Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agataszwed02

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-03-2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coraz więcej rzeczy kupuje przez internet głównie kosmetyki lub ubrania ale artykułów spożywczych jeszcze nie miałam okazji Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marianka61

PostWysłany: Pią 13-03-2015, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja coraz częściej kupuję przez telefon. Najczęściej kosmetyki, jednak nadal nie jestem przekonana żeby kupować ciuszko on-line..
Powrót do góry

sara88

PostWysłany: Wto 15-09-2015, 9:44    Temat postu: Re Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym przypadku nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli chcę kupić sobie jakieś ubrania, to wolę pójść do galerii z przyjaciółkami niż zamawiać np. sukienkę przez internet. Jak potrzebuję jakiś sprzęt do domu, to wolę jednak zamawiać online, bo zawsze trafię na okazyjne oferty Uśmiechnięta
Powrót do góry

Antoinette

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uwielbiam sklepy internetowe, chociażby dlatego, że po prostu dostępnych jest więcej ubrań, rzeczy. Jedyne czego nie kupuję przez internet to jedzenie, bo moim zdaniem to się po prostu nie opłaca, a dzisiaj mamy tyle sklepów, że na prawdę nie trzeba szukać daleko. Co do internetowych ciuszków na szczęście nie zdarzyło mi się, żeby przyszedł jakiś bubel, ale trzeba uważać na różnego rodzaju promocje.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 25-09-2015, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nie mam nic przeciwko sklepom internetowym. Osobiście wolę stacjonarne, bo lubie przymierzyć i zobaczyć czy mi dobrze w danym ubraniu. Aczkolwiek jak nieraz coś fajnego znajdę i jest drogie to wchodzę na ten sklep online i szukam , bo czasem jest taniej, ale to jak wiem już konkretnie jaki rozmiar chce kupić.
Powrót do góry

valerie89

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 10-10-2015, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W internecie kupuję m.in. elektronikę, ale już np. ubrania w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czasem zamawiam w necie zakupy w Tesco i wtedy nie dżwigam siat. Raz kupiłam buty i musiałam odesłać. Najczęściej to jednak perfumy - przecież te ceny w Douglasie są chore, szczególnie jak porównamy z zagranicznymi.
Powrót do góry

pamcella

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 10-11-2015, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja buty zawsze kupuję w sklepach internetowych. Najpierw idę do skłepu przymierzem jakikolwiek but danej firmy, żeby dopasować rozmiar (bo każda firmy ma inną rozmiarówkę), a później zamawiam i czekam aż przesyłka pojawi się pod moimi drzwiami Bardzo szczęśliwa tak samo robię z elektroniką i perfumami. Jeżeli chodzi o jedzenie to jeszcze niemiałam okazji - bo ja to tak lubię sobię wybrać dokładnie takie jakie chcę czy to owoce czy warzywa, czy mięso na przykład.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 10-11-2015, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja coraz więcej rzeczy kupuję w sieci - w szczególności książki, płyty i zabawki dla Adasia. Kupuję też ubrania Adasiowi, sobie niechętnie, bo muszę przymierzyć, tak samo buty.
Ale za to regularnie robię zakupy w Tesco - nie kupuję oczywiście pieczywa, wędlin i innych świeżych produktów, ale całą resztę jak najbardziej. Raz na miesiąc spore zakupy wyklikane w komputerze i przywiezione pod drzwi.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kate29

PostWysłany: Wto 10-11-2015, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez robie zakupy w Tesco, super sprawa. Nie musze targac np. wody do picia czy innych ciezkich rzeczy.
Ogolnie wiecej robie zakupow w sieci.
Powrót do góry

anja88

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy co... Po jedzenie sama wolę wybrać się do sklepu, ale np. kupno książęk czy czasami perfumów (po sprawdzeniu w sklepach stacjonarnych) wolę poszukać w internecie w różnych sklepach.

Podpis Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystam ze sklepów internetowych przy robieniu zakupów spożywczych. Tak jak Kate powiedziała - nie muszę dźwigać ciężkich rzeczy, mogę zrobić duże zakupy i nie płacę za nie jakoś dużo więcej niż normalnie.

Ubrania i buty kupuje tylko stacjonarnie. Wiadomo - trzeba przymierzyć.
A tak poza tym to coraz częściej kupuje przez internet. Podejrzewam, że to jest trend który się utrzyma - teraz ludzie coraz częściej kupują przez internet.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj ja też bardzo dużo kupuję przez internet. W zasadzie to jeszcze nigdy spożywki nie kupowałam, najczęściej zamawiam książki, zabawki, ubrania dla dzieci. Ostatnio kupiłam trochę elektroniki, fajnie że nawet przez internet można kupować na raty Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ginda

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuje najwięcej ubrań Puszcza oko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez internet kupowałam wszystkie płytki do domu i biały montaż, piec gazowy i kominek - to chyba były największe netowe zakupy.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: