Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rozmowy w toku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Dziuba ja tak samo byłam zszokowana tą laską co 6 h się maluje Zszokowana . Całować się z chłopakiem za mocno nie może bo makijaż, zmywać na noc makijażu też nie może nocując u chłopaka i wstanie rano przed nim się pomalowac. Do szkoły też nie...lalunia.
Skąd się tacy ludzie biorą-alieni.

Heheh o rany. Ja też nie potrafię wyobrazić sobie skąd tacy ludzie. A może to wszystko jest naciągane, a opowieści zmyślone?

Oglądałyście kiedyś, dawno dawno temu odcinek z facetem-tygrysem? Śmiejąca się
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka, nie, ale coś czuję że nieźle się uśmieję.
A kojarzycie program z Mrocznym Wampirami?
Dla chętnych:
http://www.youtube.com/watch?v=49Ax4RJGFf4
Poskładałam się. XD

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hahah Dziuba padłam.Bardzo szczęśliwa "Traktujesz te dziewczyny jak drink bar". Nie daj Boże, żeby facet dostał pracę w punkcie krwiodawstwa, bo opróżni wszystkie fiolki. Bardzo szczęśliwa

Niestety nie mogę znaleźć w necie filmiku z Rozmów w Toku z człowiekiem tygrysem. Ale tutaj mam inne video z nim:
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,41709

Dołączone po 2 minutach 59 sekundach:

W "Rozmowach w Toku" mówili, że on ciągle przechodzi jakieś operacje plastyczne, żeby upodobnić się kształtem twarzy do tygrysa. Ma np. rozciętą górną wargę, nowe zęby, i takie dziurki żeby włożyć tygrysie wąsy. Oprócz tego całą twarz ma pokrytą tygrysim tatułażem. Opowiadał, że czasem zakłada też ogon, ale na lotnisku ma przez niego problemy z odprawą. Przewraca oczami
Powrót do góry

dziuba

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O! Jak go zobaczyłam to poznaję!
To są już chyba poważne zaburzenia osobowości. Podejrzliwa

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam dzisiaj te leżące i pachnące. Tragedia jakaś. Zawsze jak oglądam takich ludzi to zastanawiam się czy im się nie nudzi takie życie? To może i jest fajne, ale raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zupełnie jakby nie mieli żadnych ambicji w życiu, marzeń i planów. Przewraca oczami

Mnie jeszcze interesuje odcinek piątkowy. Widziałam zajawkę-gość, który chce wyglądać jak postać z Avatara. Uwielbiam na takich patrzeć. Złośliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś strasznie lubiłam Rozmowy w toku.
Teraz jak je oglądam, czuję jakie są naciągane, na siłe.
W większosć historii nie wierzę i jestem pewna, że to wszystko jest jedną wielką szopką.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:

W większosć historii nie wierzę i jestem pewna, że to wszystko jest jedną wielką szopką.

Zwłaszcza, jak przychodzą do studia małżeństwa lub rodziny mieszkające ze sobą razem. Rozmawiają ze sobą tak, jakby się nie znali, a o wielu kluczowych sprawach czy wydarzeniach nic nie wiedzą, mówią to sobie dopiero w programie, nie wyglądając przy tym na zdziwionych czy zaskoczonych. Złośliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 12-10-2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogladal ktos odcinek w poniedziałek bylo takie ważne a ja zapomniałam. Smutna

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 12-10-2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzie można obejrzec powtórki "Rozmów...", bo wzoraj ponoc był chlopaczek ode mnie z miejscowosci i chcialam obejrzec. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 28-10-2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

http://www.cda.pl/info/rozmowy_toku_cale_odcinki
Tu masz odcinki adzia

Nawet świetny jest ten program można się sporo dowiedzieć i zobaczyć jakie to mają problemy inni ludzie i je zrozumieć.Hmmm nawwet można się nauczyć na czyiś błędach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

EgzystencjalnyPaw

PostWysłany: Pią 28-10-2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajoma była i co nieco było w niej zmienione.
Oni wszyscy dostają scenariusz i mówią resztę.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 07-12-2011, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię Rozmowy w toku. Ostatnio odcinki są powtarzane i tylko to mi przeszkadza. Czasem można się pośmiać. Jeden z moich ulubionych programów telewizyjnych. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gratulacje dla Ewy.
Lubię Rozmowy w toku ale oglądam tylko odcinki które mówią o tematach mnie interesujących.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Włącze czasem, ale ludzie, ale nie wiem skąd oni tych ludzi biorą Niezdecydowana
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys w Polsce ogladalam jak trafilam. Wtedy podobal mi sie sposob prowadzenia programu. Teraz nie mam dostepu do polskiej telewizji, ale jak jestem u rodzicow i leca "Rozmowy" to z sentymentu rzuce okiem. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

Skocz do: