Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzucanie palenia! Ktoś chętny do przyłączenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kotesi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 30-04-2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brunecia nie pytaj tylko rzucaj Uśmiechnięta.
I uwierz mi, że to jest proste tylko trzeba sie zaprzeć w sobie i znaleźć motywację. Dobrym sposobem jest wcześniejsze ograniczenie np. na zasadzie w domu sie nie pali, co przysłuży nie tylko Tobie ale i domownikom i mieszkanku. A potem nagle stwierdzasz, że przez 3 godziny nie musisz palić, potem robi się z tego 5 godz. itd.
Nie palę od 3 miesięcy i nie ciągnie mnie do fajek. Nie stosowałam żadnych medykamentów, po prostu stwierdziłam, ze nie palę i już!
Trzymam kciuki za Ciebie i inne Forumowiczki, które walczą z nałogiem.
Bądźcie silne.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

XYZB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 01-05-2010, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

też chcę rzucić palenie!!, nie pomagały ani plastry ani gumy do żucia! W końcu kupiłam "nikoretkę " i jak dotychczas pomaga Uśmiechnięta Przede wszystkim zaspokaja nawyk trzymania "czegoś" między palcami! Uśmiechnięta i w sumie z wkładami wychodzi taniej. Trzymam się już dwa tygodnie bez papierosa, ale z "nikoretką"! Paliłam (jeszcze nie wiem czy paliłam czy palę) 25 lat i to nie mało bo 1,5 paczki dziennie. Wierzę że "nikoretka" mi pomoże .
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie, ja nie mam większego problemu z paleniem, bo mogę nie palić tydzień czy ileś ale....ja lubię sobie puscic dymka.... Bardzo smutna
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Matko...rzuciłam palenie . Ale to bylo straszne . Paliłam prawie dwie paczki dziennie . Mąż nie palił , pewnie dlatego było w domu łatwiej , nie było zapachu , pokus . Teraz jak nie palę 15 lat jestem zadowolona z siebie . Ale gdybym zapaliła teraz papierosa to wiem , że palę znowu . Więc nie zrobię tego , choc chciałabym , nie powiem , że nie Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

nicola87

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 18-11-2012, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzymam mocno kciuki. Uśmiechnięta
My z moim M też rzucaliśmy. Jemu sie udało a mi nie. Smutna

Podpis 10.07.2007
10.07.2010 - ZARĘCZYNY
28.06.2012 - SLUB
12.07.2014 - NARODZINY
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzuca ktoś teraz palenie?
Ja mam zamiar po raz kolejny, ale marnie to widzę Niezdecydowana .
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja próbowałam kilka razy, ale nigdy mi się nie udało.
Kolejny raz na razie nie zamierzam próbować.
Za wszystkie Foremki które właśnie rzucają trzymam kciuki.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A już myślałam, że ktoś chętny do dzielenia się wrażeniami z bólu walki nałogiem Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

violka2406

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzymam mocno kciuki za wszystkie osoby rzucające palenie.
Ja nie palę ponad rok. I nie rzucałam palenia, bo to się nigdy nie udaje.
Ja po prostu rano wstałam i powiedziałam, ŻE NIE PALĘ.
Nie ma bólu jest może na początku chęć - ale ja przecież nie palę i chęć mija.
Moi przyjaciele wielokrotnie próbowali rzucić palenie, tylko jak coś się rzuci to leży, jak leży to można podnieść. Bardzo szczęśliwa
Dlatego albo się pali ; albo nie pali.
Po piętnastu latach palenia koło paczki dziennie...pstryk i papieros znikł.
Rzucanie to alibi w razie jak by co to spróbowałam.
Sorry ale tak jest.
Powrót do góry

Lipowa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 16-03-2013, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

violka2406 miałam to samo.

Po tygodniu mówiłam, przecież ja nie palę, jakiś badyl w papierze nie będzie miał nade mną władzy i tak dzisiaj o 22:00 minęło miesiąc i 11 dni od kiedy jestem czysta jak łza.

Bardzo się z tego cieszę bo wcześniej "odstawiałam" na góra 3 dni. Paliłam dość długo bo mimo, że za miesiąc mam 25 urodziny to przez ponad 8 lat puszczałam z dymem paczkę dziennie. Smutna

Także dziewczyny da się, choć sama mówiłam, że nie rzucę. Najgorsze jest to, że lubiłam siebie z papierosem w ręku. Jednakże robię to dla zdrowia własnego i najbliższych!
Powrót do góry

tatinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 18-03-2013, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie w rzuceniu palenia pomógł e-papieros. Z elektronikiem jest dużo łatwiej, bo można co miesiąc np. zmniejszać moc nikotyny i w końcu palić wkłady całkowicie jej pozbawione. Odzwyczajałam tak organizm od nałogu pół roku. Teraz jestem wolna Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 18-03-2013, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rzuciłam z dnia na dzień bez sposobów. Zdarza mi się jednak zapalić okazjonalnie, kilka razy w roku, jak piję alkohol.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 18-03-2013, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również wzięłam się za rzucanie. Nie mam się jeszcze czym pochwalić, bo od wczoraj, ale jest dobrze. Nie ciągnie mnie, ale zjadłam chyba ponad 2 kilo marchwi (tak sobie podjadając). Mam idealną motywację, by rzucić, więc wzięłam się do dzieła.
Trzymam kciuki za wszystkie foremki, które również rzucają w tej chwili. Puszcza oko

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzuciłam palenie z 5 lat temu, a jarałam jak smok. Cały czas się zbierałam do rzucania, to rzucałam i wracałam - brakowało motywacji. Poznałam mojego niepalącego P. i wtedy była to wielka motywacja do rzucania. Co prawda on mnie do niczego nie zmuszał i to była tylko i wyłącznie moja inicjatywa.
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie minęła 2 setka bez papierosa Uśmiechnięta. Zdarza mi się czasami pomyśleć o zapaleniu Neutralna .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 23 z 26

Skocz do: