Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jessika

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 27-01-2015, 16:04    Temat postu: Sklepy internetowe vs sklepy stacjonarne? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na jakie stawiacie? Śmiałam się ostatnio, bo przyjaciółka do domu zamówiła artykuły na obiad:P Myślicie, że taka będzie nasza przyszłość? Dowóz wszystkiego do domu i sklepy stacjonarne będą upadać? Kupujecie wszystko łącznie z jedzeniem z takich sklepów? Jestem ciekawa waszych opinii:-)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 27-01-2015, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny temat! Puszcza oko

Odkąd zostałam mamą mieszkająca na zadupiu (Złośliwa) sporo rzeczy kupuję w sieci - zwłaszcza ubranka i gadżety dziecięce. To duża wygoda, a ubranka i tak kupuję patrząc na rozmiar, bez przymiarki.
Zdarzyło mi się też kupić przez internet kosmetyki i sprzęt AGD.

To, czego nie kupilabym w sieci - to napewno ubrań dla siebie, wymagających przymiarki np jeansow, sukienki, butów.

Myślę, że e-sklepy mają duży potencjał, ale nie wyprą całkowicie tych stacjonarnych, bo te i te mają swoich zwolenników.

Dołączone po 2 minutach 27 sekundach:

Dodam jeszcze, że zakupy spożywcze chętnie robilabym w sieci, pod warunkiem że cena i jakość produktów byłaby dobra. A jaka to musi być wygoda! Choćby z tego względu, że ktoś przytaszczy te siaty do domu! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 27-01-2015, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubie i takie i takie, w zaleznosci od tego co kupuje.

Ja sobie lubie pomacac, wiec czesto ide do sklepu. Złośliwa Owoce i warzywa wole osobiscie obejrzec nim kupie, ale np. paczkowane jedzenie moglabym zamowic, tyle tylko, ze nie jestem do tego przyzwyczajona.

Elektronike kupujemy w zasadzie niemal wylacznie przez internet, bo zwyczajnie jest taniej. Ubrania znow wole na zywo, bo juz nie raz okazalo sie, ze jakos opisana roznila sie znacznie od rzeczywistej. A dobrac rozmiar dla mnie jest ciezko nawet na zywo, wiec tez odpada. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-01-2015, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś byłam za "osobistymi" zakupami. Obawiałam się, że coś może być nie tak... Kwestia praktyki i sporą część rzeczy kupuję przez neta. Oczywiście nie ubrania i spożywkę. Pod tym względem jestem tradycjonalistką Uśmiechnięta.

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

jessika

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie, że Wam się temat spodobałUśmiechnięta Jeśli chodzi o ubrania to mogą być takie programy, które nas wymierzą i dobiorą odpowiednie ubranie. A co do jedzenia to jeśli sklepy będą dbać o świeżość, mogą przekonać do siebie wielu klientów. W końcu wiele osób nie lubi tych kolejek do kasy czy spalanie benzyny - to tak pewnie drożej wychodzi niż opłata za kuriera. Zachęcam do dalszej rozmowy;)
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do żywności to niektóre duże markety (w dużych miastach na razie) mają już taką możliwość, że zamawiasz produkty i za chwilę masz je w domu Uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Opcje z zamawianiem zakupow zywnosciowych znam, ta z wymierzaniem ubran tez, mimo to nie zdecydowalabym sie na ta druga. Powod jest taki, ze nawet ubrania w moim rozmiarze czesto zle na mnie leza. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

jessika

PostWysłany: Czw 29-01-2015, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wikta napisała:
Co do żywności to niektóre duże markety (w dużych miastach na razie) mają już taką możliwość, że zamawiasz produkty i za chwilę masz je w domu Uśmiechnięta

Fajna to opcja, przeglądam sklepy i rzeczywiście niektóre te znane stacjonarne dowożą np. alma, a też widzę, że są typowe e-sklepy typu frisco. Będę musiała zamówić i może ułatwię sobie tym życie;) Bo w sumie wydaje mi się, że to fajna opcja.

Co do ubrań to ja mam opory z zamawianiem obuwia, bo jeśli chodzi o bluzki, spodnie to można prosić o wymiary - rzadko kiedy coś tam źle na mnie leżało. Mam jakąś taką obawę, że może źle wymierzyłam długość stopy - udało wam się kiedyś zamówić buty i wszystko było super?
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 29-01-2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama od kilku dobrych lat zamawia spozywke przez internet z dowozem do domu. Powyzej 80 zl dowoz jest za darmo a ona nie dzwiga siatek. Dodatkowo panie, ktore pakuja zakupy zawsze bardzo sie staraja wybierajac najlepsze mieso a jak czegos nie ma to dzwonia i proponuja alternatywe.
Jest to nasz koszalinski supermarket , ktory dodatkowo posiada taka oferte. Dodatkowo mama mowi, ze oszczedza pieniadze bo nie chodzi miedzy polkami i oczami nie kupuje ńic dodatkowego, latwiej trzymac sie listy.

Ja osobiscie kupuje w sklepach stacjonarnych a tylko czasami cos online. Ja lubie dotknac i pomacac zanim dokonam tranzakcji.
Powrót do góry

jessika

PostWysłany: Pią 30-01-2015, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi, to super, że macie taki sklep! Zobaczymy jak będzie u mnie, ale mam nadzieję, ze też będzie wszystko ładnie opakowane i świeże. Też zamówiłam mięso, owoce morza, warzywa, więc musi być świeżeUśmiechnięta Powyżej 100 zł i mam za darmo (za pierwszym razem taką opcję dają we frisco).
Mam jeszcze dylemat, bo zaczęłam szperać w sklepach internetowych i znalazłam tani ekspres do kawy, ale używany (kawa smaczna bo mama ma podobny) - myślicie, że warto kupić taki używany?
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-01-2015, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez internet kupuję ciuchy, buty, kosmetyki - wszystko ze sprawdzonych miejsc i sprawdzone samo w sobie. Wolę tak, niż latać pół dnia po sklepach. Nigdy nie kupowałam spożywki i raczej nie kupię, w tym przypadku wolę obejrzeć, poczytać, pomacać i powąchać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Sob 31-01-2015, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myslę, że drobnych rzeczy nie będzie się kupować w sieci, bo do tego dochodzą koszty transportu. Ale rzeczy droższe mogą być opłacalne

Podpis Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
Powrót do góry

trust22

PostWysłany: Czw 26-02-2015, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Większe zakupy robione on-line to jak dla mnie spora wygoda, zwłaszcza przed świętami, bo to duża oszczędność czasu, a czasem to i nerwów. Można też trafić na niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 26-02-2015, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zrobilam swoje pierwsze zakupy spozywcze online i jestem zadowolona Uśmiechnięta. Moge zrobic duze zakupy i nie dzwigac tycj siatek. Dowozka jest smiesznie mala i produkty ktore do mnie przyszly byly takie jak sie spodziewalam Uśmiechnięta.

Ubran raczej nie kupie przez internet dla siebie bo ja musze wszystko przymierzyc. Nie mam figury modelki wiec mierzenie jest obowiazkowe ze tak powiem Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 27-02-2015, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi Asda w Harrogate ma home shopping. Zamawiasz zakupy, spozywke, online i dostarczaja do domu. Dla kogos kto duzo pracuje, nie ma z kim zostawic dzieci, albo nie lubi tlumow w sklepach to jest super rozwiazanie.
Tutaj jeden sklep tez to ma i czekam na okazje zeby przetestowac. Uśmiechnięta

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: