Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzucanie palenia! Ktoś chętny do przyłączenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Binio napisała:
To ja życze powodzenia. Próbowałam juz kilka razy i nic. Nawet Artur mnie nie powstrzymał, ani "Ola".

Czy to znaczy że teraz palisz?

Binio jeśli tak, to szczerze współczuję Smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To raczej niemozliwe ze Binio pali. Ale slyszlalam, ze niektore kobiety odrzuca dym papierosowy a niektore nie moga sie napalic. Wczoraj spotkalam kolezanke, ktora urodzila dwa miesiace temu. Mowila, ze byla z taka kobieta na oddziale, ze po porodzie 30 minut wyszla zapalic papierosa Struty wylazila pozniej co 20 min i potem przyniesli jej dziecko do karmienia. To sie nazywa egoizm Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
To raczej niemozliwe ze Binio pali.

Dlaczego niemożliwe? przecież Binio napisała, że ani Artur ani "Ola" jej nie powstrzymali Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak ale mam nadzieje, ze sobie tylko popala i to nie duzo.

Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic mnie bardziej nie drażni i nie wkurza jak widok palącej kobiety w ciąży Diablica lub Bardzo wściekła jak można być takim egoistą Diablica lub Bardzo wściekła
kazal4 a jak Ci dzisiaj poszło niepalenie?? Nadal trzymam za Was kciuki !!!

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja natomiast znam taką historię, że pewna moja znajoma będąc w ciąży - podpalała, ale ciągle dręczyły ją wyrzuty sumienia, że robi krzywdę niewinnemu dziecku.
I wiecie co? Trafiła na mądrego lekarza, który widząc jak źle się z tym czuje powiedział, żeby na siłę nie rzucała palenia w ciąży, tylko do granic możliwości odsuwała chwilę zapalenia papierosa. W ten sposób ona - wiedząc, że MOŻE palić - nie zadręczała się wyrzutami i po prostu mówiła sobie: oj to zapalę potem.... I z tego co mi mówiła - zdarzało się jej nie palić w ogóle, a jeżeli już to baaaardzo sporadycznie... Chyba jest to jakieś wyjście.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio jeśli palisz obiecaj, że rzucisz. Skonsternowana Chociaż spróbuj. Puszcza oko

Mam nadzieję, że chociaż się ograniczasz z dymkami jak możesz. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Czw 16-11-2006, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Nic mnie bardziej nie drażni i nie wkurza jak widok palącej kobiety w ciąży Diablica lub Bardzo wściekła jak można być takim egoistą Diablica lub Bardzo wściekła
kazal4 a jak Ci dzisiaj poszło niepalenie?? Nadal trzymam za Was kciuki !!!

Oj dzisiaj było nieco gorzej. Jutro jest chyba w Polsce "dzień bez papierosa" i obiecaliśmy sobie, że postaramy się wytrzymać bez ani jednego papieroska. Zobaczymy jak wyjdzie.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Czw 16-11-2006, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
Ja natomiast znam taką historię, że pewna moja znajoma będąc w ciąży - podpalała, ale ciągle dręczyły ją wyrzuty sumienia, że robi krzywdę niewinnemu dziecku.
I wiecie co? Trafiła na mądrego lekarza, który widząc jak źle się z tym czuje powiedział, żeby na siłę nie rzucała palenia w ciąży, tylko do granic możliwości odsuwała chwilę zapalenia papierosa. W ten sposób ona - wiedząc, że MOŻE palić - nie zadręczała się wyrzutami i po prostu mówiła sobie: oj to zapalę potem.... I z tego co mi mówiła - zdarzało się jej nie palić w ogóle, a jeżeli już to baaaardzo sporadycznie... Chyba jest to jakieś wyjście.

Mysle, ze jest to lepsze wyjscie, niz stres spowodowany niepaleniem. Oczywiscie nie popieram palenia w ciąży, ale jesli ktos jest tak strasznie uzalezniony....
W sumie jest tyle negatywnych czynnikow, ktore moga zaszkodzic dziecku... Czasami nie sposob ich uniknac... Zanieczyszczenie srodowiska, jedzenie pelne polepszaczy i konserwantow... Mozna by tak wymieniac i wymieniac...
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 16-11-2006, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś mi sie o uszy obiło, że dzisiaj dzień bez papierosa!!!

Trzymam kciuki za rzucających palenie... Bardzo uśmiechnięta Ok Ok Ok
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Czw 16-11-2006, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dziewczyny spróbujcie sie chociaż ograniczyć w ciąży i przy maluchach.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 16-11-2006, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paliłam, nie palę.
Wszystkim, którzy rzucili, bądź próbują, gratuluję. Wiem, jakie to ciężkie

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dziewczyny, chwalcie się...
jak tam postępy w rzucaniu fajek???
Mam nadzieję, że jakoś się trzymacie... Uśmiechnięta
Kazal4 nadal trzymam zaciśnięte kciuki... Ok
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od dzisiaj rzucam fajki. Zostaly mi 4 w paczce i wywalilam paczke do smieci. Takze za mnie tez trzymajcie kciuki.

Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel za Ciebie również trzymam kciuki i gratuluję mądrej decyzji Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 3 z 26

Skocz do: