Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sałatka pierwsza klasa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Surówki i sałatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linka

PostWysłany: Wto 29-11-2011, 23:48    Temat postu: Sałatka pierwsza klasa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tą sałatkę tak nazywam! Bardzo szczęśliwa
Jest banalnie prosta a dla mnie najsmaczniejsza! Pierwszy raz zrobiła ją moja siostra i od tamtej pory jestem zakochana w tej sałatce. Puszcza oczko
Możliwe, że jadłyście już ale podam przepis:
-Piersi kurczaka
-Makaron kokardki
-Świeży ogórek
-Majonez

I to wszystko!

Piersi smażymy w rondelku, dodajemy przyprawy takie jakie lubimy. Makaron gotujemy a ogóreczka kroimy drobno lub grubo. (Jak kto lubi). Jak już kurczak i makaron ostygnie, mieszamy wszystko razem dodając ogórka i majonezu do smaku + przyprawy. Palce lizać.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-11-2011, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fakt jest pyszna, ja jadłam coś takiego z tortellini. PYCHA!!! Bardzo szczęśliwa
Twoją również spróbuje. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 3:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię sałatki gdzie jest wszystkiego "nawalone", ale ta mnie zaciekawiła i pomimo ubogiego składu spróbuję. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 07-12-2011, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koniecznie! Polecam! Bardzo uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Surówki i sałatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: