Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shih-tzu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 11:16    Temat postu: Shih-tzu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłem sobie wczoraj psiaka. Wcale nie miałem zamiaru, chciałem go tylko zobaczyć. Ale same wiecie jak to jest. Na razie jest z nim pełno roboty.
To nie mój, ale jest bardzo podobny Uśmiechnięty
Moje zdjęcia wkrótce.
Straszny słodziak jest. Ucieszony

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.

Ostatnio zmieniony przez Więc dnia Pią 13-08-2010, 11:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

miska203

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczny:) Moja mama ma salon pielęgnacji i strzyżenia psów, najczęstszymi klientami są właśnie właściciele tej rasy:) psiaki są spokojne, mało agresywne, a przede wszystkim słodkie. Jeżeli miałabym teraz kupić psa, zdecydowanie byłby to Shih-tzu Uśmiechnięta

Podpis Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje - Antoine de Saint-Exupéry.

26.12.2009 r. <3 :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malenstwo fantastycznie, poogladalam sobie fotki w Internecie zeby sie doksztalcic.
Czemu akurat ta rasa?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko

Ostatnio zmieniony przez Aikaterina dnia Pią 13-08-2010, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pdobno Shih-tzu sa mniej wymagające od yorków . Nie wiem ile w tym prawdy , ale sama widze po moich ciotkach .Jedna ma szhitzu a druga yorka i po moich oględzinach stwierdzam że przytym pierwszym jest mniej roboty. Ale to tylko boczne obserwacje:) Ogólnie obie rasy bardzo mi się podobaja ,ale gdybym miala wybierac to równiez szithtzu .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Malenstwo fantastycznie, poogladalam sobie fotki w Internecie zeby sie doksztalcic.
Czemu akurat ta rasa?

Znajomi mieli dużą sukę. I tak jakoś. Stwierdziłem, że mi się podoba.
Sami zaczęli pytać się kiedy kupuję, następnie towarzyszyli mi przy oglądaniu. Tak jakoś wyszło. Puszcza oczko

1. Regulamin!
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 15:05    Temat postu: Re Shih-tzu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc napisała:
Kupiłem sobie wczoraj psiaka. Wcale nie miałem zamiaru, chciałem go tylko zobaczyć. Ale same wiecie jak to jest.

Ja właśnie dlatego, staram się nie oglądać. Puszcza oko
A psiak jest uroczy. Zakochany

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słodziutki ten piesek Uśmiechnięta. Pierwsze słyszę nazwę rasy, ale ja w ogóle mało się orientuje w temacie piesków. Gratuluję nowego pupilka Uśmiechnięta.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boooski jest Zakochany . Wklejaj zdjęcia swojego Bardzo szczęśliwa .

W torbę ala paris hilton już zaopatrzony ? Bardzo szczęśliwa

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Wierzono ,że są uosobieniem lwów towarzyszących Buddzie oraz uważano je za święte. Nazywano je Shih Tzu, czyli lwi piesek.

Dołączone po 14 minutach 27 sekundach:

MeYa napisała:
W torbę ala paris hilton już zaopatrzony ? Bardzo szczęśliwa

Koszyczek wiklinowy dostał. Właśnie przed chwilą pierwszy raz zobaczył trawę. Ucieszony Padł i ją mamlał.

1. Regulamin!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecu juz ci pisalam ze cudny psiak. Znajomi mają Shih-tzu i są bardzo zadwoleni. Uśmiechnięta

Oj jest co robic przy psiaku jest, ale za to jaka z tego plynie wielka przyjemnosc. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc napisała:

Dołączone po 14 minutach 27 sekundach:

Koszyczek wiklinowy dostał. Właśnie przed chwilą pierwszy raz zobaczył trawę. Ucieszony Padł i ją mamlał.

Dobrze, że mamla trawe a nie Twoje buty Puszcza oko
.
To jeszcze tylko kokardka i obroża z diamentów Puszcza oko . Ile ma miesięcy ? Imię już wybrane ? Czy mamy robić głosowanie Bardzo szczęśliwa.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc wróciłeś mi wiarę w mężczyzn! Myślałam, że tym tylko w głowach owczarki niemieckie, pitbule i inne takie wielkie i groźne.

Pokaż zdjęcie swojego malucha!

Dołączam do pytania o imię.

Rasa widzę staje się coraz popularniejsza. Przeszło przez yorki i chihuahua i teraz padło na Shih-tzu.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gratuluję psiaczka, wygląda słodko. Życzę jak najmniej kłopotów, niech wyrośnie na mądrego psiaka. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mój west był mały, ciągle słyszałam o czerwonej kokardce którą koniecznie musimy kupić i mu na grzyweczce zapinać Przewraca oczami

Broń Cię Boże przed takimi pomysłami Złośliwa

Śliczny psiak Uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc'u ja mam shih tzu.
Mam śliczniutką suczkę, najlepsze pieski pod słońcem.
Fakt jest troszkę roboty, czesanie, kąpiele, fryzjer, w zimie pamiętaj o ubranku, bo sie przeziębia jak śnieg zacznie się wlepiać w sierść.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: