Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sex elixir Hiszpańska mucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luska23

PostWysłany: Wto 05-09-2017, 8:39    Temat postu: Sex elixir Hiszpańska mucha Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Was testowała? Działa to czy nie? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 05-09-2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy co kupisz. Jeśli sex elixir jak jest w tytule to tak zadziała ( mamy i używamy na weekendy, polecam na specjalne okazje ponieważ jest dość mocny). Ale raz kolega zamówił taki tani z allegro i potem wkroplił koleżance do napoju bo zastanawiał się czy zadziała czy nie i zero podniecenia (studenckie zabawy heheh). A może po prostu potrzeba jeszcze do tego nastroju?
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Wto 05-09-2017, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hiszpańska mucha nie wywołuje reakcji od tek sobie. Poczytajcie - wpływa na ukrwienie narządów i przez to wzmaga emocje. Próbowałam i za pierwszym razem niby super, ale potem myślała,że to bardziej kwestia chwili - przygotowania , napięcia, nastroju...
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Sro 06-09-2017, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie chcę za bardzo eksperymentować i jeśli chciałabym sobie coś takiego zamówić to jednak wolałabym środek, który będzie miał działanie Uśmiechnięta Tak więc właśnie zastanawiam się nad sex elixir. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką i trochę jej tam narzekałam na rutynę, która mnie dopadła. I ona właśnie poleciła mi sex elixir. Bardzo zachwalała. Szczerze powiedziawszy nie słyszałem o nim wcześniej, bo prawdę mówiąc się takimi rzeczami nie interesowałam. Postanowiłam zapytać się tutaj czy ktoś stosował i ma jakieś doświadczenia. Czy warto jest sobie kupi.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 07-09-2017, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to odpowiadam¨Warto. Nie zaszkodzi Ci na pewno ponieaw jest to ziołowy środek, a powinno rozgrzać atmosferę. U nas rozgrzało. Wiadomo,ze jako jeden z gadżetów ale lubimy.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

DObra to zamawiam Uśmiechnięta Ogólnie mam masakrycznie niskie libido po tabletkach antykoncepcyjnych. Tak więc postaram się przetestować.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Czw 14-09-2017, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka napisała:
Hiszpańska mucha nie wywołuje reakcji od tek sobie. Poczytajcie - wpływa na ukrwienie narządów i przez to wzmaga emocje. Próbowałam i za pierwszym razem niby super, ale potem myślała,że to bardziej kwestia chwili - przygotowania , napięcia, nastroju...

Wiesz co w sumie sama również tak myślałam na początku. Do czasu aż postanowiliśmy z meżem przzetestować czy to naprawdę działa czy nie. On wkroplił mi do do napoju kiedy nie widzialam. I tego dnia miałam niesamowitą ochotę na seks ( i to w dni przed okresem a w takie dni to zwykle nie mam chęci na nocne igraszki).
No i dużo też zalezy od tego co kupisz. Super jest sex elixir. Potem jednak postanowilismy zaoszczedzić i kupiliśmy sobie inny tańszy odpowiednik i klapa. Bez działania. Wróciliśmy do tego pierwszego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: