Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne metody powiększania piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksiakb, pigułki antykoncepcyjne powiekszają biust i to sporo, natomiast kremów nigdy nie próbowałam.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I w moim przypadku tabletki natychmiastowo powiększają biust. Puszcza oko

Łykam tabletki anty od bodajże 8 czy 9 dni i już widać jakie mam piersi napompowane! Zszokowana Śmiejąca się

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To skoro mówicie, że powiększają, to ja może też sie zgłoszę do ginekologa po nie... a później, jak przestanę brać antykoncepcyjne, to biust powróci do normalnego rozmiaru? czy nie będzie taki "oklapły"?... A czy to powiększenie biustu wiąże się z przytyciem? czy tylko sam biust się powiększa?

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksiakb każda osoba reaguje inaczej. Jedne tyją drugie nie, jednym powiększa się biust innym nie...
Szczerze Ci powiem, że nie zaczęła bym brać tabletek anty tylko dlatego żeby powiększyć sobie na jakiś czas piersi. Nie warto faszerować się hormonami tylko po to by jednego dnia wyglądać dobrze.
Jeśli zależy Ci tylko na tym by w dniu ślubu mieć większe piersi to zalecała bym po prostu dobry stanik lub jakieś powiększające wkładki. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Reakcje organizmu na tabletki hormonalne są kwestią indywidualną. I tak też bywa w przypadku powiększenia się piersi. Ale musisz liczyć się z tym, że takie gwałtowne powiększanie/pomniejszanie może mieć potem wpływ na jędrność biustu, a szczególnie skóry. Warta skórka za wyprawkę?
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nio... chyba macie rację... nie chciałabym za kilka lat mieć piersi brzydkie jak stara baba... a co do hormonów, to raczej i tak będę musiała je brać... ale to jeszcze kwestia dodatkowych badań

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No widzisz dziewczyno! I tak trzymaj. Naturalne najpiękniejsze, bez względu na rozmiar Cool .
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o hormony (brałam około 2-3 miesiące tylko) to mi napompowało biust, ręce i boczki. Jak przestałam brać pigułki dość długo wracałam do normalności ... Z jędrnością biustu nie mam problemu teraz. Ale tak jak mówi ula nie warto faszerować sie hormonami tylko dla powiększenia kobiecych walorów, bo na każdą kobietę dane tabletki inaczej działają. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Hard_Candy

PostWysłany: Wto 18-03-2008, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynom zainteresowanym powiększeniem piersi w naturalny sposób, proponuję zastosować kurację ziołową. Oczywiśćie nie musicie wierzyć w ich skuteczność, jednak znam osoby które miały bardzo ładne efekty. To jest jednak kwestia czasu - miesięcy, bądź kilku lat, systematyczności oraz indywidualnie dobranych ziół, zgodnie z Waszym typem hormonalnym.
Stosowane w kuracji powiększającej biust, to m.in koper włoski o działaniu mlekopędnym, zrówno kmin rzymski jak i czarnuszka, których właściwości zwiększające liczbę komórek gruczołu sutkowego dowiedziono u laboratoryjnych ssaków - choć nie ma dowodów naukowo potwierdzonych na takie samo oddziałowywanie u kobiet, to czytałam opinie potwierdzające to, Palma Sabałowa znana jako ludowy środek powiększający biust, ponadto kozieradka, wierzbownica, szyszka chmielu itd. Jednak należy zachować duża ostrożność w stosowaniu ziół, należy najpierw dokładnie się zapoznać z ich działaniem oraz ewentualnymi skutkami ubocznymi, oraz zasadmi dawkowania.
Należy również zadbać by nasza dieta była bogata w witaminy i kwasy tłuszczowe omega 3, które regulują gospodarkę hormonalną. Warto wypróbować dietę fitoestrogenową.
Od zewnątrz sprawdzą się masaże, balsamy także własnej produkcji z odpowiednio dobranymi składnikami, zimne prysznice i ćwiczenia (pompki damskie itp)
Myślę, że nie warto szprycować się tabsami zanim się nie spróbuje naturalnych metod. Jeśli dobrze poszukacie, to napewno w sieci znajdziecie dużo informacji o których napomniałam, tego jest zbyt dużo by móc opisać w jednym poście..
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Nie 13-04-2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja polecam ciążę Uśmiechnięta co prawda brzuch przy okazji trochę rośnie,a le czego się nie robi dla większych piersi... Puszcza oko
Powrót do góry

Heilin

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 15-04-2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi piersi sporo urosły od plasterków antykoncepcyjnych. Jednak zaraz po ich odstawieniu wszystko wróciło do normy Puszcza oko Niezdecydowana Teraz biorę tabletki i nie zauważyłam jakieś spektakularnej różnicy... Sama bym chętnie poznała jakiś cudowny specyfik, który nieinwazyjnie powiększa biust, ale obawiam się niestety, że takiego nie ma Puszcza oko Kremy mogą go ujędrnić, ćwiczenia ujędrnić i lekko podnieść. Ale co do powiększenia to jestem nastawiona raczej sceptycznie...
Ale jeśli chodzi o to, żebyś pięknie wyglądała na weselu to pamiętaj, że odpowiedni stanik + wkładki potrafią zdziałać cuda Uśmiechnięta
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Pon 21-04-2008, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Reakcje organizmu na tabletki hormonalne są kwestią indywidualną. I tak też bywa w przypadku powiększenia się piersi. Ale musisz liczyć się z tym, że takie gwałtowne powiększanie/pomniejszanie może mieć potem wpływ na jędrność biustu, a szczególnie skóry. Warta skórka za wyprawkę?

Zgadzam się, dodatkowo kobiety z większym biustem, mają ten bius zwyczajnie bardziej obwisły na starość. A małe jest piękne Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 23-02-2009, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksiakb - a ja Ci polecę dobrą gorseciarkę i zobaczysz jakie cuda zrobi z Twoim biustem, za pomocą odpowiednio dobranego biustonosza ( i to bez żadnych wkładek ) Uśmiechnięta
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tu tak tylko dorzucę, że moja koleżanka chodziła na siłownię i ćwiczyła na czymś co miało m.in. biust ujędrnić i chwaliła sobie efekty, oczywiście nie powiększenie ale była z biustu zadowolona Uśmiechnięta
Zawsze można jeść kotlety mielone Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piłam herbatki na powiększenie biustu, evegen też jadłam, po 4 latach brania tab hormonalnych stwierdzam, że na mój biust nic nie pomoże Bardzo szczęśliwa
Cała moja kobieca rodzina ma duże piersi, a ja chyba odziedziczyłam klatę po ojcu Puszcza oko
Moim zdaniem najskuteczniejsze na ujędrnienie są ćwiczenia. Wizualnie pomoże też dobry stanik Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: