Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-09-2016, 11:36    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupowanie przez internet niby wygodnie, szybko, ale nigdy nie wiesz co Ci wyślą, czy będzie pasować itp. Dlatego ja jestem za normalnym chodzeniem po sklepach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata2

PostWysłany: Sro 28-09-2016, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sklepach internetowych często kupuję ubrania dla chłopaków, książki, zabawki, sprzęt agd, lczasem kosmetyki i lekarstwa.
Ubrań dla siebie nie kupuję, bo muszę je najpierw przymierzyć.
Powrót do góry

Anka2211

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sro 28-09-2016, 10:29    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata2 nie boisz się kupować leków przez internet? Ja bym nigdy nie kupiła, nie wiesz co Ci wyślą za lek i czy to wogóle jest lek.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 28-09-2016, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja leki kupuję w aptece internetowej, więc wiadomo, że będą ok.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sro 28-09-2016, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja leki kupuję w aptece internetowej, więc wiadomo, że będą ok.
Ja tez i odbioram w aptece Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Nie 02-10-2016, 2:00    Temat postu: Re . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anka2211 napisała:
Agata2 nie boisz się kupować leków przez internet? Ja bym nigdy nie kupiła, nie wiesz co Ci wyślą za lek i czy to wogóle jest lek.

Kupuję w aptece internetowej więc źródło w 100% pewne Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Nesca

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raczej jestem za zakupami w sklepach stacjonarnych - wtedy mam pewność, że rzecz, którą kupię jest na pewno dobra Uśmiechnięta

Z kolei zdarzało mi się też kupować ubrania przez internet - nigdy nie musiałam niczego odsyłać, ale jest to już trochę taki "ryzyk-fizyk".

Wiele sklepów ma bezpłatny zwrot czy też podmiankę.. także tutaj plus Uśmiechnięta

A jak książki czy konkretne naczynia - tylko internet Puszcza oko Moje znajome tylko w ten sposób dokonują zakupu i oczywiście są przeszczęśliwe - wszystko wygodnie, szybko i w całości Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja lubię kupować przez Internet, na szczęście jeszcze nigdy się nie zawiodłam, choć przyznaję, że często najpierw oglądam daną rzecz w sklepie, a potem szukam w okazyjnej cenie i kupuję przez Internet Uśmiechnięta
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sklepach online jest często taniej, nawet z przesyłka. Można tez znaleźć trudno dostępny produkt.
W stacjonarnych jest szybciej, wchodzisz i kupujesz. Ale tez często drożej.
Powrót do góry

olga94

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 11-10-2016, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja powiem tak, warto ubrania przymierzyć w sklepie stacjonarnym, a zamówić w internetowym, ponieważ zawsze mamy gwarancję, że rzecz jest nowa, zafoliowana i nie była noszona. To samo praktykuję w przypadku drogerii oraz kosmetyków, ponieważ często można trafić na promocję oraz mamy pewność oryginalności zapakowania, co w drogeriach jest często łamane. Komfort braku konieczności wychodzenia z domu jest dużym plusem, jednak nic nie robi takiej frajdy jak wspólne zakupy z przyjaciółką.
Powrót do góry

milka12

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 14-10-2016, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze dodam, że robiąc zakupy internetowe możemy pomagać i wspierać fundacje i organizacje. I wiecie, że to nas nic nie kosztuje? /reklama/ daje taką możliwość, trzeba tylko się zarejestrować i do wybranego sklepu wchodzić z przekierowania od strony /reklama/ a jak dokonamy zakupy to sklep od kwoty wydaje przekaże wybranej fundacji darowiznę. Nic nas to nie kosztuje a taka możliwość pomocy jest fajna.
Powrót do góry

kalmar

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 17-10-2016, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No a czego tu się bać w związku z kupowaniem leków i kosmetyków przez internet? Jeśli ma się jakiś sprawdzony sklep czy aptekę to nie ma powodów do obaw, dostaniemy przecież pełnowartościowy produkt, ale za to wygodniej, bo przyjedzie nam on do domu. Jeśli chodzi o produkty, których nie muszę "mierzyć" ani sprawdzić na miejscu to jestem wielką zwolenniczką internetowych zakupów. Często wychodzi to po prostu taniej niż stacjonarny zakup. Najczęściej w necie kupuję w sumie kosmetyki i preparaty typu suplementy diety, witaminy itp. Zainteresowanym polecam aptekę pod smokiem, mają ceny niższe niż w wielu aptekach w moim mieście. Dlatego właśnie takie zakupy się opłacają.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 28-01-2017, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sporo kupuję przez internet. Np. top secret już znam na tyle, że wiem, iż 34 raczej zawsze pasuje. Puszcza oko Ostatnio też eko produkty kupuję online, łatwiej ogarnąć w jednym miejscu.
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 29-01-2017, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi internetowymi niestety mam często tak, że żałuję... Tylko z butami jest ok. Ciuchy zawsze jakieś ale..
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj nie mam czasu żeby biegać po sklepach stacjonarnych a jeżeli chodzi o wszystkie wielkie galerie to ich po prostu nie cierpię. Online jest wszystko szybciej a poza tym można trafić na różne bardzo fajne okazje.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: