Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rozkręcam firemkę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waleczka

PostWysłany: Pią 31-05-2019, 10:02    Temat postu: Rozkręcam firemkę Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

i niby wszystko fajnie, ale jest z tym więcej zachodu niż kiedykolwiek mogłam przypuszczać. Z jednej strony mnóstwo formalności i biurokracji, a z drugiej: trzeba podejmować wiążące decyzje, kiedy nie ma się żadnej pewności czy dane rozwiązanie na pewno się sprawdzi.
Ja na przykład modernizuję teraz halę produkcyjną i potrzebuję nowego wyposażenia. Od klimatyzatorów po oświetlenie - i kogo mam się poradzić, żeby kupić dobry sprzęt?? Kto mi to wszystko profesjonalnie zamontuje?!?
Może tutaj ktoś mi coś wartościowego podpowie Diablica lub Bardzo wściekła ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

waleczka

PostWysłany: Pon 10-06-2019, 9:16    Temat postu: Re Rozkręcam firemkę Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

waleczka napisała:
i niby wszystko fajnie, ale jest z tym więcej zachodu niż kiedykolwiek mogłam przypuszczać. Z jednej strony mnóstwo formalności i biurokracji, a z drugiej: trzeba podejmować wiążące decyzje, kiedy nie ma się żadnej pewności czy dane rozwiązanie na pewno się sprawdzi.
Ja na przykład modernizuję teraz halę produkcyjną i potrzebuję nowego wyposażenia. Od klimatyzatorów po oświetlenie - i kogo mam się poradzić, żeby kupić dobry sprzęt?? Kto mi to wszystko profesjonalnie zamontuje?!?
Może tutaj ktoś mi coś wartościowego podpowie Diablica lub Bardzo wściekła ?

Wracam z małym updatem: otóż jeden fachura polecił mi lampy LEDowe. Takie jak na https://nowaled.pl/lampy-przemyslowe-led/ można znaleźć. Co o nich sądzić? "Na papierze" wszystko wygląda świetnie, ale z wcześniejszych doświadczeń wiem, że w praktyce pewne rzeczy wcale nie muszą być takie kolorowe i fajne, jak się to wczesniej wydawało Podejrzliwa
Powrót do góry

szyszka89

PostWysłany: Czw 13-06-2019, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własny biznes to fajna sprawa. Trzeba jednak mieć głowę na karku aby to wszystko jakoś poprowadzić
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: