Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sklep internetowy z bielizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 14:32    Temat postu: Sklep internetowy z bielizna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam zapytać czy kupujecie jakąś bielizne w sklepie internetowym, i może podzielicie się refleksją na ten temat.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już pisałam na temat tego sklepu, więc skopiuję Uśmiechnięta

Cytat:
Polecam sklep z bielizną- również w większych rozmiarach, choć nie wszystkie rozmiary są.
Trzeba poszukać, a ciężko się to robi, bo nie ma wyszukiwarki po rozmiarówce.

Ale piszę Wam o tym sklepie z jednego głównego powodu- ceny mają dosyć niskie jak na standardy "większych" rozmiarówek staników.
Ja swój 70F kupiłam za 47zł. Wygląda tak jak na zdjęciu i pasuje idealnie Złośliwa.

http://www.modast.pl/

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też pisałam, ale powtórzę, że lubię sklep Oui. No a ostatnio Monia mnie Modastem zaraziła Uśmiechnięta.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari zamawiałaś coś?

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, bo jeszcze nie wykorzystałam tego czarnego kompletu z koronki, który ostatnio kupiłam (nie było okazji Smutna). Ale mam na oku kilka rzeczy Uśmiechnięta.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okazja musi się znaleźć Złośliwa. Pewnie niedługo jakaś się pojawi Uśmiechnięta.

A w tym sklepie to ja chyba niedługo znowu sobie coś zamówię Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zauroczona tym sklepikiem na pewno sobie kupie coś fajnego. Puszcza oko)))
No białe i czarne majteczki. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Na nie ostatnio polowałam bo mam braki w bieliznie. Śmiejąca się

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z kolei ja polecam sklep www.intymna.pl. Robiłam tam już dwa razy zakupy - mają szeroki wybór (nie tylko bielizny), miłą obsługę i można spokojnie wyszukiwać bieliznę według rozmiaru, koloru, itp.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam raz i musiaam zwrócić, bo okaza sie za duzy w obwodzie a pisali, że 65 Smutna. Takze teraz mierzę i wole nie ryzykować.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth napisała:
Kupiłam raz i musiaam zwrócić, bo okaza sie za duzy w obwodzie a pisali, że 65 Smutna. Takze teraz mierzę i wole nie ryzykować.

Każdej firmie czasami zdarzy się wpadka. To jest właśnie "urok" kupowania bielizny przez Internet - trzeba uważać na rozmiary i dokładnie się wymierzyć.
Margoth mam nadzieję, że nie robili Ci problemów? Podejrzliwa Ja odbierałam osobiście - jak towar był dostępny to pani z tej firmy do mnie dzwoniła, więc uważam, że to miłe z ich strony.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: