Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sęp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 9:43    Temat postu: Sęp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ubiegły piątek na ekrany polskich kin wszedł fim "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina.

Cytat:
Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie? Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, Andrzej Seweryn, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Piotr Fronczewski odkryją ciemną stronę ludzkiej duszy.
www.filmweb.pl

Byłam w kinie na tym filmie i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Początkowo, kiedy na początku filmu zobaczyłam wielkie logo TVN, pomyślałam sobie, że przede mną kolejna romantyczna historia w stylu "Nie kłam kochanie" czy "Tylko mnie kochaj". Ale okazało się, że zobaczyłam kawałek fajnego sensacyjnego kina, które do samego końca trzymało w napięciu. Dawno nie widziałam tak fajnego filmu.
Michał Żebrowski spisał się na medal, uwielbiam go jako aktora i może jestem nieobiektywna Puszcza oko . Wątek miłosny, wbrew zapowiedziom, jest zepchnięty na margines, nie dominuje w filmie.
A muzyka do filmu to temat do osobnej dyskusji Zakochany - cudowna !!

Naprawdę polecam.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyznam, że jestem ciekawa powrotu Ani Przybylskiej Uśmiechnięta .
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wybiorę się na pewno, bo T. chce na to iść. Słyszałam głosy, że dobry, ale tyłka nie urywa...
Żebrowski w zwiastunie i na plakacie ma swoją standardową minę, więc po nim rewelacji się nie spodziewam. A Przybylska jest strasznie wychudzona, nie wiem czy to do filmu, czy tak wyszło, ale nie wygląda za dobrze.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 15-01-2013, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Wybiorę się na pewno, bo T. chce na to iść. Słyszałam głosy, że dobry, ale tyłka nie urywa...

Haha, wczoraj spotkałam znajomego, który powiedział słowo w słowo to samo, tylko jemu Przybylska się podoba. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: