Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natala80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie stacjonarne. Ze 2-3 razy zdarzyło się że zamówiłam online coś co nie pasowało. A tak to idę i widzę co i jak.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Tabita

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 06-02-2017, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba tylko nigdy nie kupiłabym butów przez internet, bo tego nie dopasuję do mojej niewymiarowej stópki... Ale wszystko inne kupuję! Zwłaszcza, że często są fajne oferty. I leków też nie boje się kupować, bo apteki internetowe mają ZNACZNE promocje... Nawet moja mama często do mnie mówi - sprawdzisz, czy ten mój biovital jest już w jakiejś promocji!? I wtedy raz dwa i zamówione! Tak jest najlepiej, a zwłaszcza przy lekach... Nawet jak chodzę po różnych aptekach to widać różnice w cenach.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tabita napisała:
Ja chyba tylko nigdy nie kupiłabym butów przez internet, bo tego nie dopasuję do mojej niewymiarowej stópki... Ale wszystko inne kupuję! Zwłaszcza, że często są fajne oferty. I leków też nie boje się kupować, bo apteki internetowe mają ZNACZNE promocje... Nawet moja mama często do mnie mówi - sprawdzisz, czy ten mój biovital jest już w jakiejś promocji!? I wtedy raz dwa i zamówione! Tak jest najlepiej, a zwłaszcza przy lekach... Nawet jak chodzę po różnych aptekach to widać różnice w cenach.

To prawda! Na tranie i biovitalu widziałam nawet 50 % różnicy w cenie. Przewraca oczami
Powrót do góry

Luizka123

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wszystko kupuje przez interent, łącznie z butami, choć przyznam, żezakupy stacjonarne jak mam czas to też lubie robić.
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Wto 14-02-2017, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj kupuję online bo po prostu nie mam czasu na chodzenie po sklepach. Wyjątkiem są tylko second-handy w których raz na jakiś czas lubię poszperać Puszcza oko
Powrót do góry

Debbie

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo często z braku czasu kupuję online. Niestety nie zawsze trafię w rozmiar chociaż wydawać by się mogło z opisu że będzie leżeć jak ulał. A do galerii chodzę głównie jak są przeceny.
Powrót do góry

Mila_wro

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko stacjonarne chyba że kupuję torbę. Najlepiej przymierzyć na żywo i zobaczyć jak leży.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie oprócz spożywki to 99% zakupów robię przez internet. Oszczędność czasu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

audrey80 napisała:
Ja zazwyczaj nie mam czasu żeby biegać po sklepach stacjonarnych a jeżeli chodzi o wszystkie wielkie galerie to ich po prostu nie cierpię. Online jest wszystko szybciej a poza tym można trafić na różne bardzo fajne okazje.

Mam to samo, dlatego często nawet zakupy spożywcze zamawiam przez internet, z dostawą do domu. A w aptekach internetowych nie raz zamawiałam, bo taniej i dostępniej. Ostatnio upolowałam swój ulubiony biovital w promocji, razem z butelką tranu. Takie moje zimowe wzmocnienie.
Czasem odbieram leki osobiście, ale ogólnie nigdy nie miałam problemu z tym, że to, co kupiłam było jakieś nie takie jak powinno Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

Marysia93

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w zasadzie przestałam kupować w sklepach stacjonarnych, nie lubię tłumów i kolejek a internetowe zakupy to wygoda (no i często oszczędność)

Podpis Hej prowadzę własna firmę a w wolnym czasie pisuje na <a>bloga</a> Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj zrobiłam pierwsze zakupy online z supermarketu. Jeśli to co dziś przyjedzie będzie w porządku, to już wszystko będę kupować online. Śmiech do łez
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek a ubrania też kupujesz tylko on-line?
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W bardzo dużej mierze tak, mam już sprawdzone sklepy, rozmiary i kupuję bez wahania. Stacjonarnie kupuję bardzo rzadko, w większości spontanicznie, jak coś mi się bardzo spodoba na witrynie. Puszcza oko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 09-03-2017, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczę ja jakoś nie mogę się przekonać bo wolę zmierzyć. Ale ja mam teraz taka figurę kiepską ze niby M ale często opona za duża Złośliwa.

Za to dzieciom kupuje ubranka 99% online. Ostatnio Tylko buty i kurtki zimowe stacjonarnie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 09-03-2017, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podziwiam za zakupy spożywcze, jakoś nie wyobrażam sobie kupowania mięsa i wedlin, choć ostatnio u mnie tego coraz mniej idzie....
Ale faktycznie w dużej mierze kosmetyki, ciuchy kupuję online..
Oooo buty jeszcze lubię i wolę przymierzyć, choć nie zawsze
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: