Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 04-04-2017, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo, bardzo dużo kupuję online - ale poza spożywką - tu kupuję tylko w stacjonarnych, za to moja druga połowa czasami zamawia jakieś dziwne rzeczy np. cukier kokosowy ( "a bo nigdy nie próbowałem" - po czym przewala mi się to gdzieś po szafkach ).
Za to ubrania, torebki - ostatnio nawet buty - poezja - wybierasz i wybierasz Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

misiax

PostWysłany: Sro 05-04-2017, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najczęściej zamawiam ubrania i buty, ale wybieram takie sklepy gdzie jest darmowy zwrot - na wypadek gdyby jednak coś było za małe/duże itp.
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

misiax napisała:
Ja najczęściej zamawiam ubrania i buty, ale wybieram takie sklepy gdzie jest darmowy zwrot - na wypadek gdyby jednak coś było za małe/duże itp.

Dokładnie - mój ogr pozwala na zakupy tylko w ten sposób Złośliwa
(Choć czasem diabeł podkusi - i wtedy hulaj dusza, piekła nie ma, a przeprosiny później Złośliwa )
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, ze to bardzo duża wygoda aczkolwiek nie sądzę aby kiedykolwiek miały zniknąć sklepy stacjonarne ponieważ na dowóz trzeba jednak czekać a idąc do sklepu masz coś od razu.
Powrót do góry

wiola86

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 16-04-2017, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez jakiś czas zamawiałam zakupy z tesco przy małych dzieciach było mi wygodniej, ale nie zawsze byłam w pełni zadowolona. Wydaje mi się że w kwestii oszczędności i lepszego zrobienia i zorganizowania jedzenia dla rodziny lepiej jest jak robie zakupy samodzilenie- większe raz w tygodniu i mniejsze w tyg jak cos zabraknie. Lubię jednak czasem zamawiać coś w necie, prezenty kupuje najcześciej tylko tak, lubie tez ciuchy buty itp. ale uważam że kobiecie nie zastąpi to chodzenia po sklepie, które może relaksować
Powrót do góry

Alicja1990

PostWysłany: Sro 26-04-2017, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamawiam internetowo ale często z odbiorem osobitym raz miałam tylko nie fajną sytuację ze słuchawkami doszły uszkodone
Powrót do góry

joanna-szwarc

PostWysłany: Sob 29-04-2017, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się przekonałam bardzo do kupowania online. Kupuję głównie ubrania, ale zawsze od sprawdzonych firm. Ostatnim moim odkryciem była firma Rossli, kupiłam tam naprawdę fajną piżamkę, dobrej jakości Uśmiechnięta Myślę, że jakość jest dla mnie ważna no i to, żeby nie tracić dużo czasu w przymierzalni Puszcza oko A jak się zna firmę i człowiek wie, czego się spodziewać to po prostu zamawia i tyle. Jeszcze nie zamawiałam np codziennych zakupów do domu, ale może to właściwie jest dobry pomysł. Świat się zmienia i trzeba się na to otwierać Puszcza oko
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 30-04-2017, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie to dużo kosmetyków kupuję online.
Chyba dlatego że z reguły jest większy wybór i lepsza dostępność.
Z pozostałymi rzeczami różnie.. ale raczej też.
Nie raz też jest lepsza cena, nawet z dostawą
Powrót do góry

Bhysea

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 01-05-2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuję przez sieć praktycznie wszystko - od kosmetyków, poprzez dywany, po zmywarkę czy pralkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 14-06-2017, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myślę, że sklepy internetowe za niedługo całkowicie wyeliminują sklepy stacjonarne. No bo skoro w sieci mamy większy wybór i lepsze ceny, to po co tracić czas na stacjonarne. Ja ostatnio kupiłam sobie piękną sukienkę do pracy, która znalazłam na stronie /usunęłam/. Zawsze miałam problem z dopasowaniem do siebie ubrań ze względu na szerokie biodra ale dopiero niedawno zrozumiałam, że wystarczy dobrze poszukać a znajdzie się sposób na sukcesywne ukrycie takich rzeczy. Jak Wam się podoba wybrana przeze mnie sukienka?:

Powrót do góry

kasiunia123

PostWysłany: Sro 23-08-2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wszystko zamawiam przez internet, mam obawy tylko przed kupnem obuwia, dlatego wolę najpierw przymierzyć w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry

Silvia

PostWysłany: Czw 31-08-2017, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko buty wolę kupować w sklepach stacjonarnych. Tak to nie mam problemu z tym, żeby coś zamówić.
Powrót do góry

Justi1512

PostWysłany: Pon 11-09-2017, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo często decyduję się na zakupy przez Internet. Ostatnio kupuję nie tylko ubrania, a również artykuły spożywcze. Jest to niebywała oszczędność czasu, a jak mi coś nie pasuje to zawsze mogę zwrócic.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez internet kupuje przede wszystkim zabawki bo sa tansze, kosmetyki, ubrania, ale spozywcze robie sama.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: