Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Samodzielna księgowość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola438

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 18:38    Temat postu: Samodzielna księgowość Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Potrzebuję namiar na dobre, sprawdzone i przede wszystkim niedrogie narzędzie, które umożliwi mi samodzielne prowadzenie księgowości w swojej firmie. Moglibyście mi coś polecić w tej kwestii?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kosanoztra

PostWysłany: Sob 13-04-2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem, wiele osób chwali sobie narzędzia od wfirmy https://wfirma.pl/ksiegowosc . Świetna sprawa bo w jednym miejscu zgromadzone masz wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia samodzielnej księgowości. Koszt dostępu do usługi nie jest wysoki więc warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem.
Powrót do góry

wiola438

PostWysłany: Sob 13-04-2019, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poszperałam trochę w sieci i faktycznie cieszą się dobrymi opiniami więc chyba się zdecyduję. A jakie jeszcze inne funkcje ma ten system? Co oferują ponadto?
Powrót do góry

kosanoztra

PostWysłany: Nie 14-04-2019, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ważne jest to, że w mgnieniu oka możesz wystawiać faktury i od razu wysyłać je do kontrahentów. Ponadto masz możliwość sprawnego wysyłania e-deklaracji i JPK. No i co ważne - masz dostęp do gotowych rozwiązań księgowych dla mikro i małych przedsiębiorców.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: