Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzucanie palenia! Ktoś chętny do przyłączenia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabelax

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze mną to jest raczej tak, że jak nie kupię fajek, bo mi się nie chce, bo zimno na dworze bo nagle mam refleksję, że mi szkoda kasy to mogę nie palić i dwa tygodnie. Ale jak już mam fajki to palę jedna za drugą Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

SpringFlower

PostWysłany: Czw 05-05-2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja od koleżanki dostałam tabletki, które obiecywały cuda.... I palę prawie wcale... Ale jednak czasem chwila słabości i nie umiem sobie odmówić... Więc nie ma zlotego środka Smutna Ale próbuję
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palenie jest po prostu straszne! Szkoda zdrowia.
Powrót do góry

fermina

PostWysłany: Sob 30-07-2016, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyłączam się. Dość już pieniędzy na to zmarnowałam.
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 30-08-2016, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym chciała, ale jak do tej pory rzucam i wracam. A jak Wasze sukcesy?
Powrót do góry

kalmar

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja postanowiłam, że kiedyś rzucę palenie, ale chyba zmusi mnie do tego tylko ciąża. Póki co palę od 8 lat i może mnie ktoś skrytykuje - dobrze mi z tym. Lubię sobie zapalić. Nie odczuwam potrzeby pojawienia się nikotyny w moim organizmie. Po prostu dla mnie palenie jest niczym mały rytuał. Lubię ten smak, ten zapach, to wciąganie i wypuszczanie dymu. I żaden e-papieros mi tego nie zastąpi. Wiem - niezdrowe, śmierdzące, brzydko wygląda itp. Wcale nie podzielam tego zdania. Taka już jestem Uśmiechnięta Natomiast nigdy nie zapaliłabym będąc w ciąży, przebywając w otoczeniu kobiety w ciąży, mojego lub cudzego dziecka. Jestem w stanie uszanować fakt, że ktoś nie pali i nie dymię mu chamsko pod nosem oraz nie truję.
Powrót do góry

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 29-09-2016, 8:16    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również mam problem z rzuceniem palenia. Tyle razy próbowałam i nic. Coś mnie wkurzy i od razu znowu wracam do palenia.
Powrót do góry

Natala80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja też się przyłączam. Czas rzucić palenie bo w przeciągu roku planuję zajść w ciąże. Nie ma chyba większego motywatora niż zdrowie dzidziusia Uśmiechnięta
Powrót do góry

Debbie

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbowałam rzucić już kilka razy i cały czas nic Smutna. Na ten rok też mam taki cel ale jakoś blado to widzę. Jak tylko mam większy stres to zaraz sięgam po papierosa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Strona 26 z 26

Skocz do: