Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzucanie palenia! Ktoś chętny do przyłączenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Ja czasem sobie zapalę i nie wracam. Puszcza oko
Ale masz fajnie. Ja znam siebie i zaczelabym od okazji a potem kazdy pretekst bylby dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 20-06-2014, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też Wam dziewczyny gratuluję, bo łatwo nie jest Uśmiechnięta.

Cytat:
Jakbym mogla zapalic i nigdy do tego nie wrocic to bym to zrobila:-(.

Barbi właśnie też tak mam, ale sobie myślę, że jak nie palę to ten jeden mi nie jest potrzebny, a tak szczerze to się boję że po tym jednym będą następne. Niezdecydowana
Powrót do góry

Malotka

PostWysłany: Sob 21-06-2014, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie palę pięć lat, za to nałogowo jem pestki z dyni Bardzo szczęśliwa I chyba dzięki temu dałam radę.
Powrót do góry

dedorena7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 24-06-2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomogłabym ale również nie palę wiele lat. Przy okazji wyciągnęłam z nałogu 2 inne osoby. Teraz uzależniałam się od czekolady. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:28    Temat postu: Rzucamy palenie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow... Nie palę już od dawna i chętnie będę namawiała każdego, aby pozbył się tego nałogu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzisiaj zamówiłam sobie Desmoxan. Jak przyjdzie to postaram się rzucić. A Wy używałyście jakiś wspomagaczy?
Powrót do góry

Lori

PostWysłany: Pią 07-11-2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na e-papierosie jestem i już o połowę zmniejszyłam dawkę nikotyny w liquidach.

Podpis Cause I'd like to think the world is a better place
Powrót do góry

Barbi

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 08-11-2014, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

marbisek napisała:
Ja dzisiaj zamówiłam sobie Desmoxan. Jak przyjdzie to postaram się rzucić. A Wy używałyście jakiś wspomagaczy?
Moja mama nie pali juz dwa miesiace i zazywala desmoxan a kopcila jak smok.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 08-11-2014, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

marbisek napisała:

Ja używałam chyba wszystkiego, czego można było użyć - niestety bez efektu. A na końcu rzuciłam bez wspomagaczy. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 08-11-2014, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż- palacz od ponad 10 lat- rzucił przy pomocy Desmoxanu właśnie Puszcza oko. I nie pali już prawie rok Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w domu smrodzę tylko Ja ale nie mam aż takiej motywacji żeby rzucić , chociaz już kilka razy udało się ...ale wracałam Uśmiechnięta Wiec trzymam kciuki za tych którym się już udało, może kiedyś dołączę do tej grupy Uśmiechnięta
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 21-11-2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rzuciłam z pomocą Desmoxanu. Nie palę od sierpnia 2013.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 26-02-2015, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby nie palę nałogowo. Popalam sobie czasami. Mam momenty, że ciągnie mnie strasznie do palenia. Niestety, lubię bardzo samą czynność "puszczania dymka" i to mnie gubi. Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Sandra21

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie palę papierosów,koleżanka jest na etapie rzucenia, nie pali już 6 miesięcy,ale zaczęła podjadać trochę przytyła,ogólnie dobrze to znosi myślałam że będzie gorzej.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzuciłam palenie 1.1.2015- czuję się zdrowsza, fajniejsza i bogatsza(chociaż jakoś nie umiem zaoszczędzić pieniędzy które wydałabym na fajki Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Następny
Strona 25 z 26

Skocz do: