Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Różnice czy podobieństwa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas zdecydowanie przeważają podobieństwa! I nie chodzi tu tylko o podobieństwa w poglądach dot. ważnych spraw życiowych (podejście do związku, religii, przyszłego potomstwa Uśmiechnięta), ale też w bardziej błachych sprawach. Lubimy jeść to samo, mamy taki sam gust jeśli chodzi o ubrania, samochody, meble i inne przedmioty codziennego użytku. Lubimy wychodzić w te same miejsca, mamy podobne poczucie humoru, z reguły podobają nam się te same filmy (choć zdarzają się wyjątki, np. ja nie zawsze mam ochotę na sensację z Segalem Złośliwa). Co do wyglądu zewnętrznego to jesteśmy dla siebie nawzajem atrakcyjni, i chyba trochę podobni, bo parę osób myślało że jesteśmy rodzeństwem. Bardzo szczęśliwa

Co do różnic, to oczywiście też są, ale myślę że niewielkie. Główna: W. wstaje skoro świt, a ja mogłabym spać do południa. Ale zaczynam walkę ze swoim lenistwem. Puszcza oko I wieczorem analogicznie - ja najchętniej przegadałabym pół nocy, a W. zasypia. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

katrina

PostWysłany: Czw 10-05-2012, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie same różnice, nawet jak było głosowanie- to zawsze mamy podział... i tak od 19 lat. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 10-05-2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy te same poglądy na większość życiowych spraw ale z charakteru nie jesteśmy podobni w ogóle. Złośliwa
Ja jestem niecierpliwa i nerwowa, mój mąż to oaza spokoju. Podczas gdy ja działam intuicyjnie, on myśli bardziej racjonalnie i zanim coś zrobi musi 10 razy to przemyśleć. Ja wolę coś zrobić od razu, żeby to nade mną nie wisiało. On przeciąga do ostatniej chwili. To tylko niektóre różnice ale myślę, że byśmy się nawzajem pozabijali gdybyśmy mieli takie same charaktery. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

MarysiaStaskiewicz

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas i jedno i drugiej, ale chyba jakoś się dopełniamy w tym wszystkim.

Podpis whatever happens, happens
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

ladyinred

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 18-07-2014, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewunia198612 napisała:
Szlifujemy sztukę kompromisu, przymykania oczu na głupotki.

Wg mnie to jest kluczem do szczęśliwego związku, niezależnie od tego, czy jesteście podobni, czy rożni Uśmiechnięta Bo nawet jeśli jesteście bardzo pdobni, jakieś tam minimalne rozjazdy w opiniach zawsze się znajdą Uśmiechnięta
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Pią 29-08-2014, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest chyba najtrudniejsze. Szczególnie, że nieraz to, co dla jednej strony jest glupotką, dla drugiej czymś ważnym...
Powrót do góry

kamerena

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Mamy te same poglądy na większość życiowych spraw ale z charakteru nie jesteśmy podobni w ogóle. Złośliwa

U nas jest tak samo - ja jestem zamkniętą w sobie introwertyczką ze skłonnościami do melancholii, która zawsze musi mieć plan na wszystko, a on jest wesołym spontanicznym introwertykiem z bałaganem w głowie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kat1985

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 29-04-2015, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różnice w osobowościach, podobieństwo w postrzeganiu świata Uśmiechnięta

Podpis Love story... Him face and Matari photo

<3
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Sob 02-05-2015, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My to jesteśmy hmmmmm uważam, że się uzupełniamy.
Mamy podobne nastawienie do świata. Choć zdarzają się nam odstępstwa - głównie jeśli chodzi o kwestię wychowania dzieci. Mąż czasami jest zbyt stanowczy dla naszych chłopaków - tłumaczę to sobie tym, że sam wychowywał się bez ojca, gdyż ten zmarł jak mój mąż miał 3 lata. Wychowywany przez starsze rodzeństwo twardą ręką. Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 07-05-2015, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Związek będzie udany jeśli potrafimy się uzupełniać, nie tylko czegoś oczekiwać od partnera ale także musimy coś z siebie dawać,jedno powinno być oazą spokoju, potrzebna jest pewność że możemy liczyć na siebie, trzeba się wspierać, musimy mieć własne zdanie, i wiedzieć czego chcemy, spędzać razem wolny czas,w związku musi być poczucie bezpieczeństwa by jedno na drugie mogło liczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Zuzzzka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2015, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas raczej też różnice ale mimo to dogadujemy się świetnie. Jak to mawiają przeciwieństwa się przyciągają Puszcza oko
Powrót do góry

Kiti

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 24-08-2018, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie przeciwieństwo. U mnie przynajmniej tak jest i jest bardzo ciekawie Cool Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: