Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczna Reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Haliś78

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że teraz ulotki nie są już tak skuteczną reklamą. Dzisiaj ludzie większość czasu spędzają w internecie i to właśnie reklama w tym miejscu ma największe znaczenie. Dlatego warto chyba zainwestować w dobrze zrobioną stronę internetową oraz w jej pozycjonowanie Uśmiechnięta Sama na to postawiłam, pozycjonowaniem zajęłam się też sama, a dzięki /link/ zyskałam dostęp do dużej bazy blogów tematycznych i wstawiam swoje linki w najbardziej odpowiadające mi miejsca Uśmiechnięta U mnie przyniosło to bardzo duże zainteresowanie stroną i produktami Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oli-wia79

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulotki to według mnie strata pieniędzy. ulotkę bierzesz nie czytasz i wyrzucasz do kosza albo chowasz na dno torebki. Większość ludzi szuka teraz informacji w internecie myślę, że tam jest przyszłość.
Powrót do góry

nataliasosicka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 18-08-2016, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez uwazam, ze ulotki to kiepska reklama- wiekszosc osob bierze i wyrzuca do kosza ( sama tak robię...). Jesli juz to postawiłabym na marketing szeptany i pozycjonowanie. Moj maz tak zrobil, skorzystal z uslug agencji reklamowej /reklama/ i to przynosi efekty Uśmiechnięta
Powrót do góry

martyssia33

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 09-11-2016, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie jeśli chodzi o reklamę to na różnego rodzaju portalach w internecie warto się promować. Ewentualnie można też skorzystać z oferty reklam tradycyjnych, jak ulotek !
Powrót do góry

Jul_kaM

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 21:13    Temat postu: Reklama w internecie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się, że reklama w internecie jest teraz bardziej opłacalna i efektywna niż np. ulotki. Ogłaszanie swojej działalności na portalach ofertowych też jest ok. Mąż posiada firmę remontową i dzięki korzystaniu z takiego portalu bardzo podwyższył sobie liczbę zleceń Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zlosnicazla

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-12-2016, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic tak nie wkurza jak ulotki. Bynajmniej ja nie znosze.
Dobrze piszą. Teraz trzeba stawiać na internet i dokształcić się w temacie pozycjonowania, albo zlecić to komuś kto się zna.
Powrót do góry

Justynka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oczywiście, w dzisiejszych czasach wchodzi w grę już tylko reklama w internecie. Sposobów reklamy jest mnóstwo ; AdWords, banery, pozycjonowanie itp Trzeba zaleź dobra firmę, która się tym zajmuje i sukces murowany.
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 01-03-2017, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam że czasy rozdawania ulotek już dawno minęły. Tak jak zostało napisane powyżej ludzie najczęściej je biorą i od razu wyrzucają do kosza. Już bardziej sprawdzi się jakiś mini gadżet z reklamą firmy.
Powrót do góry

sejdi87

PostWysłany: Pią 28-04-2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulotki są problematyczne z wielu względów. Po pierwsze nikt ich nie czyta, po drugie trudno mierzyć ich skuteczność. Ja stawiam na działania online, szczególnie na facebooku. Prowadze stronę swojej firmy, czasem wykupuje płatne promowanie postów. wiadomo, że nie ma tak, że 100 osób zobaczy mój post, to 100 się zainteresuje, ale nawiązałam już kilka ciekawych kontaktów tą drogą. no i dochodzi moja aktywność na grupach facebookowych, kiedyś na forach. Grupy są wygodniejsze Uśmiechnięta
Powrót do góry

miget45

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 20-10-2017, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może ktoś z was był na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? Było dużo emocji podczas rozstrzygnięcia konkursu "Mocni w Biznesie".
Powrót do góry

Paulinka19

PostWysłany: Sro 13-12-2017, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dzisiejszych czasach warto stawiać na marketing w internecie, ale tradycyjne metody też mogą się sprawdzić Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: