Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z grubych spraw to kupowałam przez net okap kuchenny i okrągłe okno na poddasze. A tak to najwięcej zakupów internetowych było dla dzieci - ubrania, gadżety, książki.

Dołączone po 1 minucie:

A jak z transportem Tesco? Dopłaca się coś? To do iluś km od sklepu stacjonarnego?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 13-11-2015, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ja z grubych spraw to kupowałam przez net okap kuchenny i okrągłe okno na poddasze. A tak to najwięcej zakupów internetowych było dla dzieci - ubrania, gadżety, książki.

Dołączone po 1 minucie:

A jak z transportem Tesco? Dopłaca się coś? To do iluś km od sklepu stacjonarnego?

Masz kilka cen za dostawę. Im wcześniej zamawiasz tym cena jest niższa. Generalnie jest od 5-8 zł. Zakupy dostawca ci przywozi do domu albo odbierasz w Tesco o wyznaczonej godzinie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak do tej pory kupowałam dużo na allegro. Obecnie zaczynam się przekonywać do sklepów internetowych.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też coraz częściej przez Internet kupuje.
Raz ze często bywa taniej (głównie dziecięce rzeczy czy ciuchy), a dwa... Leniwa się zrobiłam pod tym względem, tzn chodzenia po sklepach. Jeszcze jak sama to ujdzie, ale jak mam targac dziecko to mi się odechciewa. Złośliwa Wolę jak mi kurier czy listonosz pod drzwi przyniesie.

Szkoda tylko ze w niektórych sklepach spożywczych które oferują dostawy do domu jej koszt jest tak wysoki. Niezdecydowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:

Szkoda tylko ze w niektórych sklepach spożywczych które oferują dostawy do domu jej koszt jest tak wysoki. Niezdecydowana

Znajoma zamawia regularnie zakupy na stronie Tesco z dostawą do domu, za dostawę płaci ok 10zł. Poszukaj na ich stronie, może akurat przypasuje Ci Uśmiechnięta
Powrót do góry

Darunia

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spożywkę kupuję sama,ale bardzo wiele rzeczy kupuję w internecie.W Allegro bądź w sklepach internetowych.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 30-03-2016, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiciaricia napisała:
Znajoma zamawia regularnie zakupy na stronie Tesco z dostawą do domu, za dostawę płaci ok 10zł. Poszukaj na ich stronie, może akurat przypasuje Ci Uśmiechnięta

Tesco znam, musze sprawdzić czy nasza ulica już jest w rejonie dostawy, bo był z tym problem swojego czasu.
Nie zawsze ich ceny mi odpowiadają, niestety.

Żałuję że Auchan u nas nie ma zakupów internetowych.
Alma ma chyba darmowa dostawę powyżej 50zł, ale tam tez raczej się cenią.
Sprawdzalam jeszcze L'eclerk czy jak to tam się pisze, ale chcieli za dostawę chyba 19zł. Zszokowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

justynaaaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 18-04-2016, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz w sklepach internetowych możemy kupić praktycznie wszystko. Podoba mi się to, ponieważ nie musze jeździć po całym mieście za etui na telefon (taki przykład).

Ja sama dużo kupuje przez internet jedyną moją słabością są buty na obcasie - wole je jednak zmierzyć czy są wygodne itp. Chociaż odesłanie zamówienia rozwiązuje ten problem Uśmiechnięta

Podpis bądź piękna!
Powrót do góry

cersei

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 19-04-2016, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

justynaaaa a ja właśnie lubię zamawiać buty przez internet, jeśli mam sprawdzone już rozmiarówki. W sklepie przy przymierzaniu i tak w butach czuję się inaczej niż na dworze (inna podłoga). Buty w sklepie są wygodne, a po wyjściu przed sklep nie umiem w nich ustać Bardzo szczęśliwa

Ja zamawiam bardzo często przez internet, teraz coraz częściej z zagranicy.
Powrót do góry

buusia78

PostWysłany: Czw 12-05-2016, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Także sporo rzeczy kupuję przez internet. Ostatnio były to meble. Widziałam je przed kupnem tylko na zdjeciach ale na szczęście się nie przejechałam. Mebelki piękne, takie jakie maiały być. Ale staram sie czytać opinie zanim zdecyduje się na zakup bo oszustów w internecie nei brakuje.
Powrót do góry

Agniechuszka29

PostWysłany: Czw 12-05-2016, 13:07    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na internecie kupuje tylko i wyłącznie jakieś ciuchy dla maluszka, na reszte nie mam pewności, czy dojdzie.
Powrót do góry

Ombre_Clothing

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 13-05-2016, 13:29    Temat postu: Re Re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agniechuszka29 napisała:
Na internecie kupuje tylko i wyłącznie jakieś ciuchy dla maluszka, na reszte nie mam pewności, czy dojdzie.

o to to!
bardzo fajny temat więc postanowiliśmy się włączyć Uśmiechnięta
Drogie Panie,
na samym początku oddzielmy zakupy w sklepach internetowych od zakupów na aukcjach internetowych, gdzie rzeczywiście mogą zdarzać się "dziwne sytuacje" z niedostarczaniem zakupionych produktów.
W formalnych sklepach internetowych nie ma takiej możliwości. Działają one identycznie jak te stacjonarne z tym, że są na odległość.
Jeżeli chodzi o zalety, które sami widzimy:
1. Zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli ktoś nie lubi chodzić godzinami po sklepach to jest to rewelacyjne rozwiązanie.
2. Bardzo często produkty mają konkurencyjne ceny
3. O wiele większy wybór (!!!) I to w kwestii kupowania ubrań jest super Uśmiechnięta
4. Można spokojnie przeanalizować zakup
5. Można ZWRACAĆ kupione produkty i WYMIENIAĆ rozmiary bez konieczności tłumaczenia się z tego, a w sklepach stacjonarnych często mają z tym problem...
6. Jeżeli traficie na dobry sklep to taka transakcja odbywa się szybko i sprawnie. Bywa, że klienci już na kolejny dzień otrzymują swoje zamówienie...
/reklama/
Powrót do góry

kieka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 28-07-2016, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oo spożywke to bym się bała kupić przez internet szczerze mówiąc. Nie daj boże kupie coś nieświeżego i jak to potem reklamować?Dużo natomiast kupuję na /link/ bardzo lubię ten sklep za różnorodność
Powrót do góry

kalmar

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stacjonarne na pewno nie upadną. Wciąż o wiele więcej jest ludzi, którzy korzystają ze stacjonarnych zakupów niż online. Jak np. wczoraj wieczorem siadłam i pierwszy raz w życiu zrobiłam zakupy spożywcze przez internet w jednym ze znanych supermarketów. W sumie spoko sprawa - wygodnie sobie siedzisz w domowym zaciszu, możesz się skupić, przemyśleć czego dokładnie potrzebujesz, wrzucić do koszyka, wyrzucić (bez konieczności biegania po sklepie i odkładania). Ale myślę, że w gruncie rzeczy zajęło mi to więcej czasu niż tradycyjnie. Może dlatego, że nie miałam sprecyzowanej listy zakupów, a rozwodziłam się nad każdym produktem myśląc czy mi się przyda, skoro już zamawiam online i nie zamierzam iść do sklepu. Dla kogoś konkretnego jest to super rozwiązanie. No i wielki tego plus jest taki, że wszystko przywożą do domu, nie trzeba tego taszczyć (dla osoby, która nie ma samochodu jak ja to jest bardzo istotny fakt). Dlatego zamówiłam dwie zgrzewki wody, jakieś napoje, soki, proszki do prania - wszystko co ciężkie i po co muszę codziennie chodzić do sklepu, by się jednorazowo nie nadźwigać. Ogólnie spoko pomysł, ale wątpię, by to miało wykończyć tradycyjne sklepy nawet i za sto lat.
Powrót do góry

Weeeraa24

PostWysłany: Sro 21-09-2016, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to jest tak, że zależy co kupuję. Czasem zdarzy się kupić jakiś ciuch czy buty - ale musi być naprawdę po okazyjnej cenie.

Zakupy spożywcze często zamawiam przez online Tesco.
Nie zdarzyło mi się, że przywieźli coś nieświeżego czy nie do końca dobry jakościowo owoc/warzywo. Nawet jeśli tak by się zdarzyło - to zakupy sprawdza się z kierowcą i można od razu oddać produkty.Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: