Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Rozstanie,rozwód i co dalej???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milakori

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 26-06-2019, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JuliaBed napisała:
Rozwód to ogólnie ciężka sprawa- dla każdego z otoczenia. Jeśli jest jeszcze za porozumieniem stron to idzie sprawnie i mniej boleśnie ale przy orzekaniu o winie zaczynają się kłótnie i cała sytuacja się komplikuje. Myślę, że na pewno warto mieć po swojej stronie jakiegoś dobrego prawnika, który zadba o nasze "interesy" i podpowie co i jak robić. Ze swojej strony mogę polecić kancelarię JST, mają zespół znakomitych specjalistów z ogromnym doświadczeniem więc warto mieć ich po swojej stronie.

A którego adwokata brać pod uwagę w JST jeśli chodzi o rozwód? Niestety ciocia ma przykrą sytuacje, pracuje w firmie jeszcze obecnego męża, boi się, że zostanie z dnia na dzień bez pracy i środków do życia. Staram się ją pocieszać, przecież rozwód to nie koniec świata..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zielona90

PostWysłany: Wto 02-07-2019, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie też po rozwodzie był problem z córką. Na szczęście trafiłyśmy na świetną terapię w poznańskim ośrodku Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/praca-w-kryzysie-rozstanie-rozwod-przeprowadzenie-dziecka-przez-proces-rozwodu/. To był najlepszy wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: