Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Skazani na Shawshank

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 11:46    Temat postu: Skazani na Shawshank Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Genialny film. Niesamowite zakończenie. Genialne przedstawienie rzeczywistości więziennictwa. Nie można obok tego filmu przejść obojętnie. Kto jeszcze nie widział- musi nadrobićUśmiechnięta. Trwa blisko 2,5 godziny, ale tak wciąga, że nie wiadomo kiedy to minęłoUśmiechnięta.
a plakat jaki piękny !

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne (Tim Robbins) został oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman) udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od tego kryminalisty Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.

źródło: filmweb

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klasyk.Puszcza oko Uwielbiam! Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam i uważam, że jest to wyjątkowa pozycja do obejrzenia. Naprawdę warto i to nie jeden raz.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tego jeszcze nie widzialam i skoro tak chwalicie to chyba czas nadrobić zaległości. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rewelacyjny film, tak jak i powieść Kinga, której film jest ekranizacją Uśmiechnięta.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 04-11-2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... Jak większość ekranizacji Kinga film jest świetny i nawet nie wiem czy wolę książkę czy film. Złośliwa A mało jest ekranizacji, które w moim mniemaniu dorównują książce. Kto nie oglądał powinien nadrobić zaległości bo naprawdę warto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: