Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siłownia i basen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania ja mialam taka beznadziejna, ale ze wszystkimi papierami, instruktorke od zumby...

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 26-03-2011, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow Dziewczyny, nie spodziewałam się aż tylu odpowiedzi! Dziękuję Wam bardzo.Uśmiechnięta Powiem Wam, że do tej pory miałam identyczne zdanie na temat siłowni jak Zania. Wcześniej byłam na osiedlowej siłce raz + na pierwszym roku studiów mieliśmy w ramach wfu 1x w tygodniu. I to była siłownia na zasadzie "sprzęt stoi róbta co chceta". Dlatego bardzo się zraziłam, uważałam że siłownia jest dla facetów, którzy wiedzą jak ją obsługiwać i chcą nabrać masy. ALE! Moje myślenie zmieniło się o 180 st. po tym, jak ostatnio odwiedziłam siłownię. A namówiła mnie koleżanka. Szczerze mówiąc nie chciało mi się tam iść, no ale poszłam. I wyszłam odmieniona.Bardzo szczęśliwa Zanim zdążyłam się porządnie rozejrzeć, to przyszedł trener. Wypytał mnie czy wcześniej ćwiczyłam, co jem i co chcę osiągnąć. Powiedział, żebym się rozejrzała, pokazał sam niektóre sprzęty i poszedł zajmować się innymi (na siłce było ok. 30 osób). Ledwie zdążyłam włączyć bieżnię, facet był już spowrotem i pytał czy wszystko ok, powiedział jak mogę sobie poustawiać różne funkcje i zapytał koleżankę, czy dziś będę pod jej skrzydłami, bo jest dość tłoczno. W efekcie mimo tłoku, podchodził do nas z 5x w ciągu 2 godzin, pokazywał jak utrzymać właściwą pozycję na maszynach i jak je obsługiwać, jaka ilość powtórzeń i serii będzie odpowiednia dla mojego ciała. Potem, jak się rozluźniło to podszedł na dłuższą rozmowę. Powiedział "widziałem, że ćwiczyła pani głównie na bieżni, steperze i rowerku, trochę na tym i na tamtym. Zbyt duży wysiłek na bieżni i rowerku będzie niewskazany, ponieważ po dłuższym czasie szybko pali się tam tłuszcz. Więc proponuję tak z 15min. na jednym, przerwa, potem coś innego" - byłam zaskoczona, że jest na bieżąco mimo tego, że ma do opieki tyle osób i nad każdym potrafi zapanować (do innych też podchodził i rozmawiał, żeby nie było że tylko do nas). Zapytał czy chcę ćwiczyć i że ja muszę uważać na to by nie schudnąć, więc mi pomoże dobrać odpowiednie ćwiczenia. Opowiedział jak działają inni klienci, jak ustalają treningi, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecił też fitness (stąd się zastanawiam). Mówię Wam, pełen profesjonalizm. Byłam w szoku. Dlatego też już nigdy nie powiem, że siłownia nie jest dla kobiet.Puszcza oko Wszystko zależy od poziomu profesjonalizmu konkretnej siłowni i kadry.
Dziękuję Wam za rady, co do fitnessu pogadam jeszcze z trenerem. Regularny basen pewnie i tak mi nie wyjdzie, więc będzie okazjonalny jak dotąd. Jak będę po siłowni to dam Wam znać, co mi polecili.Uśmiechnięta
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 26-03-2011, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok. No to w takim razie Super , że udało Ci się trafić na takie miejsce.
Małe sprostowanie , dziewczyny mi tutaj wyrzuciły , że niby ja mówię , że siłowania jest taka i taka... NIE. Jest też super , bo bez niej byłoby ciężko. Ja odnosiłam tylko i wyłącznie do tego co napiłaśPuszcza oko.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 26-03-2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka tak myślałam, że skoro płacisz za karnet 120zł, to ta siłownia nie może być byle jaka. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lukrecja_

PostWysłany: Sro 21-09-2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy po po intensywnym i wzmożonym wysiłku fizycznym, po serii ćwiczeń, joggingu lub nawet po przepłynięciu kilkudziesięciu basenów pamiętacie o właściwej regeneracji organizmu? Bo przecież zwykła bułka i banan raczej nie wystarczą. Moi znajomi używają do tego produkty z /reklama/ np. napój dostarcza organizmowi skumulowaną dawkę protein i aminokwasów. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sob 24-09-2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam siłownie swoją w domu. Złośliwa Parę przyrządów i się ćwiczy. Złośliwa

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-05-2015, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodziłam na basen , nie umiem pływać ale wybrałam się na ćwiczenia wodzie taki areobik w wodzie, bardzo fajne, polecam. Najfajniejsze jest to, że nie czuć tego zmęczenia, a ćwiczenia pomagają.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 11-05-2015, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę na basen raz w tygodniu, pływanie +sauna. po 3 miesiacach widac efekty - mocniejsze i smuklejsze miesnie. no i samopoczucie o niebo lepsze szczegolnie po saunie:)
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę na siłownie, ale faktycznie po saunie mam lepsze samopoczucie:)
Powrót do góry

Tynka55

PostWysłany: Pon 13-07-2015, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz na siłowni korzystam tylko z bieżni. Basen mam raz w tygodniu, nie bardzo mam czas aby częściej chodzić na basen a czuję się po nim doskonale Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: