Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seriale w tv
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Czyli jednak ciąża Wykrzyknik . A Kinga w Na Wspólnej też jest teraz w ciąży. Dlatego ciągle pokazują jąw rozpiętych marynarkach, szalem i szerokich koszulach.Ale jakby mi ktoś nie powiedział to bym się nie dopatrzyła.

Przyjaciól powtarzają też o 16.40 .

też bym się nie domyśliła, aż teraz muszę się przyjżeć bo nic nie zauwarzyłam Zakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ojj, a ja nie mam TVN7 Bardzo smutna
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
pl35 napisała:
Czyli jednak ciąża Wykrzyknik . A Kinga w Na Wspólnej też jest teraz w ciąży. Dlatego ciągle pokazują jąw rozpiętych marynarkach, szalem i szerokich koszulach.Ale jakby mi ktoś nie powiedział to bym się nie dopatrzyła.

Przyjaciól powtarzają też o 16.40 .

też bym się nie domyśliła, aż teraz muszę się przyjżeć bo nic nie zauwarzyłam Zakłopotana

Ostatnio przemknęła mi taka myśl...Zastanawiałam się dlaczego młoda , zgrabna dziewczyna ciagle chodzi w obszernej i przydługiej koszuli Myśli

A słyszałyście , że Brodzik też jest w ciąży z Wilczakiem?
Jak myślicie, czy to prawdza?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chyba prawda rozpisują się o tym gazety, że cho cho.
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serio????? Zszokowana Gazet ostatnio wcale nie kupowałam ( tylko Newsweek- a tam o tym nie pisali Śmiejąca się ). Dziś przeczytałam na onecie że kończą nagrywać Magdę M. Czemy - nie czytałam dalej - ale może jest to z tym zwizane. KIedyś strasznie prasa dopatrywała się romansu Wilczaka i Brodzik. Zobaczymy.
Powrót do góry

szczesliwa

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 12:29    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądam regularnie "Magdę M" i to nie ze względu na Pawła Małaszyńskiego-czasami mnie denerwuje,bo nie lubię jak cos złego się dzieje w życiu moich ulubionych bohaterów,ale cóżZłośliwa
Od czasu do czasu oglądnę "Na Wspólnej"-tam i tak nigdy nic mi nie umyka-wiecznie to samo;)
I "Nianię" w soboty staram się,staram..-Aga Dygant jest super Uśmiechnięta-śmieję się wtedy i płaczę naprzemian;)
No i ewentualnie jeszcze "Kryminalnych"..ale to raz na ruski rok:)

Podpis Nie zapominaj o tym, że każdy nowy dzień jest ci dany po to, abyś był szczęśliwy:)!!!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Magda M" się kończy w grudniu, bo kończy się III seria. A serial był rozplanowany na II serie i nic więcej już nie wymyślili.
Z jednej strony nie chcę żeby się kończył ten serial, bo bardzo go lubię. Ale z drugiej strony cieszę się bardzo, bo wreszcie w środę będę wyspana Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poczekaj kochana - może wymyślą jakiś inny tasiemiec co nie da sie wyspać.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I tego właśnie się boję Niezdecydowana

Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 25-10-2006, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

:))) Kinga wczoraj pięknie demonstrowała swój brzuszek. Chyba niespecjalnie się przykładali aby go zatuszować :) Spory już jest.
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sro 25-10-2006, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jak przeczytałam o wątkach w ostatnich odcinku MagdyM, to już mi się odechciało ogladać ten serial.. Bieda z nędza i ewidentny brak pomysłu.. Dobrze, że się kończy, bo te mink Asi Brodzik juz mnie denerwują. Według mnie najlepiej w tym serialu gra Cielecka.. Szkoda, ze w tak niewidziecznej roli heheh
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 25-10-2006, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gat napisała:
:))) Kinga wczoraj pięknie demonstrowała swój brzuszek. Chyba niespecjalnie się przykładali aby go zatuszować :) Spory już jest.

Też oglądałam, wcześniej nie widziałam jej brzuszka, dopiero wczoraj zauważyłam.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 25-10-2006, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ciągle zapominam o tym brzuchu Kingi. Dzisiaj muszę go obejrzeć :)))
A swoją drogą to ten pierwszy chłopczyk z domu dziecka był fajniejszy- jakoś naturalniej grał.

Powrót do góry

Olguś

PostWysłany: Sro 25-10-2006, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądam "Na Wspólnej", "Magdę M.". "Kasia i Tomek" to też świetny serial, ale już go raczej nigdzie nie widać, ew. sporadycznie. Są też seriale, które oglądam rzadko, nie śledzę każdego odcinka. No i polskie seriale komediowe, można się pośmiać.
Powrót do góry

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 26-10-2006, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uwielbiałam '"Nikitę" "Więzy krwi" "Ally McBeal" i "Z archiwum X" "Szkoła złamanych serc",jak byłam młodsza ogladałam taki serial o szarmanckim złodzieju Arsenie Lupin,tytułu nie pamiętam...i "Zawód policjant"
z komediowych "Świat Malkolma" "Przyjaciele"
nie przepadam za serialami bo za dużo tego jest i ciągle sie gubię...z mamą oglądam "mjm" nieśmiertelną "Modę na sukces",w skrócie to wszystko co oglada ona,czyli wszystko prócz "Klanu"...
mam sentyment do starych produkcji,Robin Hood i taki kostiumowy serial...Katarzyna czy jakoś tak...lecial w tv jakieś 8 lat temu...może 10...
a wszystkie tasiemce brazylijskie ogladałam z babcią na wakacjach!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

Skocz do: