Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Singielki- jak spędzacie swój wolny czas?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Single w działaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzklanaDama

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 24-02-2013, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wam powiem, że jestem sama odkąd pamiętam. Bardzo szczęśliwa To znaczy spotykałam się z chłopakami, "flirtowałam" z nimi ale nigdy nie byłam w żadnym związku. Nie przeszkadzało mi to zbytnio- nawet pasowało, bo to taka wolność jest. Uśmiechnięta Jednak od jakiegoś czasu, kiedy czuję się bardzo źle (psychicznie oczywiście) czuję, że potrzebuję faceta. Takiego, który by mnie przytulał, dawał całusy w czółko kiedy znów mnie coś pokonuje, rozmawiał ze mną o wszystkim i starał się mnie wspierać... No dużo tego. Bardzo szczęśliwa I czuję też, że chciałabym mieć starszego od siebie mężczyznę- tak o 5-7 lat starszego... Co sądzicie o takiej potrzebie bycia ze starszym mężczyzną?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 15-03-2013, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znowu dotyczy mnie ten problem- kolejny raz zostałam sama. Najgorsza jest ta samotność. Nie mam co z sobą zrobić. Za każdym razem popełniam ten sam kardynalny błąd- facet w centrum, a moje plany i zainteresowania idą w odstawkę. Teraz rzeczywiście mam wiele czasu dla siebie, mogę wyjść na imprezę i nikt mi nic nie powie. Poza tym moge powrócić do swoich pasji, jednak nadal cholernie mi go brakuje.

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

arlotka

PostWysłany: Czw 04-04-2013, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co można robić po rozstaniu z facetem? Ogarnąć sięUśmiechnięta Wiem, wiem, nie jest to takie proste, wiem coś o tym. Jednak trzeba znaleźć siły w sobie i wziąć się w garść. Mi to trochę zajęło, byłam naprawdę zakochana, to był długi związek (3,5 roku), który z dnia na dzień się rozpadł. Ciężko było to zrozumieć i zaakceptować, ale cóż, życie biegnie dalej.

A w jaki sposób się ogarnąć? Podam te najbardziej oczywiste sposoby. Ja w końcu zaczęłam spotykać się z przyjaciółkami, wychodziłyśmy na babskie wieczory lub w domu jednej z nas spędzałyśmy czas, później jakieś imprezy z szerszym gronem znajomych i już powoli zaczynałam zapominać o tym bólu... Później jedna z przyjaciółek kupiła dla mnie abonament na portalu randkowym. Oczywiście, sama nie zdecydowałabym się na ten krok i z początku byłam zła na nią, ale w końcu weszłam na te portal, żeby sprawdzić co i jak. I w dość szybkim tempie znalazłam super faceta, który, jak się okazało, całkiem wyleczył mnie z mojego byłego. Z perspektywy czasu widzę, że najlepszym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest... szczęśliwa miłość. Wiem, nic odkrywczego nie napisałam, ale to jest tak, jak to się mówi a propos alkoholu: "czym się strułeś wieczorem tym lecz się rano".
Powrót do góry

Kaja_xxo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wycieczki, znajomi, rodzina... masa tego jest! Uśmiechnięta

Podpis Kaja, 19 lat, Warszawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-01-2016, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to od zawsze byłam i jestem sama,bo nawet w małżeństwie a byłam sama.

Teraz ,kiedy za kilka miesięcy dostane rozwód będę robić to co do tej pory.Pracuję ,zajmuję się domem ,ogrodem,psami,własnymi przyjemnościami.
I co najważniejsze celebruję spokój,zero szarpania się o różne sprawy,robię co chcę i kiedy chcę.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy po moim ex byłam sama kilka miesięcy, nadrabiałam towarzyskie zaległości, spotykałam się ze znajomymi, poświęcałam czas moim pasjom, poznawałam siebie, pracowałam nad sobą. Jednak jestem zwierzęciem stadnym. Mimo, że potrzebuję czasu tylko dla siebie, to nie potrafiłabym żyć cały czas sama.
Powrót do góry

Marlena32

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 12-03-2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmmm...
przecież można robić tak wiele rzeczy!! Lubisz sport? Zapisz się na jakiś sport! Na ściankę wspinaczkową alb osztuki walki, na siłownię albo na basen.. Albo zapisz się na na naukę języka, rozwijaj się. Zaplanuj sobie wycieczkę gzieś, np do Rzymu, ucz się języka włoskiego..
Jest dużo rzeczy, które można zrobić Puszcza oko

Podpis Marlena! Puszcza oko
Powrót do góry

bikerlady

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 23-05-2018, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja myśle ,że warto poznać przyjaciółkę. My kobiety mamy dużo pomysłów i we dwie zawsze weselej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Single w działaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: