? Tego się boję...

Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 22:24    Temat postu: Re Rozkładane kanapy do spania. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:

Ale zastanawiałam się nad rozkładanymi w ten sposób, nie wiem jak z ich wytrzymałością:

Sisi ja miałam łóżko rozkładane w ten sposób. Moje było bardzo wytrzymałe i po rozłożeniu wygodnie, bez ścisku mogły spać dwie osoby. Następną zaletą kanapy tak rozkładanej jest jej przenośność. Jest złożona z 3 elementów, które można osobno przenieść lub przewieść.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

karolakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie taka była w salonie przez długie lata, ale używana tylko na przyjazd gości. Z tego co pamiętam nie rozkładało się jej jakoś super. Trzeba było sporo siły żeby t wyciągnąć i sporo siły żeby ją wsunąć. Jednak zakupiona była w okolicach 1996 roku, więc teraz ten system mógł się troszkę zmienić. Czuć było te różnice w materacach.
My u siebie mamy taką sofę jak ja pierwszym zdjęciu i śpi się na niej bardzo wygodnie, myślę że z trwałością też nie będzie problemu bo nie ma się tam co spsuć.

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja bym Ci poleciła zwykłe beddinge z ikea.

Masz4 materace to wyboru. Złozona to jak wersalka, a po rozłożeniu to sypialniane łózko. Składane łóżko do sypialni? Tylko to. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 21-07-2013, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas spałam na takiej kanapie jak ta nr 1, którą pokazałaś. Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo po rozłożeniu jest bardzo duża i wygodna, a w dzień po złożeniu i położeniu ozdobnych poduszek tworzy elegancką kanapę. No i ma schowek na pościel, a ta nr 2 chyba nie ma, przynajmniej nie widzę. Pomyśl i o tym. Puszcza oko
Powrót do góry

karolakb

Zodiak: Koziorożec
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 22-07-2013, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Jakiś czas spałam na takiej kanapie jak ta nr 1, którą pokazałaś. Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo po rozłożeniu jest bardzo duża i wygodna, a w dzień po złożeniu i położeniu ozdobnych poduszek tworzy elegancką kanapę. No i ma schowek na pościel, a ta nr 2 chyba nie ma, przynajmniej nie widzę. Pomyśl i o tym. Puszcza oko

Ma schowek, a przynajmniej powinna mieć.

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 22-07-2013, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi ja mam coś a'la nr 1. Tylko trochę inny materiał. Jestem z niej bardzo zadowolona i póki co nie zamieniłabym jej na nic innego. Choć powiem szczerze, że ta druga też jest ciekawa. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!! taktak
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 22-07-2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak chciałam wygooglować to beddinge to pierwsze co mi się pokazało, to na jakimś forum jak ktoś pisze, że to bubel.Uśmiechnięta Ale jak będę w Ikei to zobaczę sobie.

I chyba zostanie jednak na takim, jak mamy teraz. Bo widzę, że jednak najbardziej te polecacie.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: