Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Seks w nocy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 9:39    Temat postu: Seks w nocy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam taki problem z moim przyszłym mężem, dość często się kochamy. Owszem uprawiamy seks kiedy mamy na to ochotę. ale od jakiegoś czasu mój partner kocha się ze mną w środku nocy. Budzi mnie, i odbywany stosunek. Rano nie bardzo pamiętam co się wydarzyło w nocy bo za zwyczaj jestem zaspana. Rozmawiałam już z nim na ten temat, ale on stwierdził, że bardzo go to podnieca jak ja śpię. Trochę źle się z tym czuje, rano mam wrażenie ze on mnie gwałci. Jak z nim rozmawiać?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej szczerze z nim pogadaj o tym o czujesz.
A może wizyta u seksuologa by pomogła?

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Ehefrau

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Trochę źle się z tym czuje, rano mam wrażenie ze on mnie gwałci.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego masz takie wrażenie? Przecież kochasz się z nim z własnej nieprzymuszonej woli, tak? Ale jeżeli podświadomie wyczuwasz, że coś jest nie tak, to powiedz mu, że kiedy kochasz się z nim "wyrwana ze snu", nie sprawia ci to tak wielkiej przyjemności, jak wtedy, kiedy jesteś tego całkiem świadoma.

Podpis "Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." Oscar Wilde
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też tak kiedyś miałam z K., zaczęliśmy się kochać w nocy a później się okazało, że do niego dotarło, że nie to nie sen gdzieś w środku. Złośliwa

Pogadaj z mężem i tyle, innej rady Ci nie damy. Jak ma taką ochotę w środku nocy to najwyżej niech Cię całkowicie rozbudzi. Puszcza oko Ale coś musi być w tym skoro go to tak podnieca, śni mu się coś? I czemu się budzi i z miejsca go ciągnie?

Po raz kolejny będę powtarzała jak automat - rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Tego typu problemy nie rozwiąże nikt za Was, co najwyżej może pomóc, ale sami musicie tego chcieć.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
A może wizyta u seksuologa by pomogła?

Seksuolog? Ale po co? Podejrzliwa

Kamillko, jeśli nie masz ochoty być budzona i odbywać stosunków w środku nocy, "przez sen", to nie musisz tego robić. Myślę, że prośba do partnera, by tego nie robił powinna wystarczyć. Uśmiechnięta

Mój mąż też ma czasem dziwne zachcianki, akurat w momencie, gdy ja jestem zmęczona i padnięta po całym dniu pracy. Co innego w weekend, kiedy wiem, że następnego dnia nie muszę być super wypoczęta. Wtedy może mnie budzić ile razy chce. Nieprzyzwoity
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój R. pracuje od 18 do 3 w nocy cały czas. Tak naprawdę nie mamy możliwości zasypiać razem, kiedyś mnie obudził jak wrócił z pracy ale po prostu powiedziałam mu, że nie życzę sobie takiego wyrywania ze snu bo tego bardzo nie lubię. Wystarczyło porozmawiać i nie ma już problemu. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seksuolog po to, poniewaz autorka napisala, ze przyszłego meza podnieca to ze ona spi podczas seksu.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Seksuolog po to, poniewaz autorka napisala, ze przyszłego meza podnieca to ze ona spi podczas seksu.

Adzia poważnie Zszokowana?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 15:42    Temat postu: Re Seks w nocy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kamillka napisała:
Rozmawiałam już z nim na ten temat, ale on stwierdził, że bardzo go to podnieca jak ja śpię.

Widać, ze rozmowa w tym przyp. mało daje.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 15:46    Temat postu: Re Seks w nocy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Widać, ze rozmowa w tym przyp. mało daje.

No i co ten seksuolog ma zrobić? Nauczyć go rozmawiać? Naprawdę nie kumam Złośliwa. Tak zwyczajnie się pytam, bo mi to nawet do głowy nie przyszło i się zastanawiam czemu taką propozycję dałaś.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie wiem, może jestem głupia, ale gdyby rozmowa z moim facetem nic nie dawała, a ja bym się źle czuła z problemem, to chyba własnie tam szukałabym pomocy w pierwszej kolejności.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eee seksuolog moim zdaniem nic nie zdziała na taki banalny, a może i nie problem.
Musicie pogadać, powiedz mu, że tego sobie nie życzysz i już. Puszcza oko Bez przesady, co z tego jak Ty w ogóle nie czerpiesz przyjemności, a wręcz odwrotnie, bo się denerwujesz.

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam nie widzę problemu, żeby mnie tak budzono Uśmiechnięta .
Ale Ty źle się z tym czujesz, to rzeczywiście porozmawiaj z narzeczonym.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym tak nie chciała być zbyt często budzona, a już zwłaszcza gdyby mi facet powiedział że lubi mnie taką półprzytomną.
Zaczęłabym się zastanawiać, czy jest normalny. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Zaczęłabym się zastanawiać, czy jest normalny. Złośliwa

A widziałaś, żeby fantazje erotyczne mieściły się w kanonach normalności?
Może mnie to nie dziwi, bo nie pierwszy raz się z takim zamiłowaniem spotykam.
Jak to powiedział kiedyś Z. Lew-Starowicz: dopóki dwie osoby chcą coś ze sobą robić, to jest to normalne, dopiero jak jednej stronie coś nieodpowiada, to pojawia się problem Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: