Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzucanie palenia! Ktoś chętny do przyłączenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi stuknely cztery miesiace. Sa chwile, ze z checia bym zapalila. Na szczescie sa ulotne.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie za chwilkę minie 5 miesięcy bez palenia. Radość

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Witka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 23-01-2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie palę już pół roku i słuchajcie to była dziwna sprawa bo pewnego dnia mi się po prostu odechciało palić i tyle ! Uśmiechnięta Teraz jak patrze na papierosy to mi się niedobrze robi.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pon 10-02-2014, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palilam 6 lat do momentu w ktorym zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny, przez pierwsze dni chodzilam strasznie nerwowa, bo palilam sporo, teraz 15 miesiecy po porodzie i po papierosa nie siegnelam.
Powrót do góry

Lori

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 02-03-2014, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilka razy próbowałam i teraz stwierdziłam, że zabiore się do tego inaczej. Myśle nad kupnem e-papierosa, aby ograniczać palenie normalnych papierosów.

Podpis Cause I'd like to think the world is a better place
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Pon 03-03-2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie dzisiaj snilo, ze palilam, nie wiem skad mi sie to wzielo. Zaraz mi stuknie 6 miesiecy.
Lori nie ograniczaj tylko calkowicie zamien fajki na e-papieroska. Ja tak rzucilam. Przy tym elektronicznego palilam tylko dwa tygodnie.
Powrót do góry

lea82

PostWysłany: Wto 11-03-2014, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam proces rzucania szczęśliwie za sobą - dałam radę sama, bez wspomagaczy, okresów przejściowych, e-papierosów - czego i Wam życzę. Puszcza oko

Do tej pory tajemnicą dla mnie jest fakt, że nie potrafię silnej woli z tego tematu przenieść na grunt odchudzania. Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie palę od 29 maja, nie ciągnie mnie choć czasem mi się śni że sobie podpalam.
Mam nadzieję, że nigdy nie wrócę do tego nałogu bo nie dość, że niszczy zdrowie to jeszcze cena papierosów odstrasza.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Lori

PostWysłany: Pią 14-03-2014, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Lori nie ograniczaj tylko calkowicie zamien fajki na e-papieroska. Ja tak rzucilam. Przy tym elektronicznego palilam tylko dwa tygodnie.

Już sobie kupiłam e-papierosek Foofa i pale pare dni. Nie wiem czy mi się uda w dwa tygodnie całkowicie przestać palić - chyba nie, ale w sumie już w ciągu dnia może zapale 1-2 normalne fajki a reszta to elektryk. Także postęp bardzo duży jak na tak krótki czas. Uśmiechnięta

lea82 napisała:
Ja mam proces rzucania szczęśliwie za sobą - dałam radę sama, bez wspomagaczy, okresów przejściowych, e-papierosów - czego i Wam życzę. Puszcza oko

Do tej pory tajemnicą dla mnie jest fakt, że nie potrafię silnej woli z tego tematu przenieść na grunt odchudzania. Puszcza oko

Ciężko z przyjemności rezygnować. Bardzo szczęśliwa Co do papierosów to podziwiam. Mi się nie udało niestety tak. Natomiast, co do odchudzania to może zacznij od dużej ilości uprawiania sportu, takich które sprawiają ci przyjemność np. basen, rolki, rower itp.

Powrót do góry

Cherry_Darling

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 16-03-2014, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewcznyny trzymam za Was wszystkie kciuki, dzisiaj o 9.00 wypaliłam swojego ostatniego papierosa (*). Teraz i Wy trzymajcie kciuki. Puszcza oko
Powrót do góry

Lori

PostWysłany: Nie 16-03-2014, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powodzenia, Puszcza oko miejmy nadzieje, że się uda tobię wytrzymać. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zbliża się moja I-sza rocznica niepalenia Klaszcze Z jednej strony jestem dumna i blada Złośliwa z drugiej jednak czasami myślę że można by zapalić.
Jak Wam idzie?
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Zbliża się moja I-sza rocznica niepalenia Klaszcze Z jednej strony jestem dumna i blada Złośliwa z drugiej jednak czasami myślę że można by zapalić.
Jak Wam idzie?

Silwa gratulacje. Uśmiechnięta

Mi mija dobrych kilka miesięcy, przestałam liczyć. Złośliwa
Czasami mnie ciągnie, głownie jak jestem na imprezach albo ktoś pali przy mnie. Ale trzymam się.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi minelo dziewiec miesiecy, mam momenty ale ciagnie mnie mniej. Jakbym mogla zapalic i nigdy do tego nie wrocic to bym to zrobila:-(.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Mi minelo dziewiec miesiecy, mam momenty ale ciagnie mnie mniej. Jakbym mogla zapalic i nigdy do tego nie wrocic to bym to zrobila:-(.

Ja czasem sobie zapalę i nie wracam. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 24 z 26

Skocz do: