Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sierpień w hrabstwie Osage

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kineszka

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meryl Streep i Julia Roberts nie zawodzą, widziałam film na pokazie przedpremierowym i byłam pod dużym wrażeniem ich ról. I wbrew pozorom nie jest to miła rodzinna komedia co może wynikać z plakatu, bardzo dużo czarnego humoru i nietypowych sytuacji rodzinnych.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kineszka napisała:
Meryl Streep i Julia Roberts nie zawodzą, widziałam film na pokazie przedpremierowym i byłam pod dużym wrażeniem ich ról. I wbrew pozorom nie jest to miła rodzinna komedia co może wynikać z plakatu, bardzo dużo czarnego humoru i nietypowych sytuacji rodzinnych.

Nietypowe sytuacje rodzinne w połączeniu z czarnym humorem, zwiastują jak dla mnie komedię. Uśmiechnięta Ale pozory jak widać mogą mylić. Polecasz iść na ten film do kina? Czy raczej poczekać, aż będzie w necie? Złośliwa

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem warto, aktorstwo jest naprawdę wysokim poziomie. Zresztą obie zostały nominowane do Oskarów za te role. Dla fanów czarnego humoru to będzie perełka, albo dla osób które chcą uważają, że ich rodziny mają problemy, można poprawić sobie zdanie na temat bliskich po tym filmie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Straciatella

PostWysłany: Wto 21-01-2014, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meryl z przyjemnością zobaczę w każdym filmie, zresztą Julię także. Bardzo szczęśliwa A skoro jest tam czarny humor to czuję, że kolejny obowiązkowy tytuł do kinowego zaliczenia się szykuje dla mnie. Uśmiechnięta Może wyciągnę na niego przyjaciółkę? Wydaje mi się, że się nada. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Witka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 23-01-2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka napisała:
Niestety nie dostały, przypadła jakiejś lasce, której nawet nie znam. Niezdecydowana Za to Julia pięknie wyglądała na gali. Zaszczyt grać córkę Meryl Streep...

Własnie nie rozumiem dlaczego, ale trudno może dostaną Oscara będzie jeszcze lepiej. Uśmiechnięta

Kineszka jeszcze bardziej mnie zachęciłaś! W weekend idę na seans. Uśmiechnięta

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 24-01-2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się chciałam wybrać na Ladies Night, ale powstrzymał mnie mróz... Bu... Smutna
Od jutra ma już być trochę lepiej. A w ogóle w Dużym Formacie jest dobry wywiad ze Streep. Internet trochę zahuczał, że poucza polskich posłów. Puszcza oko
Powrót do góry

Witka

PostWysłany: Sro 29-01-2014, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Ja się chciałam wybrać na Ladies Night, ale powstrzymał mnie mróz... Bu... Smutna
Od jutra ma już być trochę lepiej. A w ogóle w Dużym Formacie jest dobry wywiad ze Streep. Internet trochę zahuczał, że poucza polskich posłów. Puszcza oko

Czytałam ten wywiad, nie wiem czy ona powinna się wypowiadać akurat na temat polskich posłów, ponieważ nie sądzę aby miała tyle wiedzy na ten temat, żeby to oceniać. Ale to tylko moja opinia. Uśmiechnięta Ja sama przyznaję, że to co się dzieje jest po prostu śmieszne.
Za to wiedzę jak kreować oscarowe role ma ogromną. Widziałam już "Sierpień w hrabstwie Osage" i jestem pod wielkim wrażeniem, film daje mocno do pomyślenia.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 29-01-2014, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam film w kinie i mi się podobał. Dużo scen śmiesznych jak i wzruszających. Uśmiechnięta
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sro 29-01-2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też już oglądałem i jestem pod dużym wrażeniem. Zarówno Meryl jak i Julia zagrały fenomenalnie, aż miło popatrzeć na tak niesamowity kunszt aktorski. Zresztą cała obsada spisała się wyśmienicie. Film dojrzały, wielopłaszczyznowy, skłaniający do refleksji, dla mnie osobiście był swoistym katharsis. Warto zobaczyć i samemu ocenić. Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 30-01-2014, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja miałam mieszane uczucia po obejrzeniu. Pierwsza myśl jak mi przyszła do głowy, że to straszna chała i kicz. A na drugi dzień doszłam do wniosku, że to film, w którym każdy odnajdzie coś ze swojej rodziny. Absolutnie u każdego spotkania rodzinne przy stole wyglądają tak, że w końcu wychodzi na jaw jakiś skandal czy afera, a potem tylko się przerzucamy kolejnymi plotkami i zarzutami. Uśmiechnięta
Meryl Streep jak zawsze fenomenalna. Miała wzbudzać same negatywne emocje,a w moich oczach była naprawdę pozytywna i zachowanie jej bohaterki można było usprawiedliwić zawsze. No i Julia Roberts! W końcu pokazała, że jest świetną aktorką i może zagrać w poważnym filmie, a nie tylko w lekkich komediach romantycznych.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 31-01-2014, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A ja miałam mieszane uczucia po obejrzeniu. Pierwsza myśl jak mi przyszła do głowy, że to straszna chała i kicz. A na drugi dzień doszłam do wniosku, że to film, w którym każdy odnajdzie coś ze swojej rodziny. Absolutnie u każdego spotkania rodzinne przy stole wyglądają tak, że w końcu wychodzi na jaw jakiś skandal czy afera, a potem tylko się przerzucamy kolejnymi plotkami i zarzutami. Uśmiechnięta
Meryl Streep jak zawsze fenomenalna. Miała wzbudzać same negatywne emocje,a w moich oczach była naprawdę pozytywna i zachowanie jej bohaterki można było usprawiedliwić zawsze. No i Julia Roberts! W końcu pokazała, że jest świetną aktorką i może zagrać w poważnym filmie, a nie tylko w lekkich komediach romantycznych.

Coś w tym jest. Jeden z nielicznych filmów, o których myśli się również po wyjściu z kina. Myślałam, jeszcze przed snem. Według mnie to jest właśnie powód do dumy dla twórców, bo niestety w dzisiejszych czasach rzadko się to osiąga.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: