Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seriale w tv
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kirsten92

PostWysłany: Pią 10-02-2017, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Belfer jest super Uśmiechnięta

Podpis =
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Luizka123

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio ogądam banshee i choć to nie serial w moim stylu musze przyznać że wciaga.
Powrót do góry

różowo-niebieska

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 01-03-2017, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja ostatnio jestem na etapie Teorii wielkiego podrywu na Comedy Central Uśmiechnięta
Powrót do góry

Majka3008

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 10-05-2017, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zauważyłam że na Pulsie transmisję Zbuntowanego anioła i przepadłam- uwielbiam ten serial i oczywiście oglądam po raz kolejny;D
Powrót do góry

matyldaaa16

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No zgadzam się, że Belfer jest spoko. Ja teraz wzięłam się za te nowe seriale, które emisję mają właśnie teraz od września. Spodobał mi się serial "lekarze na start" na pulsie. Bardzo przyjemny serialik na wieczór
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: