Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_maczynska

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 08-08-2016, 13:50    Temat postu: Samochód Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny

Jaki polecacie samochód do 20 tyś? Chodzi mi o małe autko do miasta. Nie mam żadnych wielkich wymagań. Chodzi mi tylko o to aby się nie psuł i fajnie jeździł.

Jakie macie sugestie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Psikusy2

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 05-01-2017, 16:21    Temat postu: A może... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie lepszy na raty nowy? Taki pachnący i czyściutki? Albo jak na firmę to leasing i mniej problemów z załatwianiem? Byłam w salonie mercedesa, ale dużego ani nie chcę, bo trudno zaparkowac, ani nie potrzebuję. Mają tam smarty, leasing od 400zl miesięcznie.ja nie umiem sie opanować, bo taki fajny w środku. Byłam na jeździe próbnej Uśmiechnięta
Powrót do góry

lena1100

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 20-02-2017, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mój brat chciał sobie kupić w podobnej ofercie leasingowej jakiegoś smarta. Ogólnie mówił, że oferta bardzo elastyczna Puszcza oko no a nowe to jednak nowe Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

peekin37

PostWysłany: Sob 14-07-2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... A gdzie polecacie kupić części do Forda? Czy znacie jakiś sprawdzony sklep z tego typu asortymentem? Czy uważacie, że na przykład oferta https://mccar.pl będzie godna rozważzenia?

Podpis Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie leży twoje serce, spójrz, dokąd wędrują twoje myśli.
Powrót do góry

ciekawska88

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 16-07-2018, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na stronie internetowej https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/wiedza-na-temat-opon/biezniki-opon-zimowych bardzo fajnie opisano, dlaczego warto dbać o opony zimowe. Przede wszystkim nie możemy zapominać, że zbyt krótki bieżnik może spowodować poślizg, a ten już może kosztować nas życie. Powinniśmy naprawdę zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo nasz brak odpowiedzialności może wpłynąć na nasze życie. Opony należy wymieniać tak często, jak będzie trzeba.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: