Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozmyślania- oddawanie krwi, szpiku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BambinO

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess dziękuję, że mnie poinformowałaś. Kiedyś mi się o uszy obiło, że trzeba w ratuszu podpisać jakąś zgodę, ale jeśli wystarczy własnoręczne oświadczenie woli to super Uśmiechnięta!

Podpis Uwielbiam Cię słodki Złodzieju mojego serca! :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

biedroneczka napisała:
Ja bym nie oddała krwi ani szpiku, bo boję się igły i że to będzie bolało.

Poglądy poglądami, ale uzasadnienie jest na poziomie 3-letniego dziecka. Przewraca oczami

Pomyślcie jakby wyglądał świat, gdyby każdy człowiek regularnie oddawał krew i był zarejestrowany jako dawca szpiku. Zakochany Jestem pewna, że ten świat byłby o wiele radośniejszy.Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Poglądy poglądami, ale uzasadnienie jest na poziomie 3-letniego dziecka. Przewraca oczami

Gorzej, bo autorka próbuje nam wmówić że nigdy nie miała pobieranej krwi, i nie wie nawet czy to boli, tylko się boi że mogłoby boleć. Złośliwa
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess nikt mi nie wmówi, że pobieranie krwi boli. Niezdecydowana A powyższa wypowiedź świadczy o egoiźmie i braku wrażliwości...

Dołączone po 1 minucie 3 sekundach:

(Wypowiedź Biedroneczki oczywiście).
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:

Pomyślcie jakby wyglądał świat, gdyby każdy człowiek regularnie oddawał krew i był zarejestrowany jako dawca szpiku. Zakochany Jestem pewna, że ten świat byłby o wiele radośniejszy.Uśmiechnięta

I przeludniony. Bardzo uśmiechnięta[/quote]

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo chętnie oddawałam krew, jak chodziłam do liceum, a że mam rzadką grupę krwi, więc było to dla mnie bardziej ważne. Jakiś czas temu sama jej potrzebowałam i niestety nie było dla mnie krwi Smutna. Czekałam dość długo, aż ktoś mi ją oddał. W obecnej chwili nie mogę być dawcą krwi, już dawno jestem zarejestrowana w banku szpiku, może chociaż w ten sposób kiedyś komuś pomogę. Puszcza oko
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:

Tak? Nie sądzę. Jakoś nie kojarzę krwiodawców i dawców organów jako szczególnie radosnych.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja, jeśli nie możesz być dawcą krwi to szpiku tym bardziej - są bardzo rygorystyczni pod tym względem, tylko od zdrowych ludzi pobierają szpik.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

emylli napisała:
Tak? Nie sądzę. Jakoś nie kojarzę krwiodawców i dawców organów jako szczególnie radosnych.

Dlaczego? Moi znajomi, którzy oddają krew i są zarejestrowani jako dawcy szpiku są bardzo dobrymi i cieszącymi się z życia ludźmi.
Powrót do góry

Maja_82

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Maja, jeśli nie możesz być dawcą krwi to szpiku tym bardziej - są bardzo rygorystyczni pod tym względem, tylko od zdrowych ludzi pobierają szpik.

W obecnej chwili.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van chyba nie do końca. Chyba nie mogę oddawać krwi będąc alergiczką, ale już szpik mogę.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

emylli napisała:

Tak. Potrzebujący mieliby większe szanse na otrzymanie krwi czy szpiku.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 napisała:
W obecnej chwili.

Czyli to przejdzie? Puszcza oko
Jeśli tak to pewnie, ale jest sporo chorób wykluczających taką możliwość, niestety.
Nie wiem czy to przez zagrożenie dla chorego czy dawcy...

Dołączone po 1 minucie 16 sekundach:

Gizmowa napisała:
Van chyba nie do końca. Chyba nie mogę oddawać krwi będąc alergiczką, ale już szpik mogę.

Ja z alergiami normalnie oddaję krew. Puszcza oko
Powrót do góry

Maja_82

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Czyli to przejdzie? Puszcza oko
Jeśli tak to pewnie, ale jest sporo chorób wykluczających taką możliwość, niestety.
Nie wiem czy to przez zagrożenie dla chorego czy dawcy...

Oczywiście, w innym przypadku wykreślili by mnie z listy.
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew

Gizmowa napisała:
Dlaczego? Moi znajomi, którzy oddają krew i są zarejestrowani jako dawcy szpiku są bardzo dobrymi i cieszącymi się z życia ludźmi.

Ja znam trochę innych. Chociaż, ja na ogół mam dobry humor. Uśmiechnięta

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: