Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sklep zoologiczny w Łodzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mushrum

PostWysłany: Nie 05-05-2019, 10:06    Temat postu: Sklep zoologiczny w Łodzi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym abyscie mi tutaj polecili jakiś dobry sklep zoologiczny w Łodzi, w ktorym mogę kupić akcesoria oraz karmę dla psiaka
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Sro 08-05-2019, 11:44    Temat postu: Re Sklep zoologiczny w Łodzi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mushrum napisała:
Chciałabym abyscie mi tutaj polecili jakiś dobry sklep zoologiczny w Łodzi, w ktorym mogę kupić akcesoria oraz karmę dla psiaka

Ja ostatnio kupuje karmę tutaj
https://flogard.pl/

Bardzo dobre ceny, spory wybór karm. W innych sklepach zwykle ma się do czynienia z kilkoma karmami na krzyż, tutaj jest ich więcej i co najważniejsze można kupić tam karmy z dobrym składem ( te najbardziej reklamowane wcale nie mają dobre składu bo jest to jeden wielki fast food).

Poza tym ludzie, ktorzy pracuja w sklepie naprawdę lubia zwierzęta, mają o nich wiedzę Uśmiechnięta
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Sob 11-05-2019, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja karmę dla mojego kota kupuję tylko w sklepie internetowym. Mam bardzo dużą ofertę tu https://www.zwierzakowo.pl/7-karma-dla-kota Karmy od różnych producentów, odpowiednio zbilansowane, zaspakajają zapotrzebowanie na składniki odżywcze.
A Ty popatrz w zakładki, znajdziesz też bardzo duży wybór karm dla psów i to w niższych cenach niż w ssklepach stacjonarnych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: