Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sklep z sukienkami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi78

PostWysłany: Pon 22-10-2018, 8:08    Temat postu: Sklep z sukienkami Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra bierze w grudniu ślub i wymyśliła, że ja z kuzynką zostaniemy jej druhnami. Nasze sukienki mają być jednakowe, ale... mamy zupełnie inne figury. Ja jestem niska i pulchna, ona zaś wysoka (178 cm) i bardzo szczupła. Czy jest jakiś uniwersalny fason, który będzie pasowal zarówno do niej, jak i do mnie? Będę wdzięczna za radę. Czy ta sukienka będzie idealna dla nas obie https://www.cocomoda.pl/sukienka-z-asymetrycznych-falban-kiara-pudrowa bo ja i kuzynka przeglądaliśmy w sklepie cocomoda i ta nam przypadła do gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: