Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seriale w tv
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 27-04-2014, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się bardziej podoba Matylda, ale nie wiem kto ją gra. Serial faktycznie zaciekawił też i polską młodzież. Mnie przyjemnie się na nim zrelaxować. A styl Matyldy jest fenomenalny. Uśmiechnięta

http://nick-intl.mtvnimages.com/uri/mgid:file:gsp:scenic:/international/nickelodeon.es/images/shows/grachi/character_matilda_main.jpg?height=363&width=332&matte=true&quality=0.91
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

magic78

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Matildę gra Kimberly Dos Ramos. Tutaj jest jej Facebook - facebook.com/DosRamosKimberly
Powrót do góry

mojito

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Serial Breaking Bad uważam za jeden z najlepszych seriali jakie ogladałam.

Mamy zamiar z mężem obejrzeć.
Zobaczymy czy nam podejdzie.

Obecnie oglądamy "House of Cards". Genialny jest.
Ogląda ktoś ?!

Podpis Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić zalotka
Powrót do góry

NaturalGirl

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 11-05-2014, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magic78 napisała:
Matildę gra Kimberly Dos Ramos. Tutaj jest jej Facebook - facebook.com/DosRamosKimberly

Fajny jest ten serial i porownywalny przez innych do Violetty. Mnie się przypominają lata młodzieńcze jak w tv leciała Sabrina:nastolernia czarownica. Grachi ma swoj klimat i myślę, że każdy może w niej znaleźć coś fajnego.

Niedawno natknęłam się na serial Akademia Wampirów. Muszę zobaczyć czy jest w tv gdzieś, bo ciekawie sie zapowiadał.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pon 12-05-2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A gdzie się natknęłaś? Znam całą serię książek i chętnie bym zobaczyła jak to jest przeniesione na ekran.

Co do Grachi - naprawdę da się lubić. Zerkam, kiedy ogląda córka. Uśmiechnięta Głównie na Tony'ego. Puszcza oko
Powrót do góry

NaturalGirl

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No jak to większość rzeczy natknęłam się na youtube. Nie wiedziałam, że są ksiązki. To chyba najpierw po nie sięgnę. Ale serial zapowiada się ciekawie.

https://www.youtube.com/watch?v=zvy8YfT73Rs

Co do Grachi Tony chyba każdej kobiecie się podoba nawet bardziej niż Daniel. Chociaż fakt jest faktem, że tak marnie stylizacje mu dobrali w serialu. Realnie prezentuje się znacznie lepiej.

Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Nie 09-11-2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro w tvp premierę cma nowy serial polsko-brytyjski Dzwony Wojny. Akcja dzieje się podczas I wojny światowej, bohaterami są młodzi chłopcy walczący po obu stronach barykady. Mnie zaintrygował i na pewno obejrzę. Jakby ktoś też chciał to leci jutro i pojutrze w tvp o 20:25.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecicie jakieś fajne seriale na zimowe wieczory? Mam na myśli ogólnie seriale, niekoniecznie te w TV.

Z ostatnio oglądanych polecam Breaking Bed i Rodzina Soprano. Jak jeszcze ktoś nie oglądał, to warto, ale ostrzegam, że bardzo wciągają. Puszcza oko
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek ja jestem wielką fanką breaking bed!
Ja oglądam bardzo dużo seriali, najbardziej mogę polecić z takich co ostatnio oglądałam: Between - rewelacja, polega na tym, że w pewnym mieście umierają wszyscy powyżej 22 roku życia. Drugi jaki mogę polecic to Under the dome (pod kopułą) - na miasto spada wielka kopuła, która uwieziła mieszkańców. A z takich starszych co dawno oglądałam to oczywiscie The walking dead o zombiakach.

Dołączone po 1 minucie 24 sekundach:

Ale też ostrzegam - mega wciąga. Teraz oglądam pod kopułą to tylko bym siedziała i oglądała Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Pon 19-12-2016, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja ostatnio oglądam seriale na puls2 - zawsze coś ciekawego i innego niż w pozostałych kanałach. Póki co Zabójcze umysły oglądam regularnie w piątki o 20:00
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Polecicie jakieś fajne seriale na zimowe wieczory? Mam na myśli ogólnie seriale, niekoniecznie te w TV.

Z ostatnio oglądanych polecam Breaking Bed i Rodzina Soprano. Jak jeszcze ktoś nie oglądał, to warto, ale ostrzegam, że bardzo wciągają. Puszcza oko

Pytanie jaka tematyka cię interesuje. Ostatnio oglądałam Pokojówki z Beverly Hills ( brzmi bardzo ogłupiająco, ale serial wcale taki nie jest) i na Netflić The Crown - serial o początkach panowania Elżbiety II, też świetny.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mojito

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadrabiam Przyjaciółki, bo jakoś nigdy na nie czasu nie miałam. Puszcza oko

Z mężem też oglądamy Piratów. Fajny, jeśli ktoś lubi takie klimaty.

Polecany Pod kopułą również mogę polecić.
Czy House of cards. Zależy kto co lubi.

Podpis Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić zalotka
Powrót do góry

spinka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam seriale kryminalne, w poniedziałki obowiązkowo puls2 i Agenci NCIS. Gips do Aby często z kawa pędzi, też bym chciała żeby chociaż raz na jakiś czas szef mi kawę przyniósł Złośliwa

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Pon 06-02-2017, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio jeżeli chodzi o polskie seriale najbardziej wciągnął Belfer a o zagraniczne to The Killing. Teraz jestem ciekawa Belle Epoque.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Wto 07-02-2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Belfer był super, choć lepszy wydaje mi się Pakt2. Uśmiechnięta

@spinka to mamy podobne wieczory w poniedziałek, bo ja też NCIS oglądam. Uśmiechnięta Jeden z niewielu seriali kryminalnych, który się nie nudzi. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: