Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shih-tzu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna, nie gotuj jej, kup jakąś dobrą karmę- Royala, Ariona i niech je to. Oczywiście dla małych ras, w Arionie jest też półka dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
Anna, nie gotuj jej, kup jakąś dobrą karmę- Royala, Ariona i niech je to. Oczywiście dla małych ras, w Arionie jest też półka dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Ona takie karmy ma, royal ten weterynaryjny, z animondy jej kupujemy też, ma też jakąś weterynaryjna karmę polecaną przez lekarzy. Powącha i zostawi, nawet jej namaczamy, zaparzamy suchą i tak to nic nie daje. Mieszamy suchą z mokrą, nie ruszy. Dzisiaj znowu wizyta u weta. Zobaczymy co powie.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Sob 03-09-2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój psiak też nie chciał tknąć karmy, ale wzięłam się za niego w dość drastyczny sposób- przegłodziłam go, nie dostał nic oprócz karmy. Nie jadł 3 dni i od tamtej pory połyka wszystko w całości Bardzo szczęśliwa .

/Albert Camus/
Powrót do góry

zuzia859

PostWysłany: Czw 06-10-2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mam pieska rasy shitsu i niestety choruje na watrobe jemu musimy gotowac podroby i dawac makarony ryz czy kasze wymieszanaz podrobami ale uwazajac na watrobke gdyz w duzej ilosci moze spowodowac rozwolnienie no i jeszcze jedna sprawa nie dawajmy tym pieskom kosci z kurczaka czy nawet skory jest to szkodliwe dla nich
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Pią 07-10-2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zuzia859 napisała:
Ja tez mam pieska rasy shitsu i niestety choruje na watrobe jemu musimy gotowac podroby i dawac makarony ryz czy kasze wymieszanaz podrobami ale uwazajac na watrobke gdyz w duzej ilosci moze spowodowac rozwolnienie no i jeszcze jedna sprawa nie dawajmy tym pieskom kosci z kurczaka czy nawet skory jest to szkodliwe dla nich

Może po prostu należy karmić psa karmą? Podejrzliwa Żadne podroby, ani makarony nie są odpowiednio zbilansowane. Dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym są karmy delikatne, np. z jagnięciną.

Poza tym ostatnio choruję na shi tzu i chcę, aby biegał sobie po moim saloniku jako żywa reklama Uśmiechnięta .

/Albert Camus/
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 07-10-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
Poza tym ostatnio choruję na shi tzu i chcę, aby biegał sobie po moim saloniku jako żywa reklama Uśmiechnięta .

Fajny pomysł, ale nie miałabyś większego pola do popisu z pudlem? Złośliwa
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Pią 07-10-2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:

Poza tym ostatnio choruję na shi tzu i chcę, aby biegał sobie po moim saloniku jako żywa reklama .
Ja jak tylko zobaczyłam te psy to się w nich zakochałam. Nie zamieniłabym go na innego. I nawet jak pierwszy nam zachorował i musieliśmy go uśpić. To szybko kupiliśmy nowego, tej samej rasy. Nie było innej opcji:-).

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Sob 08-10-2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Fajny pomysł, ale nie miałabyś większego pola do popisu z pudlem? Złośliwa

Nie znoszę pudli, są wredne i agresywne Złośliwa .

/Albert Camus/
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sob 08-10-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Włosy Shih-tzu rosną po 3 mc na miesiąc. Jest co strzyc. Uśmiechnięty

Co do karm: tylko nie Royal (robiony jest w Niepołomicach).
Na początku tym go karmiłem, ale to nie był dobry pomysł.
Np. tej karmy Royal specjalnie dla shih-tzu, żadem shih-tzu nie ruszy - nie wiem co do niej dodali.
Ja korzystam z różnych: Brit, Bosch, Hill's.
Warto sobie wziąć ulotki z sklepu i poczytać.

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 10-10-2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki Słodziak !
Widzę, że piesek z dobrej hodowli . Serdecznie gratuluję !
Osobiście również jestem właścicielką 2 letniego Shih-tzu Uśmiechnięta .
Tą rasę najlepiej karmić dobrą karmą wtedy ma piękne włosy, ja polecam Orijen.
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepiekny jest.
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam sunię ale to piękne i uparte maluchy, czasem ręce opadają ! <3
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: