Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seks w nocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
A widziałaś, żeby fantazje erotyczne mieściły się w kanonach normalności?

Jasne, dopóki są fantazjami - jak najbardziej. Złośliwa
Ale jesli mówi się partnerowi, że nie ma ochoty na takie zabawy a on robi to dalej i odpowiada co odpowiedział, to dla mnie już niefajne. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ale jesli mówi się partnerowi, że nie ma ochoty na takie zabawy a on robi to dalej i odpowiada co odpowiedział, to dla mnie już niefajne. Złośliwa

I tu się z Tobą zgadzam.
Ale samo to, że facet ma ochotę to robić, nie czyni go nienormalnym Puszcza oko.
Powrót do góry

Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozmawiałam z nim znów na ten temat. Powiedziałam wprost, że sobie nie życzę aby mnie budził. Bo nie mam z tego żadnej przyjemności. Powiedział że się powstrzyma. Zastanawiam się tylko na jak długo.

Dziekuje za odpowiedzi.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
I tu się z Tobą zgadzam.
Ale samo to, że facet ma ochotę to robić, nie czyni go nienormalnym Puszcza oko.

Hehe oczywiście - niektóre kobiety chciałyby zostać przez partnera zgwałcone. Takie fantazje, jeśli obie strony tego chcą - jak najbardziej.
U mnie by to nie przeszło, ja nie lubię jak się mnie budzi. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Hehe oczywiście - niektóre kobiety chciałyby zostać przez partnera zgwałcone.

Najlepiej przez nieznajomego - w windzie lub w parku po ciemku. Złośliwa
W fantazji, jesteś autorką każdego elementu scenariusza, więc masz kontrolę nad każdą sekundą, dlatego to jest takie fajne. Nie jesteś więc gwałcona, bo sama o wszystkim decydujesz i możesz w każdej chwili przerwać seans, przewijać taśmę w obie strony i wprowadzać zmiany. Puszcza oko

Najlepszym wyjściem, byłoby chyba mówienia stanowczego nie, za każdym razem, jak facet budzi w nocy partnerkę. Jak mu się nie będzie udawało, to może go to zniechęci do kolejnych prób.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seksuolog wydaje mi się że jest od "błahych" i poważnych spraw. Kiedy para nie może się dogadać to chyba dobrze udać się do kogoś kto się na tym zna i pomoże. Przecież to ktoś w rodzaju psychologa tylko od seksu. Mi się wydaje, że jak problem będzie się powtarzał i nie będziecie umieli się dogadać to udanie się do takiego lekarza nie jest niczym złym.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 30-08-2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedną noc ok ale jakby mnie mój P budził co noc to chyba za którymś razem bym go trzasła poduchą. Weź Ty go pobudź jak śpi i zrób swoje parę nocy pod rząd a potem powiedz, że Cie to podnieca. Ciekawe czy jemu się spodoba takie coś...

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W środku nocy pobudka na seks?...Hmmm.
Powiedz wprost, że cię to męczy i że coś w tym jest nie tak.
Pierwszy raz słyszę, że ktoś budzi kogoś w nocy bo chce seksu. Pogadaj z mężem a on pewnie zrozumie. Jeśli nie to warto rady specjalisty.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

outsider

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli Ci to przeszkadza to rozmawiaj z nim o tym tak długo aż zrozumie. Nie rób nic wbrew sobie.

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się problem wydaje mocno wyolbrzymiony. Ale to tylko moje zdanie.
Czytając niektóre wypowiedzi czuję się dziwna, ja tam lubię seks w nocy, szybko się rozbudzam (no bo jak się nie rozbudzić?).
Powrót do góry

outsider

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Mnie się problem wydaje mocno wyolbrzymiony. Ale to tylko moje zdanie.
Czytając niektóre wypowiedzi czuję się dziwna, ja tam lubię seks w nocy, szybko się rozbudzam (no bo jak się nie rozbudzić?).

To wszystko zależy od osoby. Ja też lubię seks w nocy, ale skoro autorka czuje się, jak napisała, gwalcona to jej partner powinien to zrozumieć.

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

wysokie_obcasy

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój facet też mówi, że lubi mnie czasem wziąć "na śpiocha" Bardzo szczęśliwa Ja nie widzę w tym nic złego, najczęściej podejmuję jego działania, ale jeśli zdarzy się, że jestem strasznie śpiąca, to po prostu mówię: "Kochanie, dzisiaj nie" Puszcza oko I po problemie.
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 19-09-2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wam powiem tak, że nie lubie jak sie mnie budzi w nocy, dlatego, że wstaje wtedy zła, rozdrażniona itp.. Kilka razy mój próbował mnie budzić, ale nie w nocy tylko nad ranem tak ok 4-5 powiedziałam mu kilka słów i wiecej nie budzi. Ja wiem, że faceci wtedy maja najwiekszy przypływ hormonów, testosteronu czy czegoś tam, ale ja wtedy ich nie mam, heheh wiec zmuszać się nie mam zamiaru, pozatym jak mnie tak kilka razy obudził, bo jemu sie chce, to troche poczułam sie tak, że tylko on sie wtedy liczy, to ze mnie budzi specjalnie i jestem zła, niewyspana to nie ważne, ważne było tylko to, że on chce, więc była rozmowa i wszystko jest ok.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: