Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rzym
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stokrotka

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 06-03-2006, 18:09    Temat postu: Rzym Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio miałam przyjemność odwiedzić to piękne miasto Uśmiechnięta))Niestety tylko na weekend ale i tak jestem nim zauroczona Bardzo uśmiechnięta Ciekawe czy tylko na mnie sprawiło takie wrażenie...?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

julla

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie tylko Puszcza oko Zdecydownia Rzym robi wrażenie, ja niestety byłam zbyt krótko, żeby choć troszke wchłonąc prawdziwą atmosferę tego miasta. Ot tyle co "przebiegłam" po najważniejszych miejscach. Ale marzy mi sie powrót, na dłużej i bez pośpiechu...

Stokrotka, a co Ci się podobało najbardziej? a co najmniej? Jakie wrażenia?
Powrót do góry

Stokrotka

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też się tylko "przeleciałam" Uśmiechnięta po najważniejszych zabytkach. Byłam tylko trzy dni więc sama wiesz jak to jest...Trudno mi powiedzieć co na mnie zrobiło największe wrażenie...tyle tego jest i wszystko takie piękne Bardzo uśmiechnięta Ale na pewno nie zapomnę fontanny Ditrevi (nie wiem czy tak się to pisze) nocą.... Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam w wakacje, wszędzie mnóstwo ludzi. Nocą przy schodach hiszpańskich i fontannie di Trevi (szpanuje bo sprawdziłam jak to się pisze;) to właściwie więcej niż w ciągu dnia. Teraz tak samo?
Jeśli do fontanny wrzuciłas grosik, to na pewno wrócisz. Ja wrzucałam i w euro i w złotówkach, tak na wszelki wypadek Puszcza oko

Ależ bym gdzieś wyjechała, choćby na chwile, choćby nad nasze morze Puszcza oko
Powrót do góry

Stokrotka

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też pełno ludzi. Miałam nadzieję, że poza sezonem będzie mniej bo mnie oszczegano, przed tłumami ale niestety. Schody hiszpańskie były mało oblegane (też byłam nocą) ale chyba tylko dlatego, że nie są tak wyeksponowane jak latem bo nie ma tych pięknych kwiatów....A do muzeum watykańskiego czekało się półtorej godziny żeby wejść...okropność. No i w środku oczywiście idziesz z tłumem....ale i tak było pięknie Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Stokrotka

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no i oczywiście wrzuciłam pieniążek Bardzo uśmiechnięta miałam wsypać całą garść ale dziewczyny mnie powstrzymały Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Wto 07-03-2006, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale fajny temat rozpoczełas Uśmiechnięta Na wspominki mi się zebrało. Słyszałam, że jak na schodach hiszpańskich się samotnie siada nocą, to oznacza chęć do zawarcia nowych znajomości (choćby tylko na tę noc Puszcza oko Ale patrząc po tym, ile osób tam siedzi, to raczej nie jest prawda Uśmiechnięta

I włoskie jedzonko... uwielbiam makarony, ale tam kluchy sa jeszcze lepsze Uśmiechnięta
Powrót do góry

Odet

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 08-03-2006, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, fajnie się czyta te Wasze opowieści, ale ja nigdy nie byłam w Rzymie i chętnie pooglądałabym jakieś fotki Uśmiechnięta Co Wy na to?

Podpis I to by było na tyle
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Sro 08-03-2006, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety dopiero w tym roku św Mikołaj Puszcza oko pozytywnie rozpatrzył moje prośby o cyfrówkę, a o skanerze nawet mu nie wspominałam, więc zupełnie nie mam możliwości wkleić tu zdjęć Smutna
Powrót do góry

Stokrotka

PostWysłany: Czw 09-03-2006, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chętnie się podzielę ale muszę je trochę przetrzebić...no bo wiecie:) ja je sama robiłam więc polowa do wyrzucenia Bardzo uśmiechnięta postaram się jutro coś podesłaćBardzo uśmiechniętaA co do hiszpańskich schodów to faktycznie....wystarczy trochę postać ...nie trzeba siadać Bardzo uśmiechnięta Ale jak już mówilam ja byłam jak nie było wiele osób...
Ale wiecie co mnie też zafascynowało????opócz tych wszystkich zabytków oczywiście....to te ciasne urokliwe uliczki Uśmiechnięta super:)
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Czw 09-03-2006, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stokrotka czekamy na fotki Uśmiechnięta Super, że je wkleisz.
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Pią 10-03-2006, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj niestety, ja nie pomogę. Uczę się dopiero życia na forum Puszcza oko (tak jak pisałam w powitaniach, to moje początki) więc do wklejania fotek daleka droga.
Ale może Odet pomoże - wklejała fotki swojego Maciusia.

Już się nie mogę doczekać wirtualnej wycieczki po Rzymie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Odet

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 11-03-2006, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem Uśmiechnięta
Stokrotko, najpierw
Strzałka musisz umieścić swoje zdjęcia gdzieś w sieci, np. w jakimś internetowym albumie (ja często koszystam z onet.pl).
Strzałka Potem wylogować się ze swojego albumu,
Strzałka odnaleźć zdjęcie,
Strzałka kliknąć na nie prawym klawiszem myszy,
Strzałka wejść we właściwości,
Strzałka skopiować podany tam adres url.
Strzałka w treść swojego posta na forum wpisać [img]tu wkleić skopiowany adres[/img]

Proste, prawda? Bardzo szczęśliwa

Podpis I to by było na tyle
Powrót do góry

julla

PostWysłany: Nie 12-03-2006, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odet fajna instrukcja, dzięki Uśmiechnięta Może mi też się kiedyś przyda.

Storotka już nie mogę się doczekac Twoich zdjęć.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 19-03-2006, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

korzystając z tego programu nie trzeba umieszczać zdjęć z internetowych albumach tylko można załączyć każde jakie znajduje się w naszym komputerze Uśmiechnięta

http://www.imageshack.us/

1."przeglądaj"
2. wybiera się zdjęcie ze swojego komputera
3. "host it!"
4. kopiuje się przedostatni link/adres (na końcu ma opis - "Direct link to image"
5. wkleja na forum pomiędzy [img][/img]

W programie tym można także odpowiednio zmniejszać rozmiar zdjęć. Polecam bo jest naprawdę dziecinnie prosty Uśmiechnięta
I żeby być w temacie Rzym też polecam, bo jest naprawdę piękny i warto zobaczyć to miejsce Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: